הסמאלנים כאן מגלים הבנה לשירתו של דרוויש

evglev1

Well-known member
מנהל
בן גוריון לא הקים את המדינה כדי שיהיה ראש ממשלה ערבי

גם ביבי, שרון ורבים בליכוד קיבלו את רעיון המדינה הפלסטינית לא בגלל עלילת הדם שהכיבוש משחית, אלא מחשש לראש ממשלה ערבי.

marabo

Well-known member
שוב הגזענות מרימה ראש

וראש ממשלה אתיופי אתה מסכים? ואולי מרוקאי?
אם אתה רואה בערבי אזרח שווה זכויות מדוע שלא יוכל להיות ראש ממשלה?
שופט בעליון הוא יכול להיות וראש ממשלה לא?
מה היית אומר אם באנגליה היו אומרים רק לא ראש ממשלה יהודי? אנטישמית.
אחרי זה אתם הסמאלנים תטיפו כאן לכולם על גזענות.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא שמלאני

אבל כדי שחוק השבות לא יבוטל צריך רוב יהודי מוצק בכנסת. אתה הייתי מוכן שטיבי יהיה ראש ממשלה ושיעניק זכות שיבה לכל הפליטים שברחו או גורשו ב-1948 ומונע שיבת ציון של יהודים?

marabo

Well-known member
לא שמתי לב שהתחלפת עם tgranot

במקרה שלו זה פשוט מוזר לי שאנשים שמטיפים על גזענות מסתבר שהם הגזענים הגדולים ביותר.

tgranot

New member
אל תוריד את הטימטום הגזעני שלך עלי.

אצלי במשפחה התחתנו עם מרוקאים , תוניסאים, תימנים . להגיד לך משהו : גם אם הייתי נולד חרדי ושומר תרי"ג מצוות לפי כל מידה ותלמיד חכם לכל הדעות, בטוח שלא הייתי מתקבל לישיבות המחורבנות שלכם ללא מכסה ועל סמך כישורים בלבד , כי זורם בי דם ספרדי רחמנא ליצלן. כן , ממש כמו דרעי, ובניגוד לנתניהו אני יודע לזהות את המקורות הללו הייטב. אז אל תכנס לשם איתי אפילו. כל מדינה דמוקרטית כיום מבוססת על רוב המכיל מיעוטים. אני רוצה לקיים בדיוק את מה שכתוב במגילת העצמאות.

marabo

Well-known member
אף מדינה דמוקרטית לא פוסלת אנשים בגלל

הגזע שלהם.

tgranot

New member
כן, מר ל"ו צדיקים. להזכיר לך כי אתם יושבים על ההגה

כל הפסילות באשר הם כרגע, לא השמאל שנמצא באופוזיציה.

אתם כמובן לא פוסלים ערבים. מחר אתם הולכים לחתום איתם על הסכם וראשוני התומכים במדינה דו לאומית במקום מדינה לעם היהודי. למעשה, אתה כל כך אוהב ערבים שאתה רץ להתנחל אצלם .
אתם לא פוסלים מזרחיים לישיבות המחורבנות שלכם על סמך מכסות.
אתם לא מעקמים את האף במפלגת הבית היהודי הנאור כשהיו'ר שלכם הציע אדם מזרחי למקום השמור לו ברשימה.

אתה לבטח שייך למוצאים לנו מנוחה נחונה על כנפי השכינה במקומות קדושים וטהורים
בזמן שאינך מתעסק במכסות כמובן . כי פתרונים לשום דבר אין לכם ולא לליצנים שאיתכם בגועליציה.

evglev1

Well-known member
מנהל
זאת עלילת הדם שלכם שאלי אוחנה נפסל בגלל מוצאו

אלי אוחנה הוא בית"ריסט שתמך בהתנתקות, קודם היה ימני אחר כך תמך במדיניות שמאל ואז חזר לימין זה גם עורר חשד וגם לשמלאני כמו יובל שטיניץ שעובר לימין קל יותר לסלוח מלאדם כמו צחי הנגבי שבוגד בערכיו ועובר לשמאל ואחר כך חוזר לימין. אבל אמנון אברמוביץ' שבכל מערכת בחירות הוא מנצל את ערוץ 22 כדי להבריח בוחרים מהבית היהודי הוא העליל את העלילה הזאת וגם דרעי רכב על השד העדתי כהרגלו ואף אחד לא שם לב שהרב דהאן מקום 4 ברשימה ומקום שני בפריימריס הוא בכלל מזרחי.

