הרצאה לחובבי ננו-דימנשן (NNDM)

dw2322

New member
הרצאה לחובבי ננו-דימנשן (NNDM)

אם במקרה מישהו עוקב אחרי החברה הזו - אז המייסד אמור להרצות הערב על ההחלטות הניהוליות שעשה בעבר, בפאב דיזי פרשדון בדיזנגוף 121 ת"א, בשעה 19:30 (בד"כ קצת מאחרים), במסגרת שבוע היזמות.
יכול להיות מעניין לשמוע ולהכיר קצת יותר מקרוב תחום חלומי.

https://www.leumi.co.il/Campaign/entrepreneur/40253?WT.Step=end

"עמית דרור
יזמות משלב הרעיון – איך מגייסים כסף?
יצא לי בשלוש חברות שהקמתי לגייס כסף מאנג'לים, VC, שוק ההון בישראל ובנאסד"ק.
For the past three years, Mr. Amit Dror has served as CEO and Co-founder of NanoDimension (NASDAQ/TASE: NNDM), a leading 3D printed electronics companydeveloping advanced 3D printed electronics systems and advanced additivemanufacturing that enable new ways of making electronics. Nano Dimension’sunique products combine three technologies: 3D inkjet, 3D software andnanomaterials. Previously, Mr. Dror co-founded Eternegy Ltd. in 2010 and served as its Chief
Executive Officer and a director from 2010-2013. Mr. Dror also co-founded the Milk& Honey Distillery Ltd. in 2012. Over the course of his career, he has developed vastexperience in project, account and sales management while serving in a variety ofroles with ECI Telecom Ltd., Comverse Technology, Inc., Eternegy Ltd., and Milk &
Honey Distillery Ltd.Mr. Dror has a background that covers technology management, software, businessdevelopment, fundraising and complex project execution. Mr. Dror is a Merage institute Graduate.
"

הלכתי להרצאה של מייסד סייבר-ארק (CYBR) ביום חמישי ולא ממש התרשמתי, לתשומת ליבו של bogii

יש פה פוטנציאל לשורט מעניין.
סייבר זה תחום חם ואופנתי (קרי יקר), ב 45$ מניית CYBR נסחרת לפי... מיליארד וחצי דולר(!)
, וברבעון האחרון הרוויחו בקושי... 2M$.
(בעבר הרוויחו יותר טוב). הנייר יודע לחטוף זפטות אחרי דוח חלש והוא עדיין לא זול: מכפיל 150, ולא ממש רואים צמיחה מרשימה ברבעונים האחרונים. גם אם ירוויחו כפול ופי 3 מהיום זה עדיין יהיה מכפיל בשמיים, כך שמספיק אפצ'י הכי קטן בנאסדק והנייר חוטף בומבות.
קנדידט לשורט לתשומת לב...

bogii

New member
קודם כל תודה שאתה חושב עלינו

בתכלס נכנסתי לגרף ואני עדיין
לא רואה שורט אגרסיבי
מה שמעניין זה אם יש צפי להכנסות
גדולות בעתיד הקרוב
טכנית מתגבש כן משולש מעניין שאני
עדיין לא יודע להחליט אם זה למעלה
או ללמטה.

http://bigcharts.marketwatch.com/ad...sToggle=false&chartStyleToggle=false&state=11

אני רואה חברה צעירה יחסית

בכל מקרה נכנסה לטבלת מעקב 45.10

תודה

ואם יש'ך איזה חביבה כמו המקדחה NVDAחביבתי
אשמח לשמוע
הלונג כלכלית יותר נחמד במידה ותפסת כיוון טוב
כי הערך עולה יותר גם הקרן וגם הרווח גדלים
בניגוד לשורט שיש הקטנה ברווח ועלות שורט(ריבית)

bogii

New member
יום ראשון למעקב CYBR עולה כרגע 45.77

סדר לי שורט ב-גבןך=DCIX
&nbsp
&nbsp
די סי אי סקס
אם המניה הזו לא תרד לשברירי סנטים
אני קוגלגר

bogii

New member
CYBR גם עכשיו עולה ב-2.42% ל-46.97 גבוה יומי 47.70