הסרט של נמלטים הרס את הטעם הטוב של סיום הסדרה

הסרט של נמלטים הרס את הטעם הטוב של סיום הסדרה

איזה סרט גרוע חובבני והכי חשוב מיותר. שוב הם בורחים מהכלא? אחרי שניקו אותם מכל האשמות פתאום מחליטה המשטרה לעצור את שרה בעוון רצח אמא של מייקל? מה הסרט הזה תרם בעצם חוץ מעלילה שמביישת את הסדרה ואת הסוף שלה שהיה טוב(למרות שהעונה הרביעית הייתה גרועה)? חבל

N21A

New member
צריכה עזרה דחוף

את ה"סרט" אני לא מצליחה למצוא בשום מקום, מישהו בבקשה בבקשה יכול ליצור איתי קשר במסרים לגבי צפיה בפרק? קישור או משהו..

keren88

New member
עזבי... אין מה לראות

הסרט מזלזל באינטלגנציה של היוצרים והצופים

pinkdor

New member
לא מזלזל ולא נעליים

אני בשוק בכלל שאתם חושבים דבר כזה על הסרט. הסרט הזה עשה הכל חוץ מ"להוציא את טיפת הדם האחרונה". הוא היה גם מרגש וגם מפתיע. פשוט שעה וחצי של תענוג

abcd80

New member
תראה הסרט היה מאולץ כזה

גם אחי שהתמכר לסידרה תוך חודש הספיק ארבע עונות נורא התאכזב מהסרט.יש לו ידע בחשמל והוא אמר שמייקל היה יכול להינצל ע"י כך שהיה משתמש בכפפות בזמן שחיבר את הכבלים. עובדה, מייקל ידע שהברירה האחרונה זה לחבר כבלים אז למה הוא לא חשב לעזאזל על כפפות??כל הסידרה יש לו תוכנית ב', ג', ד' בשלוף. אז ברגע האמת שהוא רוצה להציל את אהובתו הדבר הכי חשוב לו בחייו, הוא מפשל ככה?! זה ממש שקוף שהתסריטאים רצו להרוג אותו בכל מחיר ולהפוך אותו כגיבור. רק הבעיה שהם לא הצליחו למצוא דרך טובה להרוג אותו כגיבור אז פישלו לחלוטין עם חיבור הכבלים.

meni32

New member
הוא רצה למות... בגלל הגידול.

מייקל לא חיפש דרך לשרוד....הוא גם אמר את זה בוידאו שהוא הקליט לשרה ולינק.

abcd80

New member
בכל זאת זה עדיין מאולץ

אם חיפש דרך למות, לא היה מביא את הכרטיס אשראי הזה כדי לפתוח את המערכת. חיבור הכבלים היה הברירה האחרונה שעלולה להביא למותו אבל לא חשב על להביא כפפות?? או לפוצץ את הדלת הנעולה? אם היוצרים לא מצאו דרך אמינה להרוג אותו, היה עדיף להשאירו בחיים ולרפא אותו מהגידול. במקום שיעשו מאיתנו צחוק.

pinkdor

New member
שמתי לב שלאחרונה משתמשים הרבה...

במילה 'מאולץ' כשמדברים על נמלטים. כמו הדרך שבא סיימו את עונה 3... אם נסתכל בגדול על הסרט אז אני באמת חושב שהוא מעולה וחבל שהוא לא יצא לקולנוע או משהו כי לדעתי הוא שווה צפייה מכובדת. אם נסתכל על כל פיפס קטן אז נבין שוואלה, מייקל באמת התנהג כמו טיפש וחישמל את עצמו למוות. ואני לא מאשים את הצופים. בעונות הראשונות של נמלטים היתה חשיבות לכל סצינה ובגללן אנחנו מחפשים את נמלטים בקטנות. אני, לפחות בשלב זה, מנסה להתנתק מזה ולהנות מהתוצאה הסופית. רק חבל לי שלא נשאר לו אפילו קצת זמן להיות מאושר...

dm101

New member
לדעתי דווקא טוב שחזרו לבריחות מכלא

אני דווקא מבסוט שנאתי את סוף העונה היא נראתה כאילו התעוררו מאוחר והבינו שצריכים לסיים בפרק אחד את הכל אז רצו רצו במאראתון והכל נראה מאולתר ומאולץ הספיישל היה יותר מסודר נכון שהיו צריכים לאלתר את שרה לכלא אבל פתאום קיבלנו מין תזכורת לאיך זה להיות - פיש ואיך זה לתכנן בריחה מכלא ועוד ועוד זה נתן לי טעם קצת יותר טוב שבעצם נזכרנו שהסיבה שבאנו לצפות בפריזון ברייק היא בגלל בריחה מכלא קשה גם אם מייקל סתם הקריב עצמו והבריחה עצמה בסוף היתה טפשית ששרה ציק צק יוצאת בדלת פשוטה והטוויסט עם מהון היה צפוי אבל בכל זאת טוב

mazinya

New member
בתכלס, מייקל מת בגלל מהון

אם מהון לא היה מלשין על התוכנית הראשונה אז לא היו צריכים להגיע לתוכנית השנייה ואולי המות הזה היה נחסך.

abcd80

New member
לא חשבתי על זה

אבל יש בזה משהו.. מהון איכזב כשהלשין. לא מתאים לו בכלל אבל כמו שכבר אמרתי קודם, הסרט היה מאולץ. כולו.

Gilliana

New member
מה??? ../images/Emo2.gif

מהון לא הלשין! מהון נשלח להטעות את סוכני ה-FBI משום שהתכנית לצנוח לכלא ירדה מהפרק הרבההה לפני כן. אילו שטויות!

MY LAMPARD

New member
הוא כן

הוא סיפר על הנקודה המתה...אם הוא לא היה מספר מייקל לא היה צריך לצאת מהדרך הזאת ....

Gilliana

New member
אתה באמת צריך לראות את הסרט שוב

כמובן שגם הנקודה המתה היתה חלק מהתרגיל להטעות את ה-FBI.

Gilliana

New member
פשוט מאד, משום שמייקל מעולם...

לא חשב באמת להכנס דרך אותה "נקודה מתה" - שממילא לא היתה נותנת לו כלום, והוא השתמש בעניין כדי לגרום ל-FBI לחשוב שמאהון באמת מעביר להם מידע ועובד עבורם.

למעלה