זהו ויתרתי

• פותח הנושא ss2h2
  • פורסם בתאריך

ss2h2

New member
זהו ויתרתי

נדבקתי ובאשמתי, הכל כל מה שקורה לי באשמתי הגעתי למצב של קריסה כי לא גילו בזמן, הגעתי על cd4 אפס זה המדד לאידס פחות מcd4 300 זה ממש חולה ,ואז אכלתי כל מיני מכות ומכות ומכות ומכות עד שהופיע סרטן לימפומה ,זה ידוע כשאין מערכת כל הצרות באות כולל הסרטן ,אז קיבלתי חצי שנה כימי ומה הקטע ,? שזה לא עבר ,הם לא סגורים ולא יכולים לדעת ,יש עדין נקודות ואני מחכה לסיטי הנוסף, ובנתיים כבר חודש החיים עוברים לי מול העניים ויש לי פחד, אני חושב המון על סיום החיים ומסתכל על אנשים ולמרות שכל אחד ירצה להיות במעמדי ,אני מוכן להתחלף בחיים עם אדם ששקט לו אפילו עובד זבל שטוב לו בחיים ,
אני נמצא בפינה התמודדתי עם הכל נלחמתי אבל זהו נשברתי סופית ,זה הכל ביחד אי הודאות ,או הקטע שאתה אוסר על עצמך להיות עם מישהי כי יש לך אידס ,כשמגלים בזמן זה לא נורא אצלי זה מה זה לא בזמן
אין לי מושג למה אני כותב זה טיפה משחרר אבל כל מה שקרה לי בחיים אני אשם רק אני ,אני כל כך מרגיש מסכן ובודד שנגמרו לי החיים ,
יש לי ילדים איך הם יסתדרו אני גרוש והם גדלו עם כפית זהב מה יהיה עלייהם ?
עצוב לי עצוב לי נורא אין לי מושג מה לעשות אני כל היום בבית ללא תיאבון ממש מתוסכל עד כדי רצון למות

ATFAdmin

New member
אתה לא לבד

והחדשות הטובות הן שאפשר לצאת מהמצב הזה. אני מכיר אישית אנשים שהגיעו למיון בלי שמץ של מושג שהם נמצאים במצב של איידס (די מתקדם אפילו) והיום הם חיים עם HIV ברמה של undetectable וחיים היטב.
&nbsp
בוא, פנה למערך התמיכה של הוועד ונראה מה אפשר לעשות כדי שתרגיש טוב יותר.

למעלה