חבילה של 12 נכסים מושכרים ומנוהלים למכירה

מצב
הנושא נעול.

נתן90

New member

אני מעוניין לממש מקבץ נכסים איכותיים בבעלותי המושכרים ומנוהלים ע"י חברת ניהול מיקצועית.

הנכסים בעיר קליבלנד האייטס 100% תפוסה
שכירות ברוטו: $178,020.00
דמי ניהול 10%: $17,802.00-
ארנונה: $25,123.78-
ביטוחים: $7,784.82-
נטו: $127,309.40

פורטפליו של נכסים איכותיים שניבחרו בקפידה, מואכלס בדייירם מהוגנים אחראים ומשלמים בזמן.

מצפה לשווי שוק כפי שיקבע שמאי לבחירתך

סיבת מכירה: לצורך נזילות וביצוע השקעה חלופית
מעוניין להשלים מכירה בין 30 ל 45 לוז מוכתב מעסקת השקעה חילופית

העדפה לרוכש יחיד וללא תיווך ( אני לא משלם תיווך ! )

aeonf

New member
שאלות

אני מעוניין לממש מקבץ נכסים איכותיים בבעלותי המושכרים ומנוהלים ע"י חברת ניהול מיקצועית.

פורטפליו של נכסים איכותיים שניבחרו בקפידה, מואכלס בדייירם מהוגנים אחראים ומשלמים בזמן.

שאלות
1. כמה אתה מבקש?
2. 12 נכסים או 12 יח"ד?
3. כמה זמן אתה מחזיק בכל אחד מהנכסים?
4. האם כולם מאוכלסים? יש סקשיין 8?
&nbsp
אגב בקניית פורטפוליו כמו בכל קנייה סיטונאית אחרת מקובל לתת הנחה, ללא הנחה אין סיבה שקונה ירכוש כמות נכסים שכזו. אם אתה מחפש קונה במזומן בלבד אז מקובל לתת הנחה נוספת.

נתן90

New member
תשובות

שאלות
1. כמה אתה מבקש?
2. 12 נכסים או 12 יח"ד?
3. כמה זמן אתה מחזיק בכל אחד מהנכסים?
4. האם כולם מאוכלסים? יש סקשיין 8?
&nbsp
אגב בקניית פורטפוליו כמו בכל קנייה סיטונאית אחרת מקובל לתת הנחה, ללא הנחה אין סיבה שקונה ירכוש כמות נכסים שכזו. אם אתה מחפש קונה במזומן בלבד אז מקובל לתת הנחה נוספת.
תשובות
1. פתוח להצעות מצפה לשווי שוק או לפחות קרוב לכך - בנוגע להערה שלך לגבי הנחה ברכישה מרוכזת / מזומן ומחיר כולם מהווים משפיע על איכות ההצעה.
2. 12 בתים פרטיים SFH
3. בין 3 ל 5 שנים משתנה בין נכס לנכס
4. כן כולם מאוכלסים בדיירים נורמטיבים לא סקשיין 8

aeonf

New member
ומה לדעתך השווי שוק שלהם?

תשובות
1. פתוח להצעות מצפה לשווי שוק או לפחות קרוב לכך - בנוגע להערה שלך לגבי הנחה ברכישה מרוכזת / מזומן ומחיר כולם מהווים משפיע על איכות ההצעה.
2. 12 בתים פרטיים SFH
3. בין 3 ל 5 שנים משתנה בין נכס לנכס
4. כן כולם מאוכלסים בדיירים נורמטיבים לא סקשיין 8
כולם בLLC אחד או שלכל אחד LLC משלו?
יש לך P&L מסודר לכל אחד מהם?

נתן90

New member
אתה מתעניין על מנת להגיש הצעה ?

כולם בLLC אחד או שלכל אחד LLC משלו?
יש לך P&L מסודר לכל אחד מהם?
אתה מכיר את שוק הנדלן בקליבלנד ? א"כ פנה בפרטי וניתקדם משם.

שווי שוק זהו מחיר שאני וקונה נסכים לו.
המחיר שיש לי בראש לא רלוונטי אם קונה יעריך את הנכסים באותה מידה תהא עסקה - ההצעות שאקבל ילמדו אותי מה המחיר שקונים מעריכים את הנכסים שלי.

לגבי LLC צורת הבעלות של הרוכש איננה מעניני כנ"ל צורת האחזקה הנוכחית איננה רלוונטית. לצד זה צורת הבעלות באמצעות LLC נפוצה.
P&L, כפי שאני מבין שיתפתי את הנתונים בפוסט הפתיחה, ומדובר שם ב P של $127,309. וכמובן הנתונים בייתר פירוט קיימים לכל אחד לחוד ולכולם יחד.

aeonf

New member
האמת שהשתעשתי ברעיון

אתה מכיר את שוק הנדלן בקליבלנד ? א"כ פנה בפרטי וניתקדם משם.

שווי שוק זהו מחיר שאני וקונה נסכים לו.
המחיר שיש לי בראש לא רלוונטי אם קונה יעריך את הנכסים באותה מידה תהא עסקה - ההצעות שאקבל ילמדו אותי מה המחיר שקונים מעריכים את הנכסים שלי.

