חדשה...

חדשה...../images/Emo13.gif

שלום אני חדשה ואני רוצה לדעת איך קוראים לשיר הפתיחה של המירוץ לאתמול או איפה אני יכולה להוריד את השיר.. אשמח אם תעזרו

Augustus Hill

New member
הנה השיר וגם אני חדש פה

Full Blown Rose - Somebody Help Me זה השיר. השבוע עשיתי מרתון של טרו קולינג וראיתי את כל הסדרה, למה ביטלו אותה?!?! אני מניח שביטלו אותה בגלל שיש רק 6 פרקים בעונה השניה, השאירו המון דברים פתוחים וזה מעצבן. בסה"כ זאת סדרה טובה, העונה השניה הייתה יותר טובה מהראשונה אז זה קצת מוזר שביטלו (אין לי מושג באיזו רשת היא שודרה אבל אני מהמר שבFOX). בכל מקרה, מי הדמות האהובה עליכם? אצלי זה האריסון.

NoNick3000

New member
אני דווקא חושב שהאריסון מעצבן

הדמות האהובה עליי זאת כמובן טרו. התחלתי לראות במקרה את הסדרה לפני כמה שבועות (ביום שבת כמובן) ומאז התמכרתי. אני מחכה כל שבוע לשבת רק בשביל לראות את הסדרה. חבל כל כך שביטלו אותה אחרי 2 עונות. עם היו נותנים לה עוד קצת זמן אני בטוח שהרייטינג היה ממריא והערוץ היה מרוצה וממשיך לעונות נוספות.

Augustus Hill

New member
אותי דווקא טרו מעצבנת

מוזר
בגלל השחקנית בעיקרון, היא לפעמים משחקת ממש מוגזם\גרוע. ממש מת פה אני רואה..

The Devil Child

New member
../images/Emo210.gifוואי....חחח..../images/Emo190.gif

דווקא כשהפורום מת באים אנשים
אניוואי אני אלירן אחד מזקני הפורום ברוכים הבאים לכולם ^^

MommyHug

New member
יש פה מנהל/ת?

הם עדיין פה או שנטשו את הספינה? כי יש המון שרשורים שאפשר לעשות פה, קצת סדר לעשות בבלאגן......

The Devil Child

New member
../images/Emo210.gifהם נטשו ממזמן../images/Emo6.gif../images/Emo190.gif

אני צריך לדבר עם רז שיבוא כבר..
יש אנשים בפורום...הוא כבר לא מת

MommyHug

New member
גם אני התחלתי לא מזמן, ממש במקרה

מי זה הריסון? (סליחה על הבורות) אני אוהבת את דיוויס (זה שמאוהב בה(?)) וגם את טרו אני אוהבת את המשפטים החכמים שהם אומרים בסוף

EnchantedS

New member
לפעמים האמריקאים החכמים שמים

ברשת אחת סידרה טובה, כשברשת אחרת יש סידרה יותר מצליחה, וככה כל הרייטינג הוך לסידרה היותר מצליחה. ואז את הסידרה החדשה מבטלים, לא משנה כמה היא טובה.. אותו דבר קרה לגרוס פוינט אני חושבת, אם אתם זוכרים את הסידרה ההיא....

למעלה