חבר'ה...

Comet 1

New member
חבר'ה...

קודם כל, אני לא באה לתקוף חלילה. אני משתייכת לציבור שאליו גם אתם שייכים- הדתיים. וקצת הופתעתי(יותר נכון קצת-הרבה) על קיומו של הפורום הזה. אז אני רוצה לשאול אתכם, מדוע הקמתם פורום כזה, כאשר אתם דתיים וידוע לכם כי תורתנו אוסרת יחסים כאלו עם בני אותו מין?

תגובה

אני לא הקמתי את הפורום אבל אני יכול לומר לך שזה די הגיוני . לפי התורה אסור משכב זכר , אבל עדיין זה לא אומר שקשה לנו . להתחיל לכתוב לתאר לך איזה סבל הוא להיות הומו דתי יקח לי הרבה זמן , אבל יש יתרונות שאולי תוכלי להבין כמו קהילה חמה בין גייז . שפה משותפת-אנשים שמבינים אותך . הקהילה חדשה ולכן עדיין לא נכתב מספיק בעיות שתוכלי לקרוא ולהבין , אבל את מוזמנת לקרוא את התגובה שכתבתי ממש לפני כמה דק' - זה יוכל לעזור לך להבין למה נפתח הפורום על-אף שאסור להיות הומוסקסואל לפי התורה : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1190&msgid=45238478 אני גם חושב שכדאי לך לחזור לבקר בפורום בעוד חודש-חודשיים כיוון שיכנסו דתיים ויכתבו את בעיותיהם וגם כל התגובות לדיון --> יוכלו לעזור לך להבין למה נפתח הפורום אפילו שבתורה אסור . בגדול- 2 כותרות שהכנתי: "לא רוצה לעזוב את התורה , אבל המשיכה.." "מתחתן כדי לא לצער הורים"

white star

New member
../images/Emo54.gif לא ברור לי הניגוד

בן אדם נולד עם נטייה מינית מסויימת, בלי קשר אם זה אסור או לא לפי הדת. עכשיו, האם בגלל שמישו הומו\לסבית הם צריכים לוותר על הדת? יש לי זוג חברים, אחד מהם חילוני והשני דתי והם מסתדרים עם זה מצויין. אני מניח שהפורום הזה בא לתת מענה לצרכים המיוחדים של מי שדתי והומו, כי ברור שיש עוד בעיות שלאדם חילוני (כמוני) יהיה קשה להבין מקווה שעניתי לך

BabyBoy1

New member
קודם כל כפי שאמרו לפני

אנחנו דתיים ואנחנו גאים, ככה נולדנו, אין מה לעשות לגבי הנטייה המינית. לגבי האיסור בתורה, האיסור מדבר רק על משכב זכר, כלומר על חדירה, ולא על קשר רומנטי בין גברים.

BabyBoy1

New member
ולגבי השאלה של מדוע הקמנו

את הפורום, התשובה פשוטה מאוד. כדי לעזור אחד לשני, להכיר אחד את השני ולתמוך אחד בשני.

Comet 1

New member
.........

תיכנס לקישור המצורף... גם יחסי חיבה ללא משכב אסורים(מה גם שהם יכולים להביא לידי זה) אני לא זוכרת במדויק את הפס' אבל נאמר: לא תעשו כל תועבות מצרים" כלומר הקב"ה ציוה אותנו לא לנהוג כמותם- שאצלם העניין הזה היה קיים. אני חושבת שזהו ניסיון-גדול ביותר מאת הקב"ה שצריך להתגבר עליו, וכגודל הניסיון-גודל השכר. אין אף רב, לא תמצא אחד כזה, שיקל ביחסים אלו אפילו שאין בהם משכב. זה פשוט אסור. אני חוזרת ואומרת, אני לא באה לתקוף ח"ו אלא רק רציתי להבהיר... תחקרו את הנושא, תשאלו רבנים...זה לא מזיק. בהצלחה

Comet 1

New member
קישור נוסף

יש כאן שירשור על הנושא ועל האיסור

SimsY

New member
מי שכתב את תורתנו

אוסר את זה - והוא הבין במיניות בערך כמו שאני מבין באנרגיה אטומית.

למעלה