חדשה ישנה כאן

שלום פורום,
הייתי כאן בעבר בשם משתמש אחר (שכחתי אותו.. מובן נכון?).

מאובחנת פיברו מזה כ4 שנים.
בשנה הראשונה לקחתי אלטרול שדי מהר גרם לתופעות לוואי.
אחכ עברתי לixel, זה היה בסדר בערך שנתיים ובשנה האחרונה חזרו תופעות לוואי (כאבים, שינה מזעזעת והשמנה) ובפעם האחרונה אחרי שהתלוננתי שוב הרופא המליץ לי להתחיל תהליך מעבר הדרגתי לליריקה.
האם יש משהו שצריך לדעת לפני שמתחילים ליריקה ? בעלון יש תופעות לוואי לא נעימות בשכיחות גבוהה (1 ל10)

דבר שני- הופניתי למרפאת כאב.
אם מישהי עברה בירור במרפאת כאב אשמח לדעת מה עושים שם ובמה הם יכולים לעזור מעבר לרופא מומחה בראומטולוגיה. אוסיף שאני בגדול מתפקדת ועובדת אבל איכות החיים שלי לא מאד משובחת.

כיף שחוזרים אנשים מפעם.

מה שיש לי להגיד מאד בנאלי. לגבי תרופות - התופעות לוואי מאד משתנות מאדם לאדם. לכן יש סוגים שונים של תרופות שמוצעות למחלות האלה למשל. תרופות שעבורי היו בלתי אפשריות לחיות איתך היו מצוינות לבנות אחרות כאן בפורום.
ולהיפך.
ברור שרוצים לשמוע ממישהו שלקח, רק בגלל חוסר הודאות של משהו חדש. את יכולה לחפש בפורום - למעלה משמאל, תראי שרבות רבות מאיתנו לקחו את שלושת התרופות שאת מציינת.

לגבי מרפאת כאב, אשאיר למי שיש משהו חכם להגיד. מציעה לך לחפש סרטונים ביוטיוב, בגדול להרבה תחומי רפואה ובדיקות יש סרטוני הכנה והסבר, בעיקר באנגלית. אם את שומעת אנגלית טוב אני בטוחה שתוכלי למצוא סרטוני הסבר מעולים.

בהצלחה, מגיעה לך איכות החיים הטובה ביותר שאפשר להגיע אליה.

למעלה