והפעם...מחמאות!

והפעם...מחמאות!

אוקיי....נתחיל בזה שמחמאות על מראה או מעשה מאוד מחזקות את האגו של הבנאדם סבבה...כולם אוהבים לקבל מחמאות.. אבל לא כולם יותעים איך לקבל אותן, איך להגיב אליהן... לתת מחמאה גם? לא לתת?....להתכוון אליה?. יש גם אנשים שממש יודעים לתת מחמאות...איך יודעים אם הם באמת מתכוונים למה שהם אומרים? כי בכמה מילים אתה יכול לקנות אנשים אז לך תידע (זה כבר מתקשר לאמן בבנאדם אז לא נכנס לזה) ויש אנשים שנורא מצפים למחמאה....איך תדע את זה? מחמאות בזמן סקס?..אחרי סקס?....מתי הטיימינג המתאים לא יודעת.....אחרי שהרבה דברים התבשלו לי בראש... הגעתי למסקנה שאני לא יודעת להחמיא...לוקח לי הרבה זמן להוציא את זה וגם תמיד לדעתי זה לא יוצא לי נכון וגם אם מחמיאים לי...לא תמיד יודעת להגיב לזה... יאללה אנשים..זרקו לי תשובות

מקפיצה

זה חדש וזה חשוב לי..... מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה מקפיצה

ExsoTic Cop

New member
תורת המחמאות..

לדעתי מתי שאת מעוניינת לתת מחמאה למישהי תתני הרי מחמאה אף פעם לא יכולה להזיק,את יכולה לדעת שמישהו מתכוון למחמאה שלו בעיקר לפי הקול שלו וטון הדיבור וגם המבט יכול לתת לך אינדיקציה. יש הרבה אנשים שמצפים למחמאה זה נכון,הרי מי מאיתנו לא אוהב לקבל מחמאות על ההתנהגות,המראה,הביצועים וכ"ו..לא צריך לדעת מדוייק מתי אנחנו מצפים למחמאה מנסיון אישי בנאדם ישמח לקבל מחמאה בכל מצב ובכל זמן. מחמאות בזמן סקס זה מצויין,וגם לאחריו זה בסה"כ משפר את ההרגשה של בן הזוג ולעיתים גם יכול לשפר ביצועים..
מקווה שעזרתי:)

הדרומית

New member
בזמן סקס!!../images/Emo80.gif

מחמאות בזמן סקס זה הדבר הכי אמיתי שיש, מבחינתי לפחות... פעם אמרתי לאקס שלי "איך **** (האקסית שלו) לא שכבה איתך?" באמצע סקס. הוא לא הגיב, ורק אחריי שגמרנו נפל לו האסימון והוא ממש הסמיק מזה
. זה אחלה לתת מחמאות
אנשים אוהבים שטופחים להם על האגו.

The Cat Woman

New member
חחחחח גם אני כזאת!!! ../images/Emo9.gif

איזה מגעיל זה... איכס! הוא אומר לי "התגעגעתי אלייך" ואני בתגובה- "טוב" חחחח... בזמן האחרון התחלתי להגיב ב"גם אני" איזה אנטיפטית איכס! ו... יש אנשים שפשוט אין להם את זה (כמוני) אבל הגעתי למסקנה שבאמצע התחרמנות וכאלה זה נחמד להגיד "יש לך ריח טוב" או משהו כזה נחמד... חחחח איזו טיפשה אני, בכלל אמרתי לחבר שלי שהוא לא הטעם שלי! יש יותר דפיקות מזה?! אבל למען האמת, אמרתי לו את זה בתור מחמאה- אמרתי לו שהוא נראה מצוין רק לא הטעם הרגיל שלי והוספתי שזה אומר רק שאם אני איתו בכ"ז אז יש משהו מעבר... בד"כ נוסח כזה: "גם אני" תמיד עובד... אבל בייבי, אנחנו חייבות להתחיל ליזום מחמאות! בליזום אני טובה אבל מחמאות? פאק איתי... וזה לא שאין לי "מחמאות לשף", אני פשוט לא אומרת אותן!

Dark lady

New member
מחמאות...

מחמאות אשר חושבים עליה במשך זמן רב, כבר לא נשמעת כמו מחמאה אמיתית שבאה מהלב. אני חושבת שאם נותנים מחמאה, עדיף מחמאה שבאת מתכוונים אליה. הטיימניג, הכל תלוי במחמאה עצמה יצא לי לא מזמן להחמיא על הביצועים של הפרטנר, כך שבעצם, זה הכי התאים בזמן האקט. לדעתי, מחמאות תמיד מתקבלות לפני סקס, אחרי סקס, ובעצם סקס.

אמ סי

New member
תמיד טוב... ובהחלט חשוב

אחת מכאן נתנה לי את אחת המחמאות הכי טובות בחיים... ובכלל באמצע... מחמאות על כישורייך במיטה.. זה הדבר שהכי כיף לשמוע!! לשמוע.. ובכלל הערות .. זה טוב.. כאן כאן.. בידיוק בלה בלה וכיוצא בזה.. זה רק מעודד להמשיך ולהשתפר. וגם מחמאות כמו ריח טוב..וכיוצא בזה... מעודד את החשק ואת תחושת הבטחון.. וכמובן המחמאה שכל גבר היה מת לקבל : "מממ...אתה טעים!"

ממממ....../images/Emo3.gif יאאמי

חחח...אוקיי טוב לדעת אבל לא באמת, שאומרים שאני טעימה זה תמיד משמח! הן בנשיקה והן בירידה

למעלה