העברת אנשי קשר

מבקש לדעת כיצד להעביר שלב אחרי שלב אנשי קשר מטלפון עם מערכת הפעלה אנדרואיד (סמסונג גלקסי 21 אולטרה) למחשב שולחני ואם אפשר להסב לקובץ אקסל

בגדול ברגע שחשבון הגוגל שלך מוגדר בדפדפן במחשב אז כשאתה נכנס לגוגל יש לך בפינה העליונה את הריבוע עם הנקודות ושם יש לך אנשי קשר שלך

אתה לא לחצת על מה שאמרתי ..
מצרף תמונה >>>>
צודק. אכן רואה את אנשי הקשר אך הבעיה שנותרה לי שאיני יכול להמיר את הרשימה לקובץ אקסל או כל קובץ אחר ע"מ למחוק ולסנן את אנשי הקשר שאיני מעוניין לראות לצורך הדפסת רשימת תפוצה למטרה מסוימת

אתה לא לחצת על מה שאמרתי ..
מצרף תמונה >>>>
צודק. אכן רואה את אנשי הקשר אך הבעיה שנותרה לי שאיני יכול להמיר את הרשימה לקובץ אקסל או כל קובץ אחר ע"מ למחוק ולסנן את אנשי הקשר שאיני מעוניין לראות לצורך הדפסת רשימת תפוצה למטרה מסוימת

HelpSupport

Active member
בכרום העתק לשורת הכתובת ובתנאי שאתה מחובר לחשבון גוגל שלך
פתח את אנשי הקשר עם הקישור.
ייצוא - הסבר בתמונה (ייצוא)
לאחר הייצוא יש לפתוח את הקובץ בכתבן ולשמור בשם בפורמט Ascii (ראה תמונה "שמירה בשם") ורק אז לפתוח את הקובץ באקסל.

קבצים מצורפים

• ייצוא.jpg
    ייצוא.jpg
    KB 99.5 · צפיות: 4
  • שמירה בשם.jpg
    שמירה בשם.jpg
    KB 151.2 · צפיות: 4
ממש תודה על עזרתך עד כה אך, ראה צילום מצורף שבו רואים שהשורה של ה Encoding חסרה ולכן לא יכולתי להמשיך. מה עושים??

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (525).png
    ‏‏צילום מסך (525).png
    KB 194.7 · צפיות: 3
ממש תודה על עזרתך עד כה אך, ראה צילום מצורף שבו רואים שהשורה של ה Encoding חסרה ולכן לא יכולתי להמשיך. מה עושים??

HelpSupport

Active member
אתה מדלג בהסבר.
אתה מייצא ושומר את הקובץ במחשב.
אחרי ששמרת אתה פותח אותו עם כתבן ואז מבצע שמירה בשם עם שינוי ב- Encoding. לאחר ששמרת את הקובץ שוב פתח אותו באקסל.
כל הפעולה עם הכתבן בגלל השמות בעברית.

אתה מדלג בהסבר.
אתה מייצא ושומר את הקובץ במחשב.
אחרי ששמרת אתה פותח אותו עם כתבן ואז מבצע שמירה בשם עם שינוי ב- Encoding. לאחר ששמרת את הקובץ שוב פתח אותו באקסל.
כל הפעולה עם הכתבן בגלל השמות בעברית.
צר לי אך אני לא מבין אני על מה אני מדלג. אני מצרף את כל צילומי המסך של השלבים שאני מבצע

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (526).png
    ‏‏צילום מסך (526).png
    KB 259.9 · צפיות: 2
  • ‏‏צילום מסך (527).png
    ‏‏צילום מסך (527).png
    KB 205.2 · צפיות: 3
  • ‏‏צילום מסך (528).png
    ‏‏צילום מסך (528).png
    KB 226.8 · צפיות: 2
  • ‏‏צילום מסך (529).png
    ‏‏צילום מסך (529).png