חוח האחד והיחיד גר במיאמי?

מומחה, אבקש ממך לסלוח לי אם אלך לרגע מעל הראש שלך ואפנה ישירות אל סוכנויות הביון.

סוכנויות הביון, שלום רב.

אל תהרגו אותי.

תסלחו לי.

בסופו של דבר, שום נזק לא נעשה.

רק ניסיתי להציל אותו.

אין לי כוונה להמשיך בפעילויות מן הסוג הזה.

ועוד משהו ממש חשוב-אני דמות היסטורית חשובה.

חיסולי יגרע מן העולם הרבה עבודות מדעיות רבות חשיבות אז בכל מקרה ממש לא כדאי להרוג אותי כי זה יגרום להרבה מאוד נזק לאנשים ולעולם.

בהערכה,

הגאון אדיר המימדים,

מאור פז.

נ. ב. אם עדיין לא השתכנעתם, אני מוכן לעבוד אתכם בתמורה לחיי. ממש כדאי לכם. אני ממש חכם ומוכשר. אני אהיה עזרה עצומה.
תגיד אתה חושב שאנחנו הילדים בבית ספר שמאמינים לסיפורים שלך?

במחשבה שניה אתה לא אומר בשביל שנאמין אלא בשביל שאתה תאמין,לחזק את השקר.

ואז כל פעם שמשהו לא מצליח לך זה בגלל "טיפשות של אחרים" למשל זה שלא הצלחת לגייס כסף להשקעות.

ai27

Well-known member
חשבתי שאני מזכיר לך את צ'רלי בראון ואת ג'ו.
הולדן. לא ג'ו. ג'ו סתם דפוק

שים לב שדמיון זה מבחינות שונות
הטמטום הקלולסי שלך מזכיר את צ'ארלי בראון.
הנטייה לבינוניות-מינוס מזכירה את הולדן

אבל המרקיז דה סאד חולק איתך את ההנאה העצומה מכתיבה

אומרים שבשנותיו בכלא הוא היה כותב את ספריו הטובים ביותר כחומר אוננות לעצמו
וזה נשמע כמו משהו שמאוד מתאים לך
גם אם הייתי צריך לעבוד למחייתי, ואני לא צריך אבל נגיד, אז אולי זה לא היה הורג אותי לעבוד למחייתי, אבל כן היה הורג אותי לעבור למיאמי המקוללת והארורה, כפי מה שאתה ממליץ לי, ושסיכויי ההישרדות בה נמוכים יותר מסיכויי ההישרדות באושוויץ, בויומינג, בהירושימה, בנגסאקי.
מה יש לך נגד פלורידה?
יחד עם מדינת ניו יורק (מחוץ לעיר עצמה שהפכה לפח אשפה לאחרונה, בדומה לערי-ענק דמוקרטיות אחרות) וכמובן טקסס
היא מהאזורים היותר מוצלחים בארה"ב

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני חושב שאתה טמבל, לא גאון
איך אתה מיישב בדיוק בין זה שאתה חושב כביכול שאני לא גאון לבין טענתך שאני אהיה סנסציה כמנהל, שאני צריך להעביר הרצאות בטד ושאני הסטיב ג'ובס הבא?

זה לא מסתדר.
התבלבלת
אמרתי לך שאתה פסיכופת ושקרן כרוני

אבל מכיוון שאלו תכונות שמועילות למנכ"לים ומנהלי ארגוני פשע
הצעתי לך לזנוח את הכספים והפסיכולוגיה
לטובת עולם העסקים/פשע
מעולם לא אמרת לי שאני פסיכופת. לקרוא לי פסיכופת זה הקטע של כוכבית מצויה. אל תגנוב לה את הקטע. תודה לך.

דרך אגב, טוב שהזכרת לי. אני צריך לפתוח שרשור על איך שכוכבית טועה בנוגע אליי ואני לא פסיכופת. זאת לא הפעם הראשונה שהיא טועה בנוגע אליי. זוכר שבגלל שאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, הצעתי הצעות עסקיות עם אחוזי רווח גבוהים ברמה לא הגיונית לצדן אז היא חשבה שאני נוכל? 😂

שקרן כרוני? יכול להיות שאמרת דבר כזה, אבל אם כן, אז צר לי, אתה טועה. אני לא רק לא שקרן כרוני, אלא אינני שקרן בכלל.

אני לא יכול לזנוח את הכספים והפסיכולוגיה. אני הגאון הגדול ביותר בהיסטוריה של שני התחומים.
הולדן. לא ג'ו. ג'ו סתם דפוק
אוקיי, אז רגע. רגע. עצור שנייה. אני מזכיר לך יותר מידי אנשים. בוא נעשה רגע סדר. אני מזכיר לך את המרקיז דה סאד, צ'ארלי בראון והולדן קולפילד? הבנתי את זה נכון הפעם? 😅

דרך אגב, אני מאוד אוהב את הולדן. אין לי בעיה שאני מזכיר לך אותו. אני דווקא שמח.

