הסלבס והחנון:

toxic2004

New member
הסלבס והחנון:

וואלה: הפקת "היפה והחנון" של ערוץ 10 גייסה לשורותיה מפורסמים ומיני מפורסמים להנחות את המשימות בתכנית. מחנה לסלאו ועד דודו מהבנק יום שלישי, 5 ביולי 2008, 13:32 עדן הראל, עודד מנשה ואורנה דץ יופיעו כאורחים בריאליטי החדש "היפה והחנון". הפקת התכנית גייסה לשורותיה ידוענים רבים שיתארחו בפרקי הסדרה, ינחו את המשימות ואף ישפטו בהן, בדומה לגרסת המקור האמריקאית, שם התארחו שחקנים ומוזיקאים רבים. עוד ישתתפו בתכנית חבר הכנסת צחי הנגבי, איריס קול וגדעון רייכר, לילה מלכוס, בקי גריפין, חזאית חדשות 10 נעמה אייזנבוך, הכדורגלן אלון מזרחי, ענת הראל, דורין אטיאס ודודו נציג הבנק הבינלאומי. בפרק שישודר הערב יתארחו אמיר פיי גוטמן, חנה לסלאו ומושיק עפיה.

Yggdrasil19

New member
לרגע חששתי מהתערבות הפקתית חריפה

אבל לא רק שזה לא זה, זה מראה שאנחנו נצמדים באדיקות פסיבדו-דתית לפורמט, כמו שאנחנו עושים ב"רוקדים עם כוכבים" (לוסי ודניס), ובניגוד חריף להישרדות הישראלית, אפילו שאותה ההפקה יצרה את הישרדות הישראלית ואת "היפה והחנון".

שירי116

New member
../images/Emo28.gifאתה אומר בעצם

שהם באמת העתיקו אחד לאחד מהאמריקאי? אבל זה יכול להיות דווקא נחמד, כי אם הגרסה האמריקאית טובה זה יכול להצליח שזה יהיה אותו דבר... או שלהפך... בינתיים היה מעניין

Yggdrasil19

New member
בדרך כלל עדיף לא להרוס

אבל אם יש פורמט שהצלחנו אשכרה לשפר, זה קרב סכינים. ב"איירון שף" היפאני לא מראים את ניקוד השופטים, מה שמעלה את החשד למשחק מכור.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifאבל אני מתארת לעצמי

שכוכב נולד לא שונה בהרבה מאמריקן איידול, ובכל זאת הוא נהיה גרוע יותר ויותר. רק 2 העונות הראשונות היו טובות... אני כבר לא רואה כי זה לא מעניין אבל אני יודעת שזה משעמם וגם שמעתי מספיק ביקורות רעות על זה..

Yggdrasil19

New member
עונה 5 הייתה דווקא טובה

עם כשרונות כמו מרינה, אליסה, חן ונדב. אבל זה שמרינה לא זכתה, זה אומר רק דבר אחד - אין דבר כזה יותר אