זוכרים שכולם צעקו שאפל מורידים את החיבור של האוזניות -אההממ

BobboVilla

New member
אתה זוכר שכבר היה טלפון או שניים (סיני, אמנם) שהיה בלי חיבור

אוזניות?
http://www.theverge.com/2014/10/29/7091055/this-android-smartphone-is-too-thin-for-a-headphone-jack
&nbsp
חוצמזה, שמה שאינטל מציעה זה להוסיף יכולות לתקן, וזה לא אומר בכלל שגם אם זה יתקבל, היא לא תוציא יותר לוחות אם עם חיבור אוזניות.
&nbsp
אתה יודע, זה ההבדל בין תקן בינלאומי לחיבורים קנייניים - הראשון תורם (או יכול לתרום) לכולם, בעוד שהשני מציק/מפריע (לפחות בשלב הראשוני) ללקוחות קיימים.

אם להיות קצת ציני ...

המשותף לשתי החברות זה הדוחות הכספיים הלא מעודדים שלהם ..
ואם אינטל מנסים ליישם רעיון דומה - זה הופך אותו לחכם ומוצלח ?
הייתי מנסה לפני כלמיני "יציאות" מבריקות לתת תשובה לנושא הסוללה העגום . הרעיון של לקוח שאו טוען או שומע מוסיקה הוא לא מוצלח בלשון המעטה ..
ומצד שני לעודד לקוחות להשתמש באביזרי BT מבלי לעורר מודעות שגם שם יש קרינה ?- מכוער

se7en77

New member
תראה, תשמע.. אני גם לא מבין את הרעיון של או

לשמוע מוזיקה או להטעין, זה הדבר שמפריע לי.
לגבי הדוחות, יחי ההבדל הקטן, שנה שעברה היה לאפל את הדוחות הטובים אי פעם, קשה לחזור על זה כל שנה במיוחד שהחידוש היחסי מגיע פעם בשנתיים, באינטל כל שנה יש פיטורים

כתבתי שאני ציני לגבי הדוחות הכספיים

זה +/- מעניין לי את הת@ת ..
לגבי השאר - היתרון היחיד זה חסכון כספי ליצרניות של פחות מעגל על הלוח ופחות הלחמות . כשמתרגמים את זה למליוני יחידות זה הרבה כסף .
את המכשירים עצמם כנראה שיהיה אפשר לעשות דקים ו"מעוצבים" יותר ( וכמובן במקביל - פגיעים יותר ) . קטנים יותר ? כנראה שממש קצת כי שם המגבלה היא של העיין והיד האנושית .
קיצור - אין כאן שום שיקולי חדשנות /איכות .. יש שיקול כספי בלבד של היצרניות .

shoosh2607

Member
מנהל
קראתי פעם

שהת@ת הוא האיבר הכי סקרן בגוף - הכל נורא מעניין אותו

חג שמח דארלינג

ז ק ו

New member
אבל עם כל הכבוד; לא יכולת להתאפק עד צאת החג?

הרי השטרודל הוא חמץ!!

למעלה