זה היה כל-כך ברור

לא, זה רק אומר שהוא יהפוך לדמי הישראלית

המנטורית שהגיעה שתי עונות רצופות לגמר בלי אף אקט.

אורישקי

New member
ישארו לו. אני בטוח שהגמר יהיה מורכב

מעדן,רוז והאחים.
המתמודדת הרביעית שעולה לי זו ענבל שמסתמנת ככוכבת העולה של העונה - אבל יש בי פחד שדווקא פיזו'ן יקודמו לשם.
בלי קשר אני חושב שלא יהיה פרק שעברי לא יהיה מעצבן בו. זו נהייתה מגמה.

השועל דווקא לא רואה את האחים בגמר

עברי קלקל אותם והפך אותם למשעממים ולמונוטוניים. חוץ מזה, לשועל יש תחושה שגם עברי וגם ההפקה בונים יותר על פיוז'ן וישקיעו דווקא בהם.

GM1988

Well-known member
עברי החריב גם את האחים וגם את האחיות.

אם האחים היו עומדים על אחוז נמוך- גם הם היו מודחים אתמול על פני פיוז'ן.
יש לי הרגשה שאיפשהו עברי קיווה שהאחיות יעברו וכך הוא יוכל להשאיר את כרקוקלי ואת הלהקה, אבל המצביעים סידרו לו אחרת.

ולמה הוא קטע את השיר באמצע?

השיר על הגשר הישן הוא אחד השירים היפים ביותר, ואחד השירים האהובים עליי ביותר. זהו שיר אהבה לא סטנדרטי שהפאנץ' שלו מגיע בסוף, שבו האהוב מודיע לאהובתו שלא משנה מה יקרה הוא יחכה לה על הגשר הישן. למה לעזאזל, אם כבר שרים שיר, מפסיקים אותו באמצע ולא מגיעים לסוף???

מכל התוכנית הזאת, שיצאתי ברגשות קשים על הדחת האחיות ועל הדחת בן גולן, קומם אותי שהם לא סיימו את השיר, והרסו אותו לחלוטין בשל כך, ואם השיר ארוך מידי, אז פשוט בוחרים שיר אחר!!!! ונותנים כבוד לשיר ולאמן שכתב אותו!!!

אורישקי

New member
בהחלט שיר גדול.

גם שירי ד"א עצבנה אותי. מה הקשר "שיר ליום זיכרון?" זו בלדה מדהימה שנכתבה כפי שזה נראה על בת זוזג שחזרה בתשובה.

GM1988

Well-known member
לא לא לא...

אני לא חושב שזו הייתה הכוונה של שירי. היא דיברה לא על השיר, אלא על בחירת השיר הזו ספציפית לצמד האחים.
כפי שהיא בעצמה אמרה, היא גדלה על השיר הזה ואוהבת את השיר הזה, אבל לאחים זה היה שיר מיותר לבצע. אני מסכים

שני דברים

א. את לא כחולה, אז מה אכפת לך?
ב. השרשור השני היה ארוך מאוד, וזה טוב לפצל שרשורים כדי שיהיה יותר נוח לאנשים להגיב

xjoiq

New member
קודם כל אני לא "את"

מעניין מה עושה לאנשים את הרושם שברירת המחדל של הניק שלי זה בת.

א. אם הייתי כחול לא הייתי צריך להגיב לך פשוט הייתי תופר את התגובה שלך פנימה
ב. זה לא משנה אם השרשור ארוך ברגע שיש רק שירשור אחד אין לאנשים שום מקום אחר לחפש בו משהו כולם נפגשים באותו אשכול ששם מרוכזים כל החוויות.
נקודת מפגש מרוכזת היא הדבר הנוח.

לדעתך

אני חושבת אחרת.
ומכיוון שאתה לא מנהל, אז תפסיק לנהל את הפורום ופשוט תהנה ממנו

xjoiq

New member
חבל שאת לא רוצה להתחשב ברוב חברי הפורום

אני חושב שרוב חברי הפורום היו מעדיפים שיהיה ריכוז העניינים באשכול מרוכז לכל פרק והיה להם גם יותר נוח.
עוד 4-5 כמוך וכל היתר יאבדו ידיים ורגליים בין ההודעות והתגובות.

למרות שאני לא מנהל בכל זאת מדובר באינטרס כללי.

Jason2

New member
הגעתי למסקנה שאני פורש

אני פשוט לא מבין את התוכנית הזאת, כנראה שאני מבוגר מידי.

מחשבות

New member
תמיד כשהשופטים ליהגו בכוכב נולד חשבתי

שמה שרואים באולם ומה שבבית זה כרגיל שני דברים שונים. אבל עכשיו הקהל הוא שקובע וזה בעצם אנחנו. גם אני לא מבין את בחירת הקהל וכנראה שאין מנוס וצריך להחליף את הקהל. התקלה הראשונה התגלתה הרי בזה שבחרו את מויאל ולא סקעת. מאז אין מנוח.

זהו ש..

איך אנחנו יודעים מי באמת קיבל את הקול הנמוך ביותר? זאת אומרת, ואני מסתמכת על הלך הרוח פה בפורום, ורק על פורום זה, כלומר, לא על פייסבוק או על רשתות חברתיות אחרות, לפי פורום זה ועל-פי ההודעות שנכתבו בו
אז בן גולן היה פייבוריט של המון אנשים כאן, ובכל זאת הוא הודח. דבר זה כשלעצמו מאוד מפתיע אותי.

מה אם, ואני זורקת פה תיאוריה שעלתה לי לראש, ויכול להיות שזאת סתם יריה באפלה,

פיוז'ין קיבלו את מספר הקולות הנמוך ביותר, שבמובן מסוים זה הגיוני, כי הרבה אנשים בפורום הזה לא אהבו את שילוב הקולות בינהם, אבל כיוון שההפקה השקיעה המון בחיבור בניהם ואולי גם סיימון מאוד התלהב מהרעיון של ההפקה הישראלית, אז יש להפקה רצון עז שהם ישארו בתחרות, ואז:

בן גולן והכרקוקליות קיבלו בערך אותם מספרים של קולות, וההפקה החליטה להדיח את בן, כדי ליצור דרמה ששני אקטים מאותה נבחרת עולים לבוטום 2.

ואז היא דאגה שהאחיות יודחו כדי שהלהקה שהם חיברו אותה תמשיך הלאה. למרות, שברור לי לחלוטין, שברגע שהתחרות נגמרת גם הלהקה הזאת מתפרקת

GM1988

Well-known member
מסכים.

פיוז'ן עושים הצגה, וההצגה הזו תגמר עם סיום התכנית. אלא אם כן, באמת ההפקה תרצה טיפה לקדם אותם עוד וכך הם יוכלו לעבוד תקופה מסוימת ואחר כך תתפרק.
אני לא מוצא שום קשר בין חברי הלהקה, ונראה לי שגם הם לא

Nightingale5

New member
אני חושבת שהבעיה העיקרית היא

שיש מעט מאוד זמן להצביע! והרבה אנשים לא מספיקים או לא רואים את התכנית בשידור חי בכלל
ובחו"ל זה היה יותר טוב שהיו נותנים 24 שעות להצביע אם אני לא טועה

למעלה