זהו, הקיץ התחיל באופן רשמי.

סופהו 1

Well-known member
הפעלתי היום לראשונה את המזגן בחדר העבודה.
זהו. הקיץ הסתיים?
איזה מבול יורד בשעה האחרונה.

אגב, בסופש ביליתי בפראג.

מזג האויר התנהג כראוי.
השמש האירה פניה לעיתים קרובות וגם כשהיה מעונן לא היה קר (בשבת היה חם!! ולפי שיטת הבצל התקלפנו מהשכבות והסתובבנו בטישרטס). גשם ירד רק בשעות הערב ולא הפריע.

אגב 2, כששוטטנו בסימטאות פגשתי את ZADIG 🙂
IMG_20240405_170035.jpg

קלייטון.ש

Well-known member
כן יש בזה משהו, אני הפעלתי מאוורר כ-10 דקות לתוך האימון על האופני כושר, כי באמת נהיה לי קצת חם.

ai27

Well-known member
כן יש בזה משהו, אני הפעלתי מאוורר כ-10 דקות לתוך האימון על האופני כושר, כי באמת נהיה לי קצת חם.
החודש התחלתי ללכת לחדר כושר,
ואחד הדברים שאני ממש אוהב בו - זה שמשאירים אותו חם ונעים בלי מזגן.
יש כמה מאווררים לאוהבים הקור, וזהו

סופהו 1

Well-known member

מי שנהנה שהזיעה מטפטפת לו לעיניים, שהידיים מחליקות על המכשירים, שיתאמן ללא מזגן.
למזלי, אחרי עשר דקות של חימום, גם המתנגדים הגדולים למיזוג, נכנעים.

נ.ב. אתה מתאמן לבד. חושבת על חדר כושר והריחות שעולים מהגופים המזיעים. תענוג של ממש

ai27

Well-known member
מי שנהנה שהזיעה מטפטפת לו לעיניים, שהידיים מחליקות על המכשירים, שיתאמן ללא מזגן.
למה שתטפטף?
למה שהידיים יחליקו?
כל מתאמן נדרש להביא מגבת, ועושה בה שימוש כשהוא מזיע, הרבה לפני שיש טפטוף.
למזלי, אחרי עשר דקות של חימום, גם המתנגדים הגדולים למיזוג, נכנעים.
יכול להיות שאת גרה במקום עם מזג אוויר פחות נוח מהקריות.
את גרה בערבה?
היום השלמתי 35 דקות על האליפטי (היעד הוא 40, לפי הנחיית המאמנת כל שבוע מעלה ב5 דקות) - לא היה צריך גם מאוורר
בסופם, הלכתי לשתות קצת, להסדיר את הנשימה - ועברתי למכשיר הבא.

התאמנתי ליד בחור בן 86, שמבייש אותי קשות (וגם ממנו לא נודף ריח רע)
אבל אני רק התחלתי החודש - ולו יש יתרון של עשרות שנים עלי.
נ.ב. אתה מתאמן לבד. חושבת על חדר כושר והריחות שעולים מהגופים המזיעים. תענוג של ממש
אני בחדר כושר - בחדר כושר לא מתאמנים לבד.
לא היה שם ריח רע, ולא ברור למה לדעתך אמור לנדוף ריח כזה.

סופהו 1

Well-known member
למה שתטפטף?
למה שהידיים יחליקו?
כל מתאמן נדרש להביא מגבת, ועושה בה שימוש כשהוא מזיע, הרבה לפני שיש טפטוף.

יכול להיות שאת גרה במקום עם מזג אוויר פחות נוח מהקריות.
את גרה בערבה?
היום השלמתי 35 דקות על האליפטי (היעד הוא 40, לפי הנחיית המאמנת כל שבוע מעלה ב5 דקות) - לא היה צריך גם מאוורר
בסופם, הלכתי לשתות קצת, להסדיר את הנשימה - ועברתי למכשיר הבא.

התאמנתי ליד בחור בן 86, שמבייש אותי קשות (וגם ממנו לא נודף ריח רע)
אבל אני רק התחלתי החודש - ולו יש יתרון של עשרות שנים עלי.

אני בחדר כושר - בחדר כושר לא מתאמנים לבד.
לא היה שם ריח רע, ולא ברור למה לדעתך אמור לנדוף ריח כזה.

