חברות חדשות

2nd me

New member
מאיפה הנתון הזה?

זו נשמעת עובדה כל כך מוחלטת שכמעט האמנתי.

על סמך מה קבעת שרוב הלסביות מחפשות זוגיות או כלום?
הרבה אנשים בכל גיל ובכל שלב בחיים מחפשים להרחיב את מעגל החברים, או לייצר לעצמם סביבה נוחה של חברים סביב מכנה משותף (כמו למשל, מושא משיכה).

אני חייבת לציין שזה גם לא מגיע אחד על חשבון השני. להכיר חברות חדשות לא אומר שלא מוצאים (או מחפשים) זוגיות, וההפך. להכיר נשים במסגרות שונות על מנת לחפש זוגיות, לא אומר שאי-אפשר למצוא חברות.
זה קצת כמו ללכת לעבודה ולמצוא בדרך כסף על הריצפה. :)

noga ke

New member
זה עדיין נשמע כמו עובדה

ואני לא יודעת אם היא נכונה או לא.
מחפשת מעבר למסך.. התכתבויות יש לי מספיק. :)

פנדה29

New member
אני אשמח להכיר "בקטע חברי"

שמתי במרחאות סתם כי הביטוי הזה מצחיק קצת , אבל אני אשמח .
רק שראיתי שאת גרה בצפון - אז השאלה היא כמה צפון כי אני מהמרכז
את מוזמנת לכתוב לי בפרטי :)
ואגב... יש בתפוז קומונות - "אנשים שרוצים להכיר חברים חדשים" ביקרתי שם במקרה היום לראשונה וזה גם כללי ולא בהכרח ללסביות
אבל אולי שווה לבדוק.

noga ke

New member
חברות חדשות

איך מכירים כאלו?
העניין הוא שאני עצמאית, לא קשורה לאף מסגרת חברתית.
יש לי 2-3 חברות, שברוב הזמן עסוקות בחיים שלהן (עובדות לומדות) ואנחנו בקושי נפגשות.
נכון, יש כל מיני קבוצות בפייסבוק, אבל אשמח להכיר חברות לסביות חדשות. לא מדברת על זוגיות, לא בנויה לזה עכשיו.
הקבוצות האלו בבית הגאה עדיין פועלות? מישהי יודעת?

2nd me

New member
קבוצות ופעילות חברתית-קהילתית של נשים

היי,

חיי קהילה אפשר למצוא בכל מקום, אבל בהיקף פעילות שונה. אני לא יודעת מאיפה את, אבל המרכז הגאה בתל אביב פעיל כל הזמן, ויש כל הזמן מפגשים חד-פעמיים או פרויקטים קהילתיים תקופתיים שקורים, גם לנשים בוגרות.

חיפוש זריז של המרכז הגאה הוביל אותי לאתר הבית של המקום, ובעמוד הראשי אפשר להירשם לקבלת ניוזלטר שבו מקבלים פירוט על מה שקורה. יש עוד קוביות תוכן בראש המסך שעשויות להיות רלוונטיות, ככה שתוכלי לחטט מעט ולמצוא מסגרת שנראית לך מענינת.

חוץ מזה, כל יוזמה חברתית-קהילתית היא ברוכה.
נניח שאת לא גרה במרכז, אבל יש לך זמן וחשק לייצר לעצמך חיי קהילה. למה שלא תמצאי לעצמך מסגרת התנדבותית בקהילה? דרך טובה מאוד להרים את חיי הקהילה באזור המגורים שלך, ועל הדרך להכיר חברים וחברות בני ובנות גילך.
זה יכול להיות בארגון מוכר וגדול, או - אם את ממש יצירתית ומלאת מוטיבציה - את יכולה להרים פרויקט קטן משל עצמך. לדוגמה, בתל אביב אני יודעת שיש קבוצת נשים שמשחקות כדורסל באופן קבוע. תחשבי איזה מגניב יהיה אם תרימי מפגשים קבועים סביב נושא שמעניין אותך, עבור נשים בלבד.

:)

noga ke

New member
תודה :)

אני גרה במרכז, לכן שאלתי על הבית הגאה. אולי אקפוץ לשם כשאהיה באזור.
ואכן יש לי מוטיבציה ויכולה להרים משהו משלי, אך כרגע עסוקה בלפרסם את העסק שלי לכן מעדיפה להצטרף למשהו קיים. אגב, אם כבר הבית הגאה- הרעיון של מפגשי משחקי הקופסה היה במקור שלי.. אחרי שהצגתי להם את הרעיון אמרו לי לא תודה (תירצו את זה שאין לי ניסיון בהדרכה) ואז לקחו את זה. מילא, העיקר שנהנים מזה. מעניין אם גם זה עדיין רץ שם.. אגלה כשאהיה שם.

מה יש מעבר לקבוצות? לא יציאות או מסיבות.. למשחקי כדור אני לצערי לא ממש מתחברת.. משהו חברתי לא מחייב.
אומץ, מה עם מפגש פורום? יקרה בקרוב? :)

noga ke

New member
גם אני לא מתה על זה

אלא אם כן זה מתקיים בלינוקלן :)

אפשר לארגן איזה פיקניק בימי שמש האחרונים שנשארו לעונה הזאת, לפני הגשמים.
מי רוצה?

למעלה