התלבטות ארון כניסה וידיות

knee socks

New member
התלבטות ארון כניסה וידיות

היי לכולם!
אז בפעם שעברה התלבטתי כאן על צבע לארון כניסה... בסוף נלך על ירקרק מעושן...!
עכשיו רציתי להתייעץ בענין הידיות לארון. הארון באורך 140, שלוש דלתות. אני חשבתי לעשות את החלק הרחב לתלייה ולהשאיר דלת אחת למדפים ומגירות כדי להניח את כל מה שצריך כשנכנסים הביתה.
חשבתי שכיוון הפתיחה יהיה נוח יותר אם יהיה ״הפוך״, כלומר שהדלת השלישית תיפתח לכיוון הגב של הדלת האמצעית, כך יהיה נוח יותר לפתוח אותה כשנכנסים לדירה מאשר בדרך ה״רגילה״ (הארון צמוד משמאל לדלת כניסה). לנגר אין בעיה עם זה כמובן, אבל הוא אומר שבמקרה כזה כדאי לשים ידיות באמצע הדלת, כדי שלא ייראה מוזר שידית אחת בצד הרחוק מאד.
הנגר מציע או לשים ידיות באמצע הדלת (ואז להיזהר שלא מתנגשות כשנפתחות הדלתות, הגביל אותי באורך), או לחרוט ידיות לרוחב הדלת. אני חוששת שטרנד הידיות החרוטות מיצה את עצמו... מצד שני לא בטוחה איזה ידיות לבחור... הארון יהיה בגמר צבע. האם כדאי ידיות מזוודה? ידיות שקועות? הבעיה שכאלה ראיתי רק מנירוסטה/כרום וזה לא כל כך מסתדר עם הצבע לדעתי למרות שהרעיון מוצא חן בעיני.
עוד אופציה היא לחרוט ידיות במרכז כל דלת, השאלה אם זה ייראה טוב... האם פשוט ללכת על כיוון פתיחה ״רגיל״? ואז לא צריך לשים ידית במרכז הדלת והבחיהר קלה יותר.
הצילו!!! אשמח מאד לשמוע רעיונות ותובנות. תודה רבה מראש!

Iris Design

New member
בארון כניסה עדיף ידיות שאינן בולטות מידי

זה מפריע שנכנסים ויוצאים.
אני מציעה שתעלי שרטוט של הארון לבלת התיחסות יותר מעמיקה

knee socks

New member
תודה איריס!

הסתכלתי עוד קצת על ידיות חרוטות ונראה לי שנלך על זה!

מרי פופ

New member
ידיות חרוטות זה לא טרנד! זו נוחות והתאמה למקרים כאלו

זה אפשרות לעצב בלי לפגום במראה הנקי.
אם את מוטרדת מבעיית סימטריה תבקשי מהנגר שיחרוט ידית ידית/מגרעת אופקית מקיר לקיר.

knee socks

New member
אוקיי אם את מבטיחה שזה לא טרנד אז בסדר

יש לי חרדה מטרנדים... למרות שאני חוטאת בהם כמו כולם.
ובעיות סימטריה מטרידות אותי מאד, את לא רוצה לדעת עד כמה....

תודה כמו תמיד על העזרה!

למעלה