הצילו - ספא

גילקום

New member
אשמח לעזרה :)

היי לכולם- אני חוגגת יומולדת לחבר שלי החודש ואחד מהדברים שאני רוצה שנעשה זה שבשישי נסע לאחד החופים (ים התיכון) לקמפינג. בחוף דור כבר ישנו והיה אחלה אבל חשבתי על משהו אחר ועדיף לא צפונה מדי. לא חובה שזה יהיה חוף עם מקלחות ובלאגנים פשוט מקום שאפשר להקים בו אוהל שיהיה ניתן להכינס למים בשבת בבוקר ואם אתם מכירים משהו לא המוני מדי זה יהיה אחלה. למשל בית ינאי לא הצלחתי להבין מה הולך שם ואיך הוא מתחבר עם נחל אלכסנדר ואם מומלץ או לא. תודה רבה מראש!

אנסה לעזור ../images/Emo13.gif

בחוף בית ינאי יש מקום מיוחד שאפשר להקים אוהלים. במרחק 15 דקות הליכה איטית מחוף הרחצה המסודר, מגיעים לשפך של נחל אלכסנדר. בחוף בית ינאי יש שרותי הצלה ומקלחות. הכניסה לחוף בתשלום. אחלה חוף
מזל טוב לחבר

הצילו - ספא

היי, אנחנו 4 בנות שמתכננות מסיבת רווקות מצומצמת רק לעצמנו. אנחנו מחפשות ספא מפנק רצוי באזור המרכז (אני ממש לא מבינה בתחום, ומסתבר שיש מיליונים כאלה). רעיון - מישהו? כל הצעה תתקבל בברכה

לכנה למקום נקי תחת פקוח../images/Emo193.gif

מלון דניאל בהרצליה למשל אפשר לארגן חבילת ארוח הכוללת גם ארוחה תשאלו במחלקת הזמנות מזל טוב

tali300

New member
שאלת ארוע קטנה - טיפ למלצרים

הי אנחנו עושים ארוע של כ90 איש במלון. נאמר לנו שהטיפ למלצרים הוא לשיקלנו אך נרצה לתת טיפ נחמד , כמה נהוג לתת ? ממה שידוע לנו יהיו 5 מלצרים , והטיפ ניתן במעטפה למנהלת הארוע (לא לרב מלצרים ) אשמח לתשובה מהירה ככל הניתן ותודה מראש!

מנסיון אישי../images/Emo132.gif

תמיד לתת את הטיפ ישירות לבעליו לעולם לא דרך "מתווכים" בסיום הארוע בקשי מכל המלצרים להגיע תאמרי להם תודה בשם המשפחה תני בנוכחותם את המעטפה לאחראי עליהם שכולם יראו ותדגישי שאת מעריכה את השרות, הייתם מרוצים וכיוצ"ב....ואת סומכת עליו שהוא יחלק בין כולם. ככה אני נוהגת לעשות בעת שאני עורכת ארוע במסעדה במקום עבודתי, בארוע משפחתי רב משתתפים ,ו גם נותנת את דמי הבטחון (מעגלת ל 10 ש"ח) לשומר בכניסה למסעדה ולא לבעלים. אני יודעת שבמרבית המקרים הכסף לא מגיע לנותני השרות באולמות , הם מקבלים שכר מינימום מהבעלים ,ולעיתים שולחן או שניים נותנים להם טיפ . שיהיה במזל טוב

למעלה