הרצי הלוי איים על לבנון לפני ה7.10 אם החזבאללה יתקוף נחזיר אתכם 100 שנים אחורה.

מי זוכר את האיום של הרמטכ"ל? אז מי שזוכר מוזמן להצטרך אלי לצחוק ארוך .
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחח:)
ח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)

אז אחרי שהתפקענו מצחוק על הממשלה שלכם על המטכ"ל שלכם והרבה גם עליכם בואו נחשוב לרגע.
הצפון כבוש ואין לכם ריבונות כי הערבים חיים שם ונהנים שם ורק יהודים לא גרים שם יותר .
זה מצב קשה מאוד שצריך להעציב כל יהודי אבל במקום להעציב אני נזכר בטמ'ע הזה דובר צה"ל וברמטכ"ל הפיון של בלינקן ומתחיל לצחוק ומתגלגל על הרצפה מרוב צחוק ואז אני רואה איך ברצועה בונים למחבלים נמל ומכניסים להם משאיות ובג'בליה חזרו המחבלים חחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחח:)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)

תגידו ת'אמת.
אתם לא קולטים שמשקרים אתכם? מאכילים אתכם בלוקשים? שולחים פארש(נים) לטרלל אתכם להעביר לכם מסרים?
למשל קחו את קובי פינקלר מערוץ 14. איך אין לבן אדם הזה בושה להמשיך להופיע בוקר בוקר ולחרטט ולטרלל לכם את המוח בחארטות והשקרים על ניצחונות צה"ל ברצועה ובצפון ? אם הייתי חי שם בחלמלנד בלופלנד ישמעאל הייתי מאוד עצוב ומבין שמדינת ישראל בדרך לחורבן.
החורבן יהיה בדמות הסכם והסדר. קודם כל תאבדו את הגליל ואחר כך תאבדו את הדרום . ובמרכז יזנבו בכם המחבלים והפושעים מיהודה ושומרון .
אז בעוד 2 שנים מדינת ישראל כמדינה ריבונית תחדל להתקיים . הממשלה תתפרק ברחובות יהיו קרבות בין שמאל לימין והערבים יזנבו בכם בהרג מסיבי בכל מקום.
אני יודע שאתם לא מאמינים לי כמו שתושבי כפר עזה וכיסופים ונחל עוז וניר עוז לא האמינו לי לפני הרבה שנים כשאמרתי להם מה אתם עושים? אתם ציונים? אתם עוזרים לראש הממשלה הרקוב הזה בגלל תיק שוחד ועסקה עם הפרקליטות לגרש 8000 יהודים ולהשמיד את הישובים שלהם?
אתם לא מבינים שבמעשים שלכם אתם מביאים את המוות לישובים שלכם? אתם לא מבינים שהם מגינים עליכם? בכל מקום שבו יש יהודים יש צבא? אתם לא מבינים שאתם באקט הגירוש שמים את עצמיכם את הישובים שלכם את הבתים שלכם בקו הראשון ?
ואז עוד לא ידענו שיום אחד הצבא לא יגן עליהם אלא יהיה חלק מהרצח האונס והחטיפות שלהם.
אז אל תאמינו לי בסופו של דבר אתם תשלמו את מחיר האי אמון בי ובדברי בדיוק כפי שתושבי הקיבוצים בעוטף לא האמינו לי ולא רצו להקשיב לי.

למעלה