השם שלי הוא מאור פז ואני לא רוצה בנות. אני רוצה בנים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הייתי רוצה שלוש. אפילו כבר חשבתי על השמות שלהם. אני יודע, זה קצת טיפשי. כאילו, זה כל-כך מוקדם! אני אפילו לא נמצא במערכת יחסים עכשיו, שלא לדבר על מאורס או נשוי, אבל זה מה שעשיתי. כבר הספקתי לחשוב על השמות שלהם. אני אקרא להם "דילן", "מארק" ו"ויקטור". לא "דילן" על שמו של בוב דילן, כמו דילן גפן, הבן של אביב גפן. "דילן" סתם ככה כי אני חושב שזה שם יפה :)

אותו הדבר עם השמות "מארק" ו"ויקטור". מארק זה שם יפה. זה גם שם עם חוזק. זה שם עוצמה. וגם יש שם שלוש אותיות של השם שלי, כשחושבים על זה. קצת נרקיסיסטי מצדי, לא? מזל שאני לפחות לא גר באחת המדינות האלו, שזה נהוג שלאבא ולבן יש את אותו השם הפרטי, והאבא הוא כאילו "הסיניור" והבן זה ה"ג'וניור". לפחות ככה לאף-אחד מהילדים שלי לא יקראו מאור, שזאת כבר באמת הייתה יכולה להיות הגזמה פרועה.

וגם ויקטור זה שם יפה. המשמעות של "ויקטור" דרך אגב, זה ניצחון. ואנחנו, הפזים, אנחנו ווינרים בנשמה :D

זאת גם הסיבה למה אני אוכל נקניקיות וינר 👑

7290000530598_25102022184127_large.jpg

אז זה דווקא מסתדר יפה.

ואם תקרה טעות ויהיה בן רביעי, אז "יונתן". למרות שברור שבתעודת זהות זה יהיה "יהונתן" ובפועל כולם יקראו לו "יוני". ולמה "יונתן"? סתם. שם יפה 🤷‍♂️:)

ואם תקרה טעות אפילו עוד יותר גדולה מבן רביעי, ותהיה בת היכנשהו שם לאורך הדרך, אז אמנם יהיה לי קשה לבלוע את הגלולה המרה, אבל אני אשתדל להשלים עם זה 🤷‍♂️

בנוגע לאיך שאני אקרא לה...אני לא יודע האמת. אני מניח שפשוט לא חשבתי על זה. כי למה שאחשוב על זה? בת זה לא בתוכנית 🤨

כבר אמרתי לכם בכותרת בצורה הכי מפורשת שיכולה להיות. אני לא רוצה בנות. אני רוצה בנים.

אבל בכל מקרה, ולמרות שאני מרגיש בשל להיות אבא כבר הרבה שנים, יש זמן עד אז. צריך למצוא את "האחת" קודם :)

Eden-Prairie-Family-Photography-Sunset-Portraits-with-Three-Boys-0059.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שוב מאור יצא נקניק
אני הבן-אדם הכי חכם בהיסטוריה. אני יכול להרשות לעצמי לצאת נקניק מידי פעם בפעם, שלא כמו שני אלו ששמו לייק לתגובתך, אך אינם מסוגלים להפסיק.

2Ce1.gif

אם נקניקיות וינר זה לא אומר "נקניקיות מנצחים", אז איזה נקניקיות הן נקניקיות של מנצחים? תגיד לי. שאני פשוט אדע איזה נקניקיות לאכול...

classic-hot-dog-768x768.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה רוצה כי אתה מאוד אוהב את עצמך
אני באמת מאוד אוהב את עצמי :D

מה, אני לא מדהים? תחשוב על זה :D

אז רוצה לשכפל כמה שיותר
לא כמה שיותר, אבל שלוש זה אידיאלי :D
אולי הם יצליחו היכן שאתה ניכשל.
חצוף! היכן אני נכשל? 🧐
מקרה אבוד...

זה וינר לא ווינר

וינר (בגרמנית: Wiener)
אם זה נכון, אז למה אפילו בגרמנית זה וינר עם w ולא וינר עם v? 🧐
שם משפחה ממקור גרמני, שפירושו: "יוצא העיר וינה".
וינה? אחלה וינה שבעולם. האלוהים של הפסיכולוגיה הישנה הוא מוינה. אני זה האלוהים של הפסיכולוגיה החדשה.

אני:

1714095943884.png

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מה???? יצאת מהארון????.
אוי ואבוי לי.. |מזיע|
טוב, אני כרגע עסוק עדיין בצביעה |צבע|
יותר מאוחר אחזור לטפל בך. |חיוךרחב|
מה אני כבר יכול להגיד, סבא? 🤷‍♂️

פשוט לא יכולתי יותר להחזיק את זה בפנים 🤷‍♂️

רק תעשה לי טובה כפרה. מתישהו תקרא גם את השרשור עצמו ולא רק את הכותרת.

:ROFLMAO: LMAO

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מה אני כבר יכול להגיד, סבא? 🤷‍♂️

פשוט לא יכולתי יותר להחזיק את זה בפנים 🤷‍♂️

רק תעשה לי טובה כפרה. מתישהו תקרא גם את השרשור עצמו ולא רק את הכותרת.

:ROFLMAO: LMAO
תשמע, הייתי עסוק אז בלצבוע את הדירה ולא היה לי זמן לקרוא מאמר שלם
אבל זה הספיק לי להבין משהו כשאמרת שאתה לא אוהב בנות אלא רק בנים.
עכשיו אתה באו וטוען שלא לזה התכוון המשורר? נו בסדר.
אני מקבל את הטיעון הזה.
אז אתה לא אוהב צעירים בלונדים? :-/

למעלה