וגם הילדים של הח"כים של ש"ס לומדים בישיבות של הליטאים.

tgranot

New member
אלי אוחנה היה שמאלני

מזל שיש לכם את דהן להתלות עליו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן הרבה ימנים תמכו בבריחה מעזה

בשביל הליכוד אפשר לשקר שהיו נגד וישר מאמינים, בבית היהודי זוכרים איך אנשים הצביעו וגם אלי אוחנה עצמו היה כנה וסיפר שהוא תמך גם בקמפ דיוויד של בגין וגם בהתנתקות של שרון ועכשיו הבין שטעה. בית"ריסט שתמך בהתנתקות זה לא עניין של מה בכך, מבחינתינו אין שום הבדל בין אולמרט לביילין.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא כל מדינה בצרפת אפילו אסור לספור את המיעוטים

כי כולם צרפתים ללא הבדל של מוצא אתני. העניין הוא שאחד הדמוגרפים נראה לי אותו ארנון סופר אמר למתיישבים שאם המצב הדמוגרפי בנגב ובגליל ימשיך הוא ימליץ גם לוותר עליהן. פתאום יש את ההבדל בין 1948 ל-1967 ששומר עלינו וסתוונית כבר הודתה שהיא לא הייתה רוצה את הרוסים והמרוקאים והסיבה היחידה שהיא פוחדת ממדינה דו לאומית זה הנטל הכלכלי של האוכלוסייה ערבית באיו"ש. גם יולי תמיר הציעה לצמצם את גושי ההתיישבות בגלל הערבים שמסתפחים איתם. והאמת גם בן גוריון קיבל את תכנית החלוקה לא בגלל שהוא חשב שלערבים מגיע אלא כדי לשמור על השלטון היהודי.

marabo

Well-known member
מסתבר שהסמאלנים הם הגזענים מהסוג הקשה ביותר

תמשיכו להטיף לנו על דו קיום עם הערבים...

כאשר הביאו לבריכת גורדון של ה0מולנים הגיזעניים 50 סודנים

הם חטפו קריזה צעקו ורצו לסלק אותם מהבריכה.
השמאל הם הגורם הגזעני מספר אחד בעולם.
כאשר ניסו להקים מעון לנכים מול הבית של א-0מול הם התנגדו.
א0מול אלו גורם מספר אחד לפגיעה בזכויות האדם כולל בזכויות ה"פלסטינים"

evglev1

Well-known member
מנהל
ניאלץ להתפנות גם אני מחיפה וגם את מאיפה שאת

כשבמסגרת איחוד משפחות או זכות שיבה פליטים יכניסו לפה ריבבות של פליטים פלסטינים ניאו נאצים מלבנון, אז משטרת ישראל כבר לא תאכל להגן עלינו מטרור בקו הירוק שתעשה כמות הפליטים הסמלית שתיקלט וניאלץ לברוח.

זה לא מפתיע. כבר כתבתי רוב שמאלנים הם צאצאי גוים קומוניסטים

סטאלין שתל בפלשתינה ובארצות אחרות להשמיד את העם היהודי.

ayb1

Well-known member
ורוב החרדים הם גויים צאצאי פריץ הפולני, עובדה שגם כאן

בחום הגדול של ארץ ישראל החרדים הולכים עם בגדי פריץ פולני מהמאה ה16 שהוא האבא שלהם.
כל חרדי בהתאם לבגדי אביו הפריץ הפולני

החרדים הם צאצאים של גויים פולנים .

אין קשר פריץ פולני או כל פריץ אחר. הבגדים שחרדים לובשים

מקורם מהמונגולים מהמזרח הרחוק שפלשו למזרח אירופה.
משום מה הבגדים האלה נכנסו לאופנה בגלל הקור.
לובשים אותם גם בקיץ בגלל שהם נחשבים בגדים חשובים.

**נכון בגלל שהם חשובים ומבדילים אותם מהחילונים= ג'ינס קרוע.

אין קשר לפריץ פולני
היום שיש מזגנים זה ממש לא מפריע בקיץ

קישקוש , מה עניין שמיטה אצל הר סיני ?

א-0מול הם צאצאי ערב רב (עבריינים מצריים פלילים אלימים שפרעה שם אותם תחת סוגר ובריח), שברחו ועלו עם בני ישראל ממצרים.
אחד אלים="ערב רב" כזה ניסה לתקוף פיסית את מרי רגב

למעלה