הריון מולארי חלקי בIVF (אחרי החזרת בלסטו), יש דבר כזה?

בלונד23

New member
השאלה מה ניתן לעשות

אם נניח בשבוע 6 ניתן להבחין, ויש מולארי, האם ניתן לעשות משהו?

הריון מולארי מחייב גרידה /ציטוטק (חס וחלילה, מקווה שלא יקרה)

רופאים מעדיפים גרידה כדי שניתן יהיה לשלוח את התוכן לביופסיה. ואפילו באחד המקומות היה רשום שלנשים שלא מעוניינות בהריונות נוספים מומלץ להסיר את הרחם כדי שלא יהיה ולו שביב סיכון לסרטן.
&nbsp
אסור לחכות עם הריון מולארי מאחר וזה מעלה סיכון חלילה שיהיו "גרורות" לאזורים אחרים, וזה יכול להפוך לסרטני חלילה. זו גם הסיבה שאסור להרות א"כ במשך שנה, כדי שניתן יהיה לבדוק כל הזמן בטא ולראות שלא נשארו שאריות ברחם (שיכולות חלילה לעבור גם למקומות אחרים).
&nbsp
ממש מפחיד..
&nbsp
הדבר היחיד שמרגיע אותי.. שהסיכון לזה הוא 1 ל 800 הריונות (לסרטני או סיבוכים בעייתיים אחרים 1 ל 10,000 בערך), ובאיקסי הסיכון לזה נמוך אף יותר.. וניחוש שלי.. אחרי מיון זרע אמור להיות אף יותר נמוך..
&nbsp
כבר לא יודעת במה להאמין.. אתמול איבדתי תקווה, היום שוב יש טיפה אופטימיות.. ושוב דבר לא השתנה.. כנראה בגלל כל הורמונים (-: לוקחת תמיכה כמו של סוס (6 אנדרומטרין ליום+ ג'סטון כל יום ועוד...)

קרפי8

New member
לפי דר גוגל היו צריכים לראות את זה בUS לא?

רשום שרואים "סערת שלג" בus ראו אצלך משהו כזה?
יש לך עוד סימפטומים שיכולים להיות קשורים?
יש לי הרגשה שאת רק מכניסה לעצמך סרטים לראש
מה הרופאים אומרים?

החל משבוע 6 מתחילים לראות "שלג", ציסטה ראו

בבדיקה האחרונה, אבל ציסטה יכולה להיות מהרבה סיבות אחרות גם. לכן זה לא הדליק נורות.
&nbsp
חזרה אלי עכשיו הפקידה של הרופא.. אמרה שבכל מקרה כרגע אין מה לבדוק שוב כי לא יהיה כנראה יותר מידי חדש מהבדיקה הקודמת. אמרה שגם ככה יש לנו תור בשבוע 7, ושצריך לחכות עד אז.
&nbsp
מקווה שאתן צודקות ואני סתם מכניסה לעצמי ג'וקים לראש.. כנראה אחרי 4 וחצי שנים שמנסים ו 3 הריונות שהפסיקו מוקדם מידי, כבר קשה לי להאמין שהגוף שלי מסוגל לשמור על הריון תקין...

פאשון

New member
ועוד דבר

אולי תלכי למיון נשים בקופה? אני יודעת שבכללית יש את זה. אני זוכרת שהשתגעתי ולא רציתי לחכות אפילו לא יום אחד. כמעט כל יום=יומיים הלכתי לאולטראסאונד. לא ראיתי בעיניים. זה הדבר הכי מפחיד. בטח ובטח שזה הריון אחרי הרבה טיפולים והפלות...
אגב, בסוף לקחת קלקסן למרות שלא נמצא כלום בבדיקות קרישיות?
ואם בסוף תצטרכי גרידה, אני חושבת (לא בטוחה)שניתן לבקש לבדוק סיבה לחוסר התקינות. אם למשל היתה בעיה כרומוזומלית
אני יודעת שעוברים עלייך ימים טרופים. שולחת לך חיבוק ענק ענק

acka

New member
מפחיד

אני מבינה את הפחד, אבל נראה שאמנם הערכים גבוהים, אך לא קיצוניים.
מקווה שתוך שבוע יראו דופק ותוכלי לנשום לרווחה.
דרך אגב, עשית רק בטא אחת שיצאה כה גבוהה?
כי פעם כשעקבתי אחרי בטא יורדת לאחר חוץ רחמי, הייתה טעות מעבדה וקיבלתי 33,000 במקום ערך דו ספרתי.
אני מיד הבנתי שזו טעות והתקשרתי למעבדה ואני מקווה שהאשה השניה לא חטפה התקף לב עד שהטעות תוקנה.

עשיתי 4-5 בדיקות.. כולן היו גבוהות בהרבה מהנורמה

ועם "הכפלות" גבוהות מאוד.
בהתחלה חשבתי שמדובר או בתאומים או חלילה חוץ רחמי.. (כי גם הפרוגרסטרון היה נמוך עד שהעלו משמעותית תמיכה).

המון תודה על התמיכה

tallykr

New member
בהריון הראשון שלי

הבטא הראשונה, שהיתה ביום שבו היה אמור להיות מחזור (זה היה הריון טבעי), היתה 4422, ואז ב4+2 הייתי כבר על 20000 ומעלה. היא היום בת חמש וחצי, כמעט שש. ב5+4 היה לי דימום, ורצתי למיון, ואז ראו רק שק עם קוטב עוברי. 3 ימים אח"כ ראו לב פועם. בקיצור, קצת סבלנות והתמונה תתבהר.

למעלה