חברים יקרים!!!!

-מתכדרת

New member
חברים יקרים!!!!

אז קודם כל שנתחדש כולנו על הפורום החדש והנחוץ הזה. בתור פתיחה אמליץ על הספר תולדות המצור על ליסבון-סאראמאגו זהו ספר המספר על מגיה, המכניס ´לא´ אחד במקום חשוב בספר. התחילה מעט מורט עצבים, ודורש ריכוז רב, אבל עכשיו אני כבר בסביבות העמוד המאה, ויכולה לאמר בביטחון- שווה את המאמץ.... אז אני יודעת שהפורום כבר מוצף המלצות, אבל אני בהחלט ממליצה:)

galahead

New member
כמובן! איך שכחתי להזכיר אותו...

ספר נהדר. פשוט תרגיל מבריק בתפיסה של ההיסטוריה האנושית... אבל מה שכן, ספר קשה לקריאה (כמעט כמו כל ספריו של סארמאגו). ודרך אגב, אני מאוד מרוצה שהפורום הזה מושך אליו אנשי סארמאגו! :) גל.

עופר ב.ה

New member
המנחה שלי לשעבר לאינפי

שהוא איש ספר, טוען שהוא גדול הפרוזאים שחיים היום. גל, האם לקחת על עצמך את תפקיד מנהל הפורום הבלתי רשמי? אם אתה רוצה להפוך לרשמי, תמלא את הפורום אליו יש קישור בראש פורום תפוז online. עופר

galahead

New member
המממ... בקשר לקביעה...

אני לא יודע מה להגיד לך - האם סרמאגו הוא אכן גדול הפרוזאים החיים היום. קצת קשה לי עם קביעות כאלה, גם מכיוון שאני באמת לא מכיר את כולם וגם מכיוון ש"גדול הפרוזאים" תמיד תהיה הכרזה סובייקטיבית להחריד...:) יאללה ביי, גל

אושר מ

New member
לא קראתי. ולא סתם, אלא אפילו לא

שמעתי עליו. אני אסיים מה שיש לי עכשיו ואני אלך למצוא עותק...

galahead

New member
אושר, אני מזהיר אותך מראש...

וזה לא העשה מתוך זילזול, להיפך, הוא סופר לא קל... סארמאגו עשה לי כאב ראש מלקרוא אותו רצוף ...:) אבל מה שכן - את בטוח תהני! תנסי להתחיל מדברי ימי מנזר, רפסודת האבן או המצור על ליסבון, נראה לי שזה ימצא חן בעיניך... בהצלחה, גל

אושר מ

New member
גל, טיפשון. לא אמרתי שלא קראתי את

סראמאגו. קראתי גם קראתי. מה שלא קראתי ולא שמעתי עליו הוא הספר "המצור על ליסבון" שהוזכר פה. לא צריך להגזים. את סראמאגו אני מכירה.

עופר ב.ה

New member
גם אני הבנתי מדברייך שלא קראת

את סאראמאגו. מסקנה
ההודעה לא נוסחה כהלכה

אושר מ

New member
אולי, עופר יקירי, אבל

אני כתבתי למטה שקראתי את סראמאגו ושהכי אהבתי את זה שגל פחות אהב. הסקתי שאתם רואים את השם שלי, אז אתם גם קוראים. כנראה טעיתי

אושר מ

New member
אני יודעת אני יודעת. אתה משתעמם?

האייסי שלך םתוח? כי לי נורא משעמם ואני לא בחדר.

galahead

New member
טיפשון?? טיפשון??

נו, יופי, עכשיו אני מרגיש כמו דמות מצויירת משנות ה- 60...:) מצטער, אושר, כנראה לא הבנתי אותך... אבל ראיתי שגם עופר הצטרף לחוסר הבנתי את הנקרא... כך שששרשה לה פאם (חפש את האישה...) :) גל

אושר מ

New member
זה בעיה. כי אידיוט אני יודעת שאתה

לא. אחרת לא היית לומד פיזיקה... אז הלכתי על טיפשון..מה אתה מעדיף? את פינקי והמוח? (נחש מי פינקי ומי המוח...)

galahead

New member
פינקי והמוח! אחת הסדרות

האהובות עליי! המממ... אני מוכן להיות פינקי אם זה אומר שאת המוח... :)

אושר מ

New member
ומה עם ההפך?

ואגב - הספר על תורת הקוונטים - איפה אני יכולה למצוא אותו? סיבכת אותי...

galahead

New member
גם ההיפך יכול לעבוד :)

אם אנחנו מדברים על הספר של יואב בן דב, אז אני יודע שיש אותו בדיונון, ברוב סניפי סטימצקי וברשת: באתר של סטימצקי ובאתר של בוקנט (בבוקנט יותר זול...) יאללה ביי, גל

אושר מ

New member
תודה. עליו דיברתי

היה לי שיעור בנושא, ובו כמעט ונרדמתי. אבל הנושא עניין אותי, אז יצאתי קצת מתרדמת הפיזיקה שלי, והחלטתי לקרוא על זה קצת. אז חזרתי אליך לפורום, הוצאתי שוב את השם (כי איבדתי את הפתק) ואבוי, איפה מוצאים כזה דבר בחור בו אני גרה? אגב - לפי הכקטיס שלך אתה בן 20. הכיצד?

למעלה