זקוקה לתמיכה

נושקית3

New member
עדכון עצוב

מתנצלת שמעדכנת רק עכשיו, לא יצא לי להיכנס למחשב כל השבוע ,
יום שבת בערב חזרנו למוקד מכבי והרופא אכן אישר שהעיובר ללא דופק, לא נפל עקב ציטוטק ושצריך לקחת ציטוטק שוב עוד פעם אבל הפעם הוא יחדיר לי את הכדורים עמוק לצוואר הרחם (פעם ראשונה החדרתי לבד) .
אז הוא נתן מרשם לכדורים , טסנו לסופר פארם השלום , רכשתי 4 כדורים וחזרנו לרופא והחדיר את הכדורים ואמר שאם לא יקרה שום דבר עד יום שני , לחזור לרופא בקופה , ושיתן הפניה למיון לגרידה.
אז באמת, לא קרה כלום ,נאדה, לא הפרשה, לא כלום , כאילו לקחתי כדיורי פלסיבו, יום שני הרופא שלי לא עבד אז הלכנו בשלישי. באנו אליו אמרנו תשמע, אני אחי 2 סדרות ציטוטק (4 כדורים כל פעם ) חוץ מקצת דימום ביום חמישי בלילה לא היה כלום !!!הוא הרופא התעצבן שחלקנו על דעתו !!! ושהלכנו למוקד , אפילו הרים את הקול , אמר אבל אמרתי לכם שציטוטק לוקח שבוע!!!!! למה לא חיכיתם (להזכירכן אני כבר בתחילת שבוע 10 והעובר מתאים לגודל 8 שבועות) אמרנו תשמע, אחרי ציטוטק ראשון שלקחתי לא קרה כלום , אז הלכנו למוקד נשים לבדוק מה קורה (זכותי לא<? ) והוא הרופא שלי התעצבן התחיל להגיד שהיינו פזיזים מידי וזה ממש ממש מיותר לקחת שוב ציטוטק , ושאם הייתי מחכה שבוע (להיום כביכול) הייתי נמנעת אולי מגרידה.
אמרנו אני ובעלי שאנחנו מעדיפים גרידה כי הנה אין תוצאות . אחרי פעמיים ציטוטק והמחשבה של נשיאת עובר מת ברחם נורא קשה לנו .
אז בלית ברירה ובחוסר רצון נתן הפניה לגרידה. ואתמול יום רביעי , נסענו ב 8 בבוקר לוולפסון , מזלי שמצאו לי תור פנוי , ואתמול עברתי גרידה.

היום נחה בבית . שמחה שזה מאחורי ושהעובר יצא.

למעלה