הציטוט הנעלם

ofec bar

New member
הציטוט הנעלם

שלום לכולכם, זכור לי במעורפל פרק שבו יש מטופלת שבכל פעם שהיא מקבלת בשורה רעה היא זועקת ל"אלוהים" come on! are you kidding me? או משהו בסגנון. חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי את העונה והפרק, ולא את הציטוט המדויק. אם מישהו יוכל לעזור לי אשמח מאוד!! תודה, רוני

Roncha87

New member
היי רוני! ../images/Emo13.gif

ברוכה הבאה! אם אני לא טועה את מדברת על ג'יל שהופיעה לראשונה בעונה הראשונה בפרק 22. אליוט אומרת לה שהיא בהיריון למרות שהיא והארוס שלה לא שכבו עדיין, ואז היא מגלה שהחליפו בין הבדיקות אז היא צועקת את זה. בכל אופן ג'יל הופיעה גם ב-122 וגם בעונה החמישית. מקווה שעזרתי!

ofec bar

New member
לא נראה לי שזה מה שחיפשתי...

בדקתי את הסקריפט של הפרק שהעלת, כנ"ל כל פרק שג'יל הופיעה בו, זה נשמע מתאים אבל לא מה שהתכוונתי, אני חושבת. יש לי זיכרון של מטופלת במיטה, והיא אמרה את זה לפחות פעמיים באותו הפרק. בפעם השנייה אחת הדמויות שלא נכחה בפעם הראשונה מרימה גבה, ואז, נדמה לי אליוט, אומרת משהו כמו "כן, היא אומרת את זה כשדברים מתפקששים" או משהו כזה... נדמה לי שהיא דווקא הייתה ברונטית. מן קטע כזה שכל פעם משהו אחר נדפק אצלה. אוף! אני אנסה לבדוק שוב את הפרקים עם ג'יל אבל אם את נזכרת במשהו אשמח אם תגידי לי... :/ תודה!

למעלה