לגבי LLC צורת הבעלות של הרוכש איננה מעניני כנ"ל צורת האחזקה הנוכחית איננה רלוונטית. לצד זה צורת הבעלות באמצעות LLC נפוצה.
P&L, כפי שאני מבין שיתפתי את הנתונים בפוסט הפתיחה, ומדובר שם ב P של $127,309. וכמובן הנתונים בייתר פירוט קיימים לכל אחד לחוד ולכולם יחד.
האמת שהשתעשתי ברעיון
אבל הדמוגרפיה של המקום הורידה אותי מזה.
&nbsp

vinney

Well-known member
הערה למי שמעוניין (אני לא מעוניין)

בעסקאות מהסוג הזה כדאי מאוד לבקש דו"ח CPA מבוקר, ולא רק להסתמך על הנתונים שמספק המוכר. אם תרצו מימון להשקעה כזאת במילא זאת תהיה גם הדרישה של הגורם המממן. נתן, אני מניח שכשאתה מדבר בסכומים כאלה - אתה מעסיק גם רו"ח או לפחות bookkeeping כזה או אחר שיקל עלייך להשיג את הfinancial statement, ואולי כדאי להערך לזה מראש.

נתן90

New member
רו"ח ברכישת נדל"ן

בעסקאות מהסוג הזה כדאי מאוד לבקש דו"ח CPA מבוקר, ולא רק להסתמך על הנתונים שמספק המוכר. אם תרצו מימון להשקעה כזאת במילא זאת תהיה גם הדרישה של הגורם המממן. נתן, אני מניח שכשאתה מדבר בסכומים כאלה - אתה מעסיק גם רו"ח או לפחות bookkeeping כזה או אחר שיקל עלייך להשיג את הfinancial statement, ואולי כדאי להערך לזה מראש.
רו"ח ברכישת נדל"ן
תודה על הערתך, אשמח להבין יותר בעניין דו"ח CPA,
אם כוונתך להצהרות ודוחות מס על הכנסותי המהווים כמובן מידע כללי ואישי שאין לי כל מוטיבציה לחלוק עם מישהו מעבר לרו"ח שלי ולרשויות המס.
מה גם טיפסי המס הינם שורות סיכום ללא כלל הפירוט של תנעות שונות ולא ניתן להבין מהם פעילות נכס ונכס בצורה עצמאית ומשום כך היכן הם תורמות ?

חברת הניהול מספקת עבורי bookkeeping פר נכס וכן financial statement אשר יעמדו לבחינתו של רוכש ראוי. (עליהם אגב רו"ח מתבסס בהגשת הדוחות)
מעבר לכך כמובן זמינים כלל חוזי השכירות כמו גם דוחות tenant screening לכל דייר

אני מצטרף לעצתך שלא להסתמך על נתונים המסופקים ע"י המוכר (אני) ויש לאמתם מול מקורות צד שלישי בין אם זה ע"י שמאי חיצוני לשווי שוק של הבתים בין אם זה השכירות בבדיקת החוזים, בין אם זה סעיפי ההוצאה השונים, ארנונה מול העריה, ביטוח - הסכם ביטוחי, חוזי ניהול וכן הלאה.

vinney

Well-known member
קצת מושגים

רו"ח ברכישת נדל"ן
תודה על הערתך, אשמח להבין יותר בעניין דו"ח CPA,
אם כוונתך להצהרות ודוחות מס על הכנסותי המהווים כמובן מידע כללי ואישי שאין לי כל מוטיבציה לחלוק עם מישהו מעבר לרו"ח שלי ולרשויות המס.
מה גם טיפסי המס הינם שורות סיכום ללא כלל הפירוט של תנעות שונות ולא ניתן להבין מהם פעילות נכס ונכס בצורה עצמאית ומשום כך היכן הם תורמות ?

חברת הניהול מספקת עבורי bookkeeping פר נכס וכן financial statement אשר יעמדו לבחינתו של רוכש ראוי. (עליהם אגב רו"ח מתבסס בהגשת הדוחות)
מעבר לכך כמובן זמינים כלל חוזי השכירות כמו גם דוחות tenant screening לכל דייר

אני מצטרף לעצתך שלא להסתמך על נתונים המסופקים ע"י המוכר (אני) ויש לאמתם מול מקורות צד שלישי בין אם זה ע"י שמאי חיצוני לשווי שוק של הבתים בין אם זה השכירות בבדיקת החוזים, בין אם זה סעיפי ההוצאה השונים, ארנונה מול העריה, ביטוח - הסכם ביטוחי, חוזי ניהול וכן הלאה.
קצת מושגים
לא, אני לא מתכוון לדוחות מס, אלה בינך לבין רשויות המס.
&nbsp
אני מדבר על audited financial statement.
&nbsp
מה ההבדל בין financial statement רגיל שאתה מתכוון להציג לבין audited? הaudit. דהיינו, מבקר עצמאי יעבור על המספרים, יבדוק אותם מדגמית ויאשר שאין חריגות לא בניהול ספרים ולא בתיאור הוצאות.
&nbsp
מסמך כזה הוא חובה עבור חברות ציבוריות, ומפורסם כחלק מהתשקיפים והדיווחים השותפים לבורסה (רבעוני/שנתי).
&nbsp
בעסקאות פרטיות כמו שלך, מסמך כזה מוציאים לבקשת הגורם המממן או הרוכש, כי מה לעשות - אף אחד לא באמת יסמוך על המסמכים שאתה מייצר בעצמך (בלי לזלזל בך חלילה. - זה עניין של ניהול עסקים).
&nbsp
זה לבי שום קשר לנתונים של גורמי צד שלישי. אם אתה לא מספק מסמך שהוא audited הרי שלמסמכים שסיפקת פשוט אין שום ערך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה