זוגיות רעה, נמאס לי ממנה

שילה1

New member
אני אישה.כהתחלה.לא טענתי שגישור מתאים

לכל זוג. טענתי ששווה לנסות. והנסיון שלי אינו אישי. תבין בעצמך.

מריוס זכריה

Member
מנהל
אמרתי בסוף דבריי שאפשר להתחיל בזה, ואולי זה יספיק

אני באמת לא חושב שזה "הוצאת קיטור".
הוצאת קיטור יש לכל זוג.
זוגות עם הסתה של הילדים, התעללות רגשית וכולי, זה לא הוצאת קיטור.
אבל אין רע בלנסות.
וממילא בית המשפט, אם יגיעו אליו, יכריח אותם להתחיל בזה.

Il Sole Sorgera

New member
סבירות נמוכה מאד מאד להצלחה

היא כזאת שחייבת את המילה האחרונה, לצאת תמיד צודקת, גם כשהיא לא. קצת קשה לדמיין אותה משתפת פעולה בגישור. בגלל זה חבר שהוא עו"ד התנדב לנסות לעשות מין סוג מאד עקיף של גישור, כחבר, לשבת לדבר עם כל אחד בנפרד ולתווך בינינו עד להסכם. לחסוך לנו קטסטרופה בבתי משפט.

שילה1

New member
קוראים לזה פישור ואין דומה לגישור.

לטעמי-עצם ההיכרות הקודמת,במקרה זה,לרועץ. משום שהחבר אינו נטרלי.ותראה שזה מה שהיא תגיד,לאחר שתציע.

Il Sole Sorgera

New member
תודה על ההצעה אבל לא באתי לפה לחפש מגשר

היא עורכת דין ואני הכי רחוק שאפשר מזה. אז אני לא הולך להתעמת איתה משפטית בעצמי, זה יהיה התאבדות.

בנוסף, כפי שכתבתי במקום אחר, עוד לא החלטתי בכלל אם אני רוצה להתגרש. לא השתכנעתי עדיין שזה ישפר לי את המצב.

שילה1

New member
רק הסברתי ולא הצעתי.

ברור שההחלטה שלך ורק שלך. מאחל..לך להחליט מהר ושההחלטה תביא שינוי צהותי,לטובה.

מישהו אמר שאתה משקר?

לרובנו אם לא לכולנו, יש נטייה לספר את הסיפור מנקודת מבט סובייקטיבית ולא אוביקטיבית, ביחוד כאשר זה נעשה באופן אמוציונאלי.
ברגע שיש ילדים משותפים- גירושין זה לעולם לא סוף הסיפור (בין אם מדובר בגירושין סבירים ובין אם בגירושין מכוערים). גם אם זה לא הפתרון האידיאלי עדיין יתכן שזה הרע במיעוטו במצבך - ולכן זה שהיא הולכת למרר לך את החיים, זו לא סיבה לא לבצע את זה.
בהתחשב בגילאי הילדים שלך אני לא חושב שיש לך מה להמתין, אלא אם בונה על זה שבמהלך השנים הקרובות תהפוך לאלמן (לא ביזמתך כמובן).

Il Sole Sorgera

New member
אמרת בהנחה שמה שאתה כותב כאן תואם את המציאות

זאת המציאות כפי שאני רואה אותה. לא רובנו, כולנו רואים את המציאות סובייקטיבית.

עם המזל שלי אין לי סיכוי להפוך לאלמן. המצב על הפנים אבל אני לא כול כך בטוח שגירושין זה הרע במיעוטו. אני עשוי להמשיך לספוג את הח*@ שלה ואולי אף יותר, כפי שכתבת, גירושין עם ילדים זה לא סוף סיפור. ובנוסף לכל השיט, אצטרך להתמודד גם עם ההוצאות הנלוות, בדידות ושאר אספקטים שליליים של גירושין. אז לא יודע אבל לא בטוח שזה יביא בהכרח שיפור.

בדיוק.

והמציאות כפי שאתה רואה אותה היא לא המציאות שיראה אדם נייטרלי.
אני מתקשה לראות איך גירושין אינם הרע במיעוטו.
כנראה שלא הבנת - הבדידות קיימת אצלך כבר עכשיו. ולדעתי לפחות, להיות בודד בתוך קשר זו הבדידות הכי נוראה. דווקא ברגע שתפרד ממנה תהיה לך אפשרות ליצור חברויות אחרות, מה שעכשיו אין.
לגבי הוצאות , זה לא לגמרי מדויק. השינוי הקיצוני יהיה בעיקר בנכסים שלך. אתה לא אמור לשלם מזונות בכלל, ואמור לפרנס את הילדים מחצית מהזמן. העליה להערכתי לא אמורה להיות משהו שיפיל אותך. מה שכן, ייתכן שלא תוכל לתמוך בילדים שלך כפי שחשבת (עזרה בקניית דירה, או רכב).
אתה יודע, אנשים התגרשו לפניך. לכן אני אומר, תתייעץ עם עו"ד שייתן לך תמונה יותר ברורה.

Il Sole Sorgera

New member
קודם כל תודה

אכן התחלתי לבדוק מבחינה משפטית. השאלה לא רק משפטית. כפי שכתבת בצדק, פסק דין זה סוף סיפור.

עם המזל שלך אין לך סיכוי להפוך לאלמן?

אם אתה מסוגל לכתוב משפט כזה על אשתך, נראה לי שבאמת כדאי שתתגרש.

כנראה שמדובר בתופעה יחסית נפוצה

במקרה שלך מדובר במקרה קיצוני וקשה. אצל אחרים, כולל אותי אגב, זה פחות קיצוני אבל הביקורתיות וחוסר הפרגון קיימים בהחלט. יש מנהל לפורום שהוא פסיכולוג אז אני לא אכנס לספקולציות ופסיכולוגיה בגרוש. אם צרת רבים מנחמת אותך, אז אתה לא לבד.

כשזה מגיע לרמות קיצוניות כמו שלך אז אפשר להבין את הרצון שלך להשתחרר ולעזוב ואני חושב שזה מה שרוב האנשים היו עושים במקומך. אני בכל מקרה כנראה שהייתי בוחר בגירושין בבחינת הרע במיעוטו. אני מקווה שזה עונה על השאלה שלך.

D0808

New member
נשמע שאתה יודע מה לעשות

אבל הפחד מהלא נודע והשלכותיו מונע ממך להתקדם.
אני באותו מצב ומבינה אותך כל כך...הלוואי שהיה פתרון פשוט, הלוואי שהיתה איזו נקישת אצבע שהיתה מתקנת הכל.
לצערי, מתישהו נצטרך לעשות את זה...זו רק שאלה של מתי.
חברה פעם אמרה לי שאם עדיין לא נשברתי, כנראה שאני עדיין לא שקועה מספיק בתוך הבוץ... אני לא יודעת אם זה עוזר לך, אבל כך או כך, תזכור שעברת כבר דברים קשים בחיים וצלחת אותם. גם את זה תעבור... ��

מבחינתי, הביטוי "נמאס לי ממנה" אומר הכול.

אם באמת נמאס לך ממנה, כל היתר כבר לא משנה וזה כבר לא חשוב מי אשם, אם בכלל. לדעתי אין סיכוי למערכת היחסים הזאת וצריך לפנות לעורך דין לענייני גירושים כדי להכין את הקרקע.

מי דיבר על מלחמות? התכוונתי לייעוץ משפטי

שלדעתי חיוני לכל מי שחשוב על גירושים.

YoniS007

New member
לגמרי

יעוץ משפטי חיוני. ומומלץ מאד שעו"ד חיצוני יבדוק את ההסכם טרם חתימתו.

למעלה