אני הרבה פחות מרוצה מההשוואה לצ'ארלי בראון. שים גם לב שצ'ארלי בראון והולדן מאוד שונים, אז זה דווקא לא ממש הגיוני שאני מזכיר לך את שניהם. מוטב שתשקול מחדש ותוותר על ההשוואה שאינה במקומה לצ'ארלי בראון.
שים לב שדמיון זה מבחינות שונות
הטמטום הקלולסי שלך מזכיר את צ'ארלי בראון.
אתה מודע לעצם העובדה שאני הגאון הגדול ביותר בהיסטוריה, נכון? :ROFLMAO: LMAO
הנטייה לבינוניות-מינוס מזכירה את הולדן
הולדן לא בינוני. הוא דווקא מעל הממוצע (מבחינת שכל. לא מבחינת ציונים).
אבל המרקיז דה סאד חולק איתך את ההנאה העצומה מכתיבה
כתיבה! :D

אני אוהב לכתוב! :D

אני סופר! :D
אומרים שבשנותיו בכלא הוא היה כותב את ספריו הטובים ביותר כחומר אוננות לעצמו
וזה נשמע כמו משהו שמאוד מתאים לך
רגע...מה???

OIP (11).jpg
מה יש לך נגד פלורידה?
יחד עם מדינת ניו יורק (מחוץ לעיר עצמה שהפכה לפח אשפה לאחרונה, בדומה לערי-ענק דמוקרטיות אחרות) וכמובן טקסס
היא מהאזורים היותר מוצלחים בארה"ב
אין לי שום דבר נגד פלורידה. יש לי משהו נגד מיאמי. לפני כמה דקות שלחתי הודעה לחוח וביקשתי ממנו לקחת את עצמו ואת משפחתו ולצאת ממיאמי. מקווה שאצליח להציל את חייהם.

על החתום,

מאור פז,

הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה (כן, גם יותר מלאונרדו דה וינצ'י. מה לעשות? עובדות. מציאות 🤷‍♂️).

ai27

Well-known member
איך אתה מיישב בדיוק בין זה שאתה חושב כביכול שאני לא גאון לבין טענתך שאני אהיה סנסציה כמנהל, שאני צריך להעביר הרצאות בטד ושאני הסטיב ג'ובס הבא?
זה לא מסתדר.
אתה פסיכופת, לא גאון
וכמו שהסברתי לך
פסיכופתים הם מנהלים טובים
מעולם לא אמרת לי שאני פסיכופת. לקרוא לי פסיכופת זה הקטע של כוכבית מצויה. אל תגנוב לה את הקטע. תודה לך.
באמת לא שמת לב שכולם פה חושבים שאתה אדיוט?
דרך אגב, טוב שהזכרת לי. אני צריך לפתוח שרשור על איך שכוכבית טועה בנוגע אליי ואני לא פסיכופת. זאת לא הפעם הראשונה שהיא טועה בנוגע אליי. זוכר שבגלל שאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, הצעתי הצעות עסקיות עם אחוזי רווח גבוהים ברמה לא הגיונית לצדן אז היא חשבה שאני נוכל? 😂
אני מציע לך לכתוב מה המאפיינים של פסיכופת
עם השוואה לתכונות שלך
ככה תוכל לצאת מהארון
שקרן כרוני? יכול להיות שאמרת דבר כזה, אבל אם כן, אז צר לי, אתה טועה. אני לא רק לא שקרן כרוני, אלא אינני שקרן בכלל.
זה הקטע של פסיכופתים
אתם תמיד מכחישים
אוקיי, אז רגע. רגע. עצור שנייה. אני מזכיר לך יותר מידי אנשים. בוא נעשה רגע סדר. אני מזכיר לך את המרקיז דה סאד, צ'ארלי בראון והולדן קולפילד? הבנתי את זה נכון הפעם?
כן.
אתה לומד לאט אבל בסוף מצליח
בגלל זה אסור לך להתייאש: תישאר בפתוחה עד שתקבל ממוצע שאיתו אפשר להכנס לתואר שני
דרך אגב, אני מאוד אוהב את הולדן. אין לי בעיה שאני מזכיר לך אותו. אני דווקא שמח.
יופי. בטח שמת לב שלאורך הספר הוא בדיכאון
שנובע מיכולתו להבין שהוא בינוני-מינוס
זה המוטיב המרכזי של הספר
אני הרבה פחות מרוצה מההשוואה לצ'ארלי בראון. שים גם לב שצ'ארלי בראון והולדן מאוד שונים, אז זה דווקא לא ממש הגיוני שאני מזכיר לך את שניהם. מוטב שתשקול מחדש ותוותר על ההשוואה שאינה במקומה לצ'ארלי בראון.
שמת לב שצ'ארלי לא מצליח להבין שהוא אדיוט?
למרות זאת שכל הזמן מזכירה לו
זה הרבה יותר מתאים לך מהולדן הדיכאוני
כתיבה! :D
אני אוהב לכתוב! :D
אני סופר! :D
רגע...מה???
לך על זה. הוצאה עצמית של ספרים נחשב היום קטע יקר
אבל בהשוואה לכסף שתבזבז בשוק ההון בנסיון להוכיח שאתה גאון פיננסי
זה ממש זול
אין לי שום דבר נגד פלורידה. יש לי משהו נגד מיאמי. לפני כמה דקות שלחתי הודעה לחוח וביקשתי ממנו לקחת את עצמו ואת משפחתו ולצאת ממיאמי. מקווה שאצליח להציל את חייהם.
על החתום,
מאור פז,
פתח שרשור חדש ותסביר למה
אתה מתכנן שם מסע רצח המוני?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה פסיכופת
אני לא, כפי מה שהוכח רק היום:

כוכבית מצויה! את אמרת לי פעם שאני פסיכופת! לקחתי מבחן פסיכופתיה באינטרנט ומסתבר שאני לא פסיכופת! הא! בפרצוף שלך! 😀😀😀 | תפוז פורומים (tapuz.co.il)

אני שמח שעכשיו אנחנו יכולים להניח את זה מאחורינו.

