זה שוב אני

why not me

New member
זה שוב אני

אז התייחסתי לכל העצות שלכם, שקלתי וחשבתי, ועכשיו אני הולך על כיוון של "זיו כספי" בכפ"ס, ואני מקווה שיתאים לי. זה נראה לי הכי טוב מכיוון ששם אין מסגרת חברתית, אלא באים רק על מנת ללמוד, מספר מועט של שעות בשבוע יחסית, והרוב שם מבוגרים. החיסרון הוא המחירים, אך אם אני אמצא עבודה אני מקווה שאני אוכל לעמוד בזה בעזרת הוריי. אך מכיוון שאני לא רוצה לשאת את כל הביצים בסל אחד, אני מעוניין לברר בנוגע לכמה אופציות במקביל ואז לבחור את זאת שתתאים לי הכי, כי אין לי יותר מדי זמן לבירורים. אז אילו עוד בתי ספר בסיגנון של "זיו כספי" קיימים? אולי משהו קרוב יותר לעירי, פ"ת. ועוד שאלה- האם העובדה שאני אוציא את תעודת הבגרות שלי שם תפגום בעתידי בצורה כלשהי? האם תעודת בגרות אקסטרנית היא פחותת ערך מול האינטרנית? האם במעבר לשם אני למעשה הורס לעצמי במו ידי את עתידי?

DoronModan

New member
אם תמשיך ללימודים באוניברסיטה

לאף אחד כבר לא יהיה אכפת איפה למדת לבגרות.

לא מעניין אף אחד אם אתה אקס' או אינ

ממוצא ציוני הבגרות והמקצועות המתוגברים הם הקריטריון היחיד לשיפוט הבגרות בכל מקום. האמת, פעם אחת בדיוק היה לי ויכוח בנושא: ערב אחד בבסיס הקליטה והמיון של הצבא שאלו למי יש 5 יח''ל בפיסיקה ואני התעקשתי ש4 יח''ל באקסטרני זה כמו 5 באינטרני כי באקסטרני אין מעבדה. לאחר ויכוח קטן שיכנעתי את המפקד והלכתי יחד עם כל מי שיש לו 5 יח''ל לנקות את השירותים.
לגבי בתי ספר בסיגנון זה שכבר מצאת, נראה לי שהסיגנון הזה מיוצג הכי טוב בספר הטלפונים. הרבה הצלחה!!!

למעלה