~חדשות מאגף הסרטן~

ixmix

New member
עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו

היית ____________________. עכשיו את יכולה למלא במה שיבוא לך, וזה מעביר די הרבה זמן. דוגמאות: עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית אלון מזרחי בכנס של פיזיקאים עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית פיזיקאים בתכנית של אלון מזרחי עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית אלון מזרחי עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית שמעון פרס יושב מול שרון סטון, ומנסה גם לדבר איתה עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית הכדור בזמן הבעיטה המפורסמת של ריפעת "ג'ימי" טורק עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית ה"כדורים" של ארמסטרונג. טוב, זה קשור לסרטן, ועל סרטן אסור לצחוק. אני אתקן: "הכדור של ארמסטרונג (אגב, רק אני חושב שזה יתרון לא חוקי להיות קטוע-אשך, כשהמקצוע שלך הוא דיווש תחרותי על אופניים?!?) עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית המה שמו של אחמדינג'אד - לבד ובמקום הכי מסריח בעולם עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית הבן של גילי ארגוב לא מסטול, עם הציפיה המשפחתית להמשיך את המסורת עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית בגולני. בעצם אז לא היית חושבת והמשחק היה נגמר. אז אל תחשבי על זה (גולנואיד אומרים, לא?) עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית הראל סקעת בכינוס השנתי של אגודת "נושכי כריות אלימים אנונימיים" עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית הוכלת עם שם משפחה כזה... סקעת. מה זה ה"סקעת" הזה בכלל?!? עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית שניה, אני חייב לסיים עם ה"סקעת". זה לא משהו שתוקעים באדמה ויוצא מזה פרח אחרי חצי שנה? עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית אבו-טיר בכינוס של כך. עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית אישה, ובכל זאת היו מכנים אותך בטעות אבו-______ (לא ממש משנה מה) שיט! קודם זו הייתה פקעת. אני חייב להבין מה זה הסקעת. עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית בגט. עזבי אותך סרטן, תחשבי מה היה לו היית בגטו. Y, זה היה ממש רע. תחשבי פחות נורא קצת, נניח בקפטריה של יד ושן (שום).

למעלה