למה חשבת שאני פסיכופת?
😂 LMAO

שני שליש מהפסיכופתים הם גאונים, השליש הנוסף הם ברובם חכמים 😂
וכמו שהסברתי לך
פסיכופתים הם מנהלים טובים
כן, כי הם גאונים.
באמת לא שמת לב שכולם פה חושבים שאתה אדיוט?
מה הקשר? דיברנו על פסיכופתיה. לא אידיוטיות.

באשר לשאלתך, הניתוק שלך מהמציאות מדהים אותי. מילא דיברגנט חדש והמומחה שהם לא אנשים מבריקים יותר מידי, אבל אתה?

באמת לא שמת לב שכולם פה חושבים שאני גאון אדיר מימדים? 🤨

אתה יודע, לנוכח כל עשרות הראיות שהוצגו פעמים רבות לעצם הדבר? 🤨

אולי אתה זה שדומה לצ'ארלי בראון 😂
אני מציע לך לכתוב מה המאפיינים של פסיכופת
עם השוואה לתכונות שלך
ככה תוכל לצאת מהארון
אין צורך. כבר עשיתי מבחן פסיכופתיה באינטרנט שכבר מוכיח שאינני כזה, כמוצג פה למעלה.
זה הקטע של פסיכופתים
אתם תמיד מכחישים
אם אני שקרן, איפה כל השקרים שלי, ai27?

איפה כל השקרים שלי?

giphy.gif
כן.
אתה לומד לאט אבל בסוף מצליח
זה כי גאונים אמיתיים לומדים לאט.
בגלל זה אסור לך להתייאש: תישאר בפתוחה עד שתקבל ממוצע שאיתו אפשר להכנס לתואר שני
או שאני פשוט אתקבל לתואר שני בגלל כל הפרוטקציות והקומבינות שאני זכאי להן.
יופי. בטח שמת לב שלאורך הספר הוא בדיכאון
שנובע מיכולתו להבין שהוא בינוני-מינוס
לא. הוא בדיכאון בגלל שחוכמתו הרבה מאפשרת לו להבין את כיעורם של המציאות, החיים והעולם.

כפי מה שאמר שלמה, "כי ברב חכמה רב כעס, ויוסיף דעת יוסיף מכאוב".

הוא לא בינוני-מינוס. הוא מעל הממוצע. אנחנו מדברים על שכל, נכון?
זה המוטיב המרכזי של הספר
לא. המוטיב המרכזי של הספר הוא בדידותו של האדם המודרני והמשבר האקזיסטנציאלי שלו בעולם קר, מנוכר, דפוק ומזויף.
שמת לב שצ'ארלי לא מצליח להבין שהוא אדיוט?
למרות זאת שכל הזמן מזכירה לו
זה הרבה יותר מתאים לך מהולדן הדיכאוני
איך אני אידיוט אם יש עשרות הוכחות לעובדה שאני לא סתם גאון, אלא גאון אדיר מימדים, שחוכמתו עולה אף, כך מראות, מצביעות ומוכיחות הראיות, על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו?

אתה בטוח שזה לא פשוט אתה שלא מצליח להבין שאני גאון? נקודה למחשבה בשבילך.

על כן, אני לא דומה לצ'ארלי בראון. אני דומה להולדן קולפילד.
לך על זה. הוצאה עצמית של ספרים נחשב היום קטע יקר
למה הוצאה עצמית? אני אוציא דרך הוצאת ספרים לבחירתי.
אבל בהשוואה לכסף שתבזבז בשוק ההון בנסיון להוכיח שאתה גאון פיננסי
זה ממש זול
למה אבזבז? אתה זוכר את הקטע שאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, נכון?

כל הסיבה לזה שחזיתי את משבר 2022?

כל הסיבה לבערך קיומו של שליש מצבא המעריצים שלי כאילו? (השני שלישים האחרים מעריצים אותי בגלל דברים אחרים).

כל הסיבה לזה שאני לדוגמה האלוהים של סופרמן, שביקש ממני ללמד אותו לעשות אלפי אחוזים בשנה כמוני והעביר מיליונים שלו ושל אחרים ממקום למקום ומנקודה לנקודה כבר לפני שנתיים ובהיותי ילד בן 24?