אחרי כמה שנים בחדר הכושר, מסתבר שבשעת מאמץ מזיעים וטוב שכך.
מסתבר גם שלא תמיד ניתן להתנגב בשעת פעילות ספורטיבית וגם "מגיני הזיעה" על מפרקי הידיים והראש, לפעמים מפשלים.
מה עוד מסתבר? שיש כאלו שמדיפים ריחות (ערבוב של חומרים שגופם מייצר) שאינם מוגדרים כריחות עדנים. גם החלונות הכי פתוחים לא יעזרו. (ויש חדרי כושר בהם לא ניתן לפתוח חלונות לרווחה- ראה חדרי כושר בבנייני המשרדים) להמשיך בתיאור? מרחמת על הקוראים.

נ.ב. כמו שניתן לראות, תגובתי היתה לקלייטון שכנראה מתאמן לבד.

ai27

Well-known member
אחרי כמה שנים בחדר הכושר, מסתבר שבשעת מאמץ מזיעים וטוב שכך.
מסתבר גם שלא תמיד ניתן להתנגב בשעת פעילות ספורטיבית וגם "מגיני הזיעה" על מפרקי הידיים והראש, לפעמים מפשלים.
אולי הבעיה היא הנסיון הקצר שלי - שכולל רק את האביב הנעים שיש עכשיו
נראה מה יהיה המצב כשיגיע הקיץ ויהיה חם
מה עוד מסתבר? שיש כאלו שמדיפים ריחות (ערבוב של חומרים שגופם מייצר) שאינם מוגדרים כריחות עדנים. גם החלונות הכי פתוחים לא יעזרו. (ויש חדרי כושר בהם לא ניתן לפתוח חלונות לרווחה- ראה חדרי כושר בבנייני המשרדים)
אפילו במשרדים יש תקן לתחלופת האוויר
ובהם לרוב גם יש מיזוג אינטנסיבי
אם בונים חדר כושר במבנה שמלכתחילה לא עומד בתקן, זה בהחלט בעייתי

in bal1

Well-known member
בתור מאמנת חדר כושר תמיד קורים הדברים הבאים. אנשים מתאמנים בפעילות אירובית ואז נכנס מישהו ואומר לי: איזה קור פה אולי תכבי את המזגן?
אני מסבירה לא אוכל לכבות את המזגן כל האנשים בחדר כושר מתאמנים ומזיעים.מבטיחה לך שתתחיל את האימון אחרי כמה דקות תתחמם גם אתה.
לצערי גם נאלצתי לדבר עם אנשים שלא משתמשים בדאודורנט.כמובן עשיתי את זה בשיא הרגישות.

צליליתה1

Well-known member
בתור מאמנת חדר כושר תמיד קורים הדברים הבאים. אנשים מתאמנים בפעילות אירובית ואז נכנס מישהו ואומר לי: איזה קור פה אולי תכבי את המזגן?
אני מסבירה לא אוכל לכבות את המזגן כל האנשים בחדר כושר מתאמנים ומזיעים.מבטיחה לך שתתחיל את האימון אחרי כמה דקות תתחמם גם אתה.
לצערי גם נאלצתי לדבר עם אנשים שלא משתמשים בדאודורנט.כמובן עשיתי את זה בשיא הרגישות.
וזה עזר? הם התחילו להשתמש?

חווית סביבת מועדון כושר הקשה שלי היא גברים שמגיעים לשיעורי יוגה ו/או פילאטיס במכנסים קצרים ולא צמודים
ובכל הנפת רגל כל ה family jewels (יש לזה ביטוי בעברית? ) מתגלים במלוא הדרם. הם לא הבינו למה הבנות טוענות שהמראות קשים לצפיה

in bal1

Well-known member
וזה עזר? הם התחילו להשתמש?

חווית סביבת מועדון כושר הקשה שלי היא גברים שמגיעים לשיעורי יוגה ו/או פילאטיס במכנסים קצרים ולא צמודים
ובכל הנפת רגל כל ה family jewels (יש לזה ביטוי בעברית? ) מתגלים במלוא הדרם. הם לא הבינו למה הבנות טוענות שהמראות קשים לצפיה
במקרים כאלה בהחלט אפשר לפנות למדריך/ מדריכה להסב את תשומת ליבם שזה מאד מפריע.והם צריכים לומר לאותם גברים שיגיעו בלבוש יותר מתאים.
אני לא חושבת שאותם גברים עושים בכוונה.לפעמים זה פשוט חוסר מודעות.

למעלה