חברות האבטחה וחידוש רישיון נשק

amouramour

New member
חברות האבטחה וחידוש רישיון נשק

שלום לכולם אני בחורה בת 24 נישאת בקרוב , אני עזבתי את תחום האבטחה לאחר שעבדתי קרוב לשנתיים(און אוף) ,משנת 2005-2007 עזבתי אותה בעקבות תאונת עבודה שקרתה במקום העבודה, נשבעתי שאיני חוזרת לזה אך לא הייתה ברירה כי חיפשתי עבודה אז התחלתי לעבוד כמאבטחת במוסדות חינוך, שם עבדתי כחודשיים והחלטתי לעזוב בשל העובדה שהמעסיק שלי רימה אותי והסתבר עוד כמה מאבטחים, גנב ממני כסף והכי גרוע זה החוזה לתשעה חודשיים (איפה לי לדעת כמה זמן אחזיק מעמד במקצוע הבאמת מגעיל הזה) שרציתי לצאת הוא איים שישמיץ אותי שלא אוכל לעבוד בשום מקום שידבר עם אנשים אחרים בתחום ושלא יאפשרו לי להתקבל בשום מקום עבודה, אך ב"ה יצאתי ממנו ונשבעתי שלא אחזור לזה ובאמת לא חזרתי. והנה אני נישאת מחפשת עבודה במקצוע שלי(תחום המזכירות), אך לא מוצאת. ברשותי רישיון נשק ארגוני במידה וארצה אולי אולי לחזור לשם,(אך לא נראה לי בגלל מה שעברתי עם חברות האבטחה)כעת הודיעו לי בדואר לחדש את הרישיון שברשותי, השאלה שרצית להגיע אליה(וסליחה אם שיגעתי אתכם גולשים יקרים) היא: האם לגשת לחדש את הרשיון? האם כדאי לגשת לחדש את הרישון למרות שאני חושבת שלא אחזור אליה? אך מי יודע אולי אזתקק לעבודה שכזאת במצבנו היום בשוק העבודה . כי אמרו לי אנשים שחבל עכשוי לזרוק 150ש"ח סתם כי אם ארצה לחזור לעבודה באבטחה אז כבר החברה תשלם עבורי את חידוש הרשיון. הלא כן? מה אתם חושבים? מה דעתכם? מחכה לתשובה

zvi10111

New member
כן כן

באופן חד משמעי כן כי מי יודע מה ילד יום ותמיד עדיף שתהיה לך אופציה נוספת ... 150 שח כשאין זה הרבה כסף אבל מצד שני לעבור שוב את כל המסלול זה יכול להיות סיוט וכאשר יש לך את הרשיון את תמיד יכולה לעבוד בתחום באופן מידי אם את זקוקה לעבודה זמנית למשל ! הרשיון גם יכול להוסיף לך ברזומה כמו תעודת גמר של מיקצוע כל שהוא שלמדת והיא תלויה על הקיר ללו שימוש

amouramour

New member
תודה רבה

תודה רבה שלך צבי תודה רבה על העצה אני אשתמש בה

למעלה