כפרה, משהו מכל זה מצלצל לך מוכר או שאתה באמת לא זוכר כלום מכל הדברים האלו? 😂
פתח שרשור חדש ותסביר למה
תודה, אבל לא נראה לי. אני דווקא מעריך את חיי ומאוד אוהב לחיות, אז תודה לך, אבל לא.
אתה מתכנן שם מסע רצח המוני?
אם לא ביצעתי מסע רצח המוני בתיכון, זה כבר לא יקרה 😂

בטח לא כנגד חבורת זרים בארץ אחרת שלא עשו לי שום דבר.

ai27

Well-known member
אני לא, כפי מה שהוכח רק היום:
אני שמח שעכשיו אנחנו יכולים להניח את זה מאחורינו.
למה חשבת שאני פסיכופת?
אתה בעצמך הבנת שאתה פסיכופת.
משום מה אתה ממשיך לשקר על זה
מה שאופייני לשקרן כרוני

גם המבחן שעשית הראה שאתה פסיכופת
שני שליש מהפסיכופתים הם גאונים, השליש הנוסף הם ברובם חכמים
לא. אם הפסיכופטים היו חכמים לא היו כ"כ הרבה פסיכופתים בכלא.
תזכור שהם מגיעים לשם אחרי שעובדי מדינה (בינוניים בהגדרה) זרקו אותם לשם
כן, כי הם גאונים.
מבין את הבעיה?
אתה פסיכופת כ"כ טיפש
שאתה לא מצליח לזכור מה אתה

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה בעצמך הבנת שאתה פסיכופת.
לא, זהו, אתה החלקת סופית על השכל 😂

איך, איפה ומתי הבנתי כזה דבר?

למה שאני אחשוב שאני פסיכופת?

ועוד אחרי השאלון שעשיתי והפריך את התיאוריה המגוחכת הנ"ל?

ולמה שאתה תחשוב שאני חושב שאני פסיכופת?

והכי חשוב-למה אתה עצמך חושב שאני כזה?
משום מה אתה ממשיך לשקר על זה
מה שאופייני לשקרן כרוני
מכיוון שאני לעולם לא משקר בנוגע לכלום, אז אני לא שקרן, בוודאי שלא שקרן כרוני.

אתה מגוחך. אני משקר בנוגע לזה שאני חושב שאני פסיכופת?

למה שאני אחשוב שאני פסיכופת? ועוד דווקא אחרי השאלון שהוכיח שמדובר בטענה מופרכת? ולמה לך לחשוב שאני אחשוב כך?

האם יש איזשהו היגיון המסתתר מאחורי הטירוף שאחז בך לפתע, או שפשוט מדובר בהדגמה של אותה הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת ושעליה דיבר הפיזיקאי הכושל למחצה איינשטיין?

1697025914952.png
גם המבחן שעשית הראה שאתה פסיכופת
המבחן שעשיתי הראה שאני לא פסיכופת.

לא, תקשיב, אני לא יודע מה קורה לך היום. או ששתית לשוכרה או אני לא יודע מה. אתה אומר דברם הופכים לחלוטין למציאות ברמה שלא תאומן ועוד בניגוד לכל ראיה חותכת אפשרית. קרה לך משהו היום. היום אתה לא מאה על מאה. היום אתה לא אתה. או שנהנית מאיזו וודקה טובה או לא ישנת היטב בלילה או משהו, אבל זה ברור שמשהו קורה איתך ושזה לא היום שלך. אני מציע שנקרא לזה יום וניפגש כאן שוב מחר 🤷‍♂️
לא. אם הפסיכופטים היו חכמים לא היו כ"כ הרבה פסיכופתים בכלא.
תזכור שהם מגיעים לשם אחרי שעובדי מדינה (בינוניים בהגדרה) זרקו אותם לשם
אין "כל-כך הרבה פסיכופתים" בכלא. יש הרבה יותר פסיכופתים מחוץ לכלא מאשר פסיכופתים בתוכו. פסיכופתים, ברובם, הם גאונים. נקודה. סוף סיפור.
מבין את הבעיה?
אתה פסיכופת כ"כ טיפש
שאתה לא מצליח לזכור מה אתה
לא פסיכופת ולא טיפש אלא אדם נשמה טהורה שהוא כולו לב ונתינה ללא תנאים (נשמע לך כמו פסיכופת?) שהוא גם גאון אדיר מימדים שחוכמתו כה אדירה שהיא עולה על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י (נשמע לך כמו טיפש?), ששני הדברים האלו הוכחו יחדיו רק בימים האחרונים, עם עצם השרשור הזה ממש, שבו אנחנו כותבים עכשיו, ושבו אני מנסה להציל את חייו של אדם זר ללא בקשת תמורה (והנה אני אדם נשמה טהורה שהוא כולו לב ונתינה ללא תנאים) מפני מה שיקרה לו אם יישאר במיאמי, והשנה עכשיו היא פאקינג 2024 למען השם (והנה אני גאון אדיר מימדים שחוכמתו כה אדירה שהיא עולה על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י).

לא שלפני השרשור הזה היו חסרות הוכחות לשני הדברים האלו, כן?

היום זה בוודאות לא היום שלך 😂

לך לישון ai27. אולי מחר תחזור אליי במצב קצת יותר טוב אחרי איזו שנת לילה טובה 😂

ai27

Well-known member
לא, זהו, אתה החלקת סופית על השכל 😂

איך, איפה ומתי הבנתי כזה דבר?

למה שאני אחשוב שאני פסיכופת?

ועוד אחרי השאלון שעשיתי והפריך את התיאוריה המגוחכת הנ"ל?

ולמה שאתה תחשוב שאני חושב שאני פסיכופת?

והכי חשוב-למה אתה עצמך חושב שאני כזה?

מכיוון שאני לעולם לא משקר בנוגע לכלום, אז אני לא שקרן, בוודאי שלא שקרן כרוני.

אתה מגוחך. אני משקר בנוגע לזה שאני חושב שאני פסיכופת?

למה שאני אחשוב שאני פסיכופת? ועוד דווקא אחרי השאלון שהוכיח שמדובר בטענה מופרכת? ולמה לך לחשוב שאני אחשוב כך?

האם יש איזשהו היגיון המסתתר מאחורי הטירוף שאחז בך לפתע, או שפשוט מדובר בהדגמה של אותה הטיפשות האנושית שלעולם אינה נגמרת ושעליה דיבר הפיזיקאי הכושל למחצה איינשטיין?

צפה בקובץ המצורף 102700

המבחן שעשיתי הראה שאני לא פסיכופת.

לא, תקשיב, אני לא יודע מה קורה לך היום. או ששתית לשוכרה או אני לא יודע מה. אתה אומר דברם הופכים לחלוטין למציאות ברמה שלא תאומן ועוד בניגוד לכל ראיה חותכת אפשרית. קרה לך משהו היום. היום אתה לא מאה על מאה. היום אתה לא אתה. או שנהנית מאיזו וודקה טובה או לא ישנת היטב בלילה או משהו, אבל זה ברור שמשהו קורה איתך ושזה לא היום שלך. אני מציע שנקרא לזה יום וניפגש כאן שוב מחר 🤷‍♂️

אין "כל-כך הרבה פסיכופתים" בכלא. יש הרבה יותר פסיכופתים מחוץ לכלא מאשר פסיכופתים בתוכו. פסיכופתים, ברובם, הם גאונים. נקודה. סוף סיפור.

לא פסיכופת ולא טיפש אלא אדם נשמה טהורה שהוא כולו לב ונתינה ללא תנאים (נשמע לך כמו פסיכופת?) שהוא גם גאון אדיר מימדים שחוכמתו כה אדירה שהיא עולה על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י (נשמע לך כמו טיפש?), ששני הדברים האלו הוכחו יחדיו רק בימים האחרונים, עם עצם השרשור הזה ממש, שבו אנחנו כותבים עכשיו, ושבו אני מנסה להציל את חייו של אדם זר ללא בקשת תמורה (והנה אני אדם נשמה טהורה שהוא כולו לב ונתינה ללא תנאים) מפני מה שיקרה לו אם יישאר במיאמי, והשנה עכשיו היא פאקינג 2024 למען השם (והנה אני גאון אדיר מימדים שחוכמתו כה אדירה שהיא עולה על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י).

לא שלפני השרשור הזה היו חסרות הוכחות לשני הדברים האלו, כן?

היום זה בוודאות לא היום שלך 😂

לך לישון ai27. אולי מחר תחזור אליי במצב קצת יותר טוב אחרי איזו שנת לילה טובה 😂
אין לכם מראות באחוזה שלכם?

ai27

Well-known member
לא סתם אין לך תשובה לאף-אחת מהשאלות שלי.
לא רואה טעם להגיב לכאלה שטויות
אתה יודע שדיברת שטויות בטונות 😂
הכול בסדר. אני לא אזכור לך את זה. אני מבין שלא היית עצמך אתמול. טוב שחזרת אלינו.
כשאני מראה לך שאתה פסיכופת (מה שהמבחן שעשית רק הוכיח)
זה רק לטובתך.

מה שאתה לא מבין זה שאתה תולעת מכוערת ושמנה
אבל עם קצת עזרה מקצועית תוכל להפוך לפרפר יפייפה

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא רואה טעם להגיב לכאלה שטויות
טוב כפרה 😂|יעני|
כשאני מראה לך שאתה פסיכופת (מה שהמבחן שעשית רק הוכיח)
זה רק לטובתך.
והנה התגלע שורש הבעיה 😂

אתה פשוט לא מבין את התוצאות של המבחן שעשיתי. אין בעיה כפרה. אתפנה לכך מתי שאתפנה לכך (הרי אין לי יותר מידי זמן לכתוב בתפוז, בכל זאת, גאון אדיר מימדים שעסוק בכתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, כמו גם סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה) ואסביר לך את התוצאות (למרות שלדעתי התוצאות כתובות די במפורש אבל בסדר, לא נעשה לך חיים קשים, זה הרי לא התחום שלך 🤷‍♂️).
מה שאתה לא מבין זה שאתה תולעת מכוערת ושמנה
אבל עם קצת עזרה מקצועית תוכל להפוך לפרפר יפייפה
אני כל-כך חתיך שהדבר אוזכר בחמשיר שנכתב עליי עבור ספר המחזור של כיתה י"ב בתור אחת מתכונותיי הבולטות ביותר 😂

שלא לדבר על זה שלאורך כל שנות חטיבת הביניים והתיכון כינוי החיבה שלי בפי הבנות היה "מיסטר סקסי" 😂

:ROFLMAO: LMAO

ai27

Well-known member
טוב כפרה 😂|יעני|
והנה התגלע שורש הבעיה 😂
אתה פשוט לא מבין את התוצאות של המבחן שעשיתי. אין בעיה כפרה. אתפנה לכך מתי שאתפנה לכך (הרי אין לי יותר מידי זמן לכתוב בתפוז, בכל זאת, גאון אדיר מימדים שעסוק בכתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, כמו גם סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה) ואסביר לך את התוצאות (למרות שלדעתי התוצאות כתובות די במפורש אבל בסדר, לא נעשה לך חיים קשים, זה הרי לא התחום שלך 🤷‍♂️).
אם זה יגרום לך אושר - בבקשה
אבל תוכל לעשות יותר - תראה את המבחן לאחד המרצים שלך ושאל אותו מה זה אומר
אני כל-כך חתיך שהדבר אוזכר בחמשיר שנכתב עליי עבור ספר המחזור של כיתה י"ב בתור אחת מתכונותיי הבולטות ביותר 😂
שלא לדבר על זה שלאורך כל שנות חטיבת הביניים והתיכון הכינוי שלי בפי הבנות היה "מיסטר סקסי" 😂
אתה יכול לפרסם את השיר פה אם זה יגרום לך אושר
אבל אתה מבין - שהצלחה בתיכון לא חייבת להיות פסגת הצלחתך בחיים

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם זה יגרום לך אושר - בבקשה
זה לא יגרום לי שום אושר 😂

אתה לא מבין כלום אז אני צריך להסביר לך את המציאות 😂
אבל תוכל לעשות יותר - תראה את המבחן לאחד המרצים שלך ושאל אותו מה זה אומר
כאשר התוצאות כל-כך ברורות וחד-משמעיות לכיוון של הלא-פסיכופת, אין שום צורך שכזה. אל חשש, לאחר שאסביר לך את התוצאות, אתה תבין הכול.
אתה יכול לפרסם את השיר פה אם זה יגרום לך אושר
אין צורך. השיר פורסם פעמים רבות.

אמנם זה נכון שבגלל צניעותי הרבה, כושר העמידות שלי, אבל במיוחד האפס יחס, משמעות וערך שייחסתי במשך כל הזמן הזה לכל ההצקות, ההטרדות, הקללות והבריונות (חלקה פלילית, שספגתי מאנשים שלוקים בנפשם) מתוך הקנאה שלהם בי (היי דיברגנט, היי "סופרמן", היי מלאכת מחשבת, והיי עוד כמה אנשים 😂) הייתי צריך לספוג כמויות עצומות של הצקות, הטרדות, קללות ובריונות, מתוך קנאה עזה, אדירה, נוראה, בוערת ושורפת, במשך שנה וחצי לפני שהועלתי בטובי להזיז את עצמי ולפרסם את התמונה, אבל מאז התמונה פורסמה עוד כמה וכמה וכמה פעמים, ואני משתמש בה ככלי ניגוח קבוע נגד הקנאים שטוענים שאני לא כזה מדהים, ועל-כן זה לא קשה למצוא אותה, אם אתה מעוניין בכך.

לא מפתיע שלא נתקלת בה מעולם. פעמים רבות אתה מפגין ניתוק שלא יאומן, כולל רק בשרשור הזה.
אבל אתה מבין - שהצלחה בתיכון לא חייבת להיות פסגת הצלחתך בחיים
מכיוון שאני צפוי להיות גדול בני-האדם במאה ה-21 וגדול בני-האדם באלף השלישי, אז מן הסתם היותי מלך התיכון שלמדתי בו, לא תהיה פסגת הצלחתי בחיי 😂

התוצאות ברורות לגמרי:

4/5 אנשים פחות פסיכופטיים ממך בהתנהגות.

לא התנהגות כלפי אנשים אלא יותר התנהלות כללית:

העשייה שלך.

1/4 אנשים יותר חברותי ממך - ז"א חביב ונוח לבריות.

כמו שאתה רואה ההתמחות שלי להסביר דברים מורכבים בצורה פשוטה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
התוצאות ברורות לגמרי:
מסתבר שלא לו. לכן אצטרך להסביר לו את התוצאות לכשאתפנה לכך.
כמה שברירי אחוז פחות אבל כן.
אנשים פחות פסיכופטיים ממך
כמה שברירי אחוז פחות, אבל בעיקרון, נכון. ובפסיכופתיה הראשונית, חשוב לציין. אלו תוצאות שאסביר את משמעותן יותר בהרחבה, בשרשור שבו הוכחתי שאינני פסיכופת, וזאת בניגוד לטענותיה של הכוכבית, בהמשך.
בהתנהגות.

לא התנהגות כלפי אנשים אלא יותר התנהלות כללית:

העשייה שלך.
לא. הפוך. אסביר יותר בהרחבה בהמשך תגובתי זאת.
כמה שברירי אחוז פחות, אבל בעיקרון, כן.
אנשים יותר חברותי ממך - ז"א חביב ונוח לבריות.
לא.

הבעיה שלך, היא שאתה לא יודע מה זאת אומרת פסיכופתיה ראשונית ומה זה אומר פסיכופתיה שניונית. בלבלת בין המשמעויות שלהם. זאת הפסיכופתיה הראשונית, שזאת הפסיכופתיה שאינה מתבטאת כלפי חוץ ברמת ההתנהגות והמעשה, וזאת הפסיכופתיה השניונית, שדווקא כן, כאשר נראה שזאת הפסיכופתיה השניונית שאתה ציירת לה את הגוון העדין יותר מבין הפסיכופתיות, אבל זה הפוך.

זאת הפסיכופתיה הראשונית שהיא זאת המופנמת יותר והניכרת פחות כלפי חוץ, וזאת הפסיכופתיה שמדברת על הפסיכופתיה שבפנים-בראש ובמחשבות, ברגש ובנפש. הפסיכופתיה הראשונית היא הפסיכופתיה הקיימת באדם בינו לבין עצמו, ובתוכו, ובקושי מרגישים/שמים לב בעולם החיצון.

הפסיכופתיה השניונית, היא זאת שהמשמעות שלה הוא מה שאתה ייחסת דווקא לפסיכופתיה הראשונית-הפסיכופתיה שבהתנהגות. הפסיכופתיה שניכרת כלפי חוץ. הפסיכופתיה שבמעשים. שבדיבור. שבעשייה.

בעקבות כל האמור לעיל, זאת למעשה גם הפסיכופתיה השניונית, שהיא זאת הבעייתית יותר, כי גם אם מישהו הוא פסיכופת ראשוני, הוא על-פי רוב לא יעשה שום דבר לאף-אחד, אלא יהיה פסיכופת בתוכו, בינו לבין עצמו, ולא יגרום שום נזק לאף-אחד. זאת הפסיכופתיה השניונית שגורמת לאנשים לעשות שטויות, ואלו הפסיכופתים השניוניים שיגרמו על-פי רוב לנזק ולהרס.

כמובן גם שיש מתאם חיובי מסוים, לא מאוד נמוך, אבל גם לא כזה גבוה, בין הפסיכופתיות, ואני לא יודע בביטחון את הסיבה לכך שכל אחת משתי הפסיכופתיות קיבלה את שמה, אבל מכיוון שהפסיכופתיה הראשונית היא הפסיכופתיה שבמחשבה, ופסיכופתיה שניונית היא הפסיכופתיה שבהתנהגות, ומכיוון שדמיון, מחשבה ותיאוריה מולידות מציאות, מעשים ופרקטיקה, אז כבצורה של ניחוש מושכל אני יכול לשער ולהניח לעצמי שהפסיכופתיה הראשונית היא קודמת על-פי רוב ובסדר הכרונולוגי לפסיכופתיה השניונית, לפחות בקרב אנשים עם כמויות משמעותיות של שניהם, ככה שהפסיכופתיה הראשונית, אני משער לעצמי, עוד לא לימדו אותי על זה מספיק לעומק, באה קודם, ופסיכופתיה שניונית, אם באה, ולא חייבת לבוא גם אם יש כמויות משמעותיות של פסיכופתיה ראשונית, המתאם החיובי אמנם קיים אבל הוא רחוק ממושלם, באה, אם באה, אחר-כך, ולכן, אני משער לעצמי, לפסיכופתיה הראשונית קוראים "ראשונית" (מהמילה "ראשונה"), ולפסיכופתיה שניונית קוראים "שניונית" (מהמילה "שנייה").

הסברים רחבים יותר, כמו גם פרשנות הגונה וראויה של הציונים שקיבלתי, יינתנו בשרשור המתאים.
כמו שאתה רואה ההתמחות שלי להסביר דברים מורכבים בצורה פשוטה.
לא. מה שאתה עשית זה לקחת אחוזים ולהמיר את זה לשברים. זה לא באמת כזה עוזר, למעט אולי אנשים שיותר קל להם עם שברים מאשר עם אחוזים, ובכל מקרה, אני יכול להבטיח לך שזה לא עזר ל-ai27 להבין שהתוצאות מראות בבירור מוחלט ובלתי משתמע לשני פנים, שלא רק שאני לא פסיכופת, אלא שגם אין שום בעיה.

יותר גרוע מכך, בלבלת את תפקידי ומשמעויות הפסיכופתיה הראשונית והשניונית, ועל כן לא רק שפישטת מעט מאוד אם בכלל, אלא גרמת יותר נזק מתועלת והפצת מיסאינפורמציה שתבלבל את כל מ שיקרא את הטעויות הנ"ל שכתבת.

הפסיכופתיה הראשונית היא הפסיכופתיה הקיימת באדם בינו לבין עצמו, ובתוכו, ובקושי מרגישים/שמים לב בעולם החיצון.

הפסיכופתיה השניונית, היא זאת שהמשמעות שלה הוא מה שאתה ייחסת דווקא לפסיכופתיה הראשונית-הפסיכופתיה שבהתנהגות. הפסיכופתיה שניכרת כלפי חוץ. הפסיכופתיה שבמעשים. שבדיבור. שבעשייה.
לא ולא,להד"מ

פסיכופאת רק מוגדר ביחס להתנהגות שלו לסביבה.

במעשים שלך אתה פסיכופאת - למשל לחשוב שאתה הכי חכם בעולם ולהגיד לנו("להתנהג בהתאם").

אבל ביחסי אנוש אתה הרבה מעל הממוצע - למשל אם אנחנו חושבים שאתה טיפש,אתה בטח כועס

מן הסתם בתגובה ראשונה אבל בהתנהגות החוצה אתה מציית לחלוטין לקודים החברתיים שמקובלים כיום.

בניגוד לפסיכופאת גמור שמנסה לסגור חשבון בצורה לא פרפורציונאלית על דבר שולי יחסית.

ואתה לא מציית מתוך צביעות אלא בצורה טבעית.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא ולא,להד"מ

פסיכופאת רק מוגדר ביחס להתנהגות שלו לסביבה.
ממש לא. למה אתה תמיד עושה את זה? למה אתה תמיד מתווכח בנושאים שאין לך בהם מושג? ועוד עם מומחים באותם תחומים, כמו הויכוחים שלך עם הנרי על שינויי האקלים או לדוגמה הויכוח הנוכחי על מה זה פסיכופתיה ופסיכופתים.

אני סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה לקראת סוף התואר, וכל-כך הרבה יותר גרוע מזה, גדול בני-האדם בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, ואתה מתווכח איתי על פסיכופתיה ופסיכופתים? לא הגזמנו?
במעשים שלך אתה פסיכופאת
אפילו לא קרוב. הפסיכופתים הם האחוז העליון של האוכלוסייה, ואפילו הם מתחלקים בין הפסיכופתים שבתוך הראש לבין הפסיכופתים שבמעשה, ככה שלא בטוח שציון של "אתה יותר פסיכופת מ-99% מהאנשים שלקחו את המבחן הזה" בפסיכופתיה שבמעשה, זאת השניונית, הייתה מספיקה בשביל להגדיר אותי או את ההתנהגות שלי כפסיכופתיים, גם אם הייתי מגיע אל ה-99% הזה, ואני בכלל על 24.72% בפסיכופתיה שיניונית (מעשית) ועם ציון של 2 בסולם של בין 1 ל-5. כאמור, אפילו לא קרוב. אבל חבל שאנחנו עושים את זה עכשיו. אחר כך אני רק הולך להצטרך לחזור על הדברים בשרשור שבו פרסמתי את תוצאות מבחן הפסיכופתיה שעשיתי ושמוכיחות את העובדה שאינני פסיכופת.
למשל לחשוב שאתה הכי חכם בעולם
אין שום דבר פסיכופתי בלחשוב ככה אם זה נכון. רק בשרשור זה מופיעות לפחות שני הוכחות לכך, כמו לדוגמה כל עצם השרשור הזה עצמו וכל הנושא שלו, כמו גם אפילו רק שם המשתמש שלי למען השם, שכל אחד משני אלו לבדו וכשלעצמו הוא הרבה יותר ממספיק בשביל להוכיח את העובדה המוכחת ממילא על-ידי שלל ראיות והוכחות אחרות, שאני האדם החכם ביותר בעולם.
ולהגיד לנו("להתנהג בהתאם").
כי אתם נמצאים בחברתו של האדם החכם בעולם. תתנהגו בהתאם. מה אתה רוצה?
אבל ביחסי אנוש אתה הרבה מעל הממוצע
נכון.

קנאים שונים כולל חולי נפש מקללים אותי בקללות הכי קשות שיכולות להיות ומעלילים עליי עלילות ואני מכיל, אומר להם שאני אוהב אותם ומאחל להם אושר ושגשוג, אבל העיקר שאני פסיכופת.

OIP (9).jpg

טוב, אבל זה לא כאילו שאתם אנשים חכמים במיוחד אז זה לא כאילו שאני באמת מתרגש מכם או שדעתכם באמת חשובה או נחשבת. עמכם הסליחה, כן? 😅
למשל אם אנחנו חושבים שאתה טיפש,אתה בטח כועס

מן הסתם בתגובה ראשונה
לא כי אני לא תופס מכם ולכן כשאומרים לי דברים כאלו, אתם והדעות שלכם לא נחשבים בעיניי 🤷‍♂️
אבל בהתנהגות החוצה אתה מציית לחלוטין לקודים החברתיים שמקובלים כיום.
זה לא מעיד בהכרח על כן/לא פסיכופת. אני פשוט לא מתרגש מהמתנגדים 🤷‍♂️

גם לא נותרו הרבה כאלו אחרי כל ההישגים האדירים שלי, כן? 🤷‍♂️
בניגוד לפסיכופאת גמור שמנסה לסגור חשבון בצורה לא פרפורציונאלית על דבר שולי יחסית.
זה יהיה על-פי רוב הפסיכופת השניוני, מה שאתה מתאר עכשיו...
ואתה לא מציית מתוך צביעות אלא בצורה טבעית.
חינכו אותי טוב, בניגוד לכמה אחרים פה 🙂

טוב, רוסים...

למה ציפית?

שאהיה חית אדם? 😂

שני שליש מהפסיכופתים הם גאונים, השליש הנוסף הם ברובם חכמים 😂
העיניין הוא שאין לך שום דרך להבטיח שתחזיר את הכסף.

אני מוכן לתת 100 אלף אם בסוף התקופה - 5 שנים - תביא לי 250 אלף - צמוד למחיר הזהב ואחרי מס.

ההצמדה זה בעצם "אינפלציה אמיתית" - לא רוצה לקחת סיכון שתהיה אינפלציה במשך הזמן.

את שאר הרווח אתה יכול לקחת אלייך.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
העיניין הוא שאין לך שום דרך להבטיח שתחזיר את הכסף.

אני מוכן לתת 100 אלף אם בסוף התקופה - 5 שנים - תביא לי 250 אלף - צמוד למחיר הזהב ואחרי מס.

ההצמדה זה בעצם "אינפלציה אמיתית" - לא רוצה לקחת סיכון שתהיה אינפלציה במשך הזמן.

את שאר הרווח אתה יכול לקחת אלייך.
אני מוכן. אתה מוכן?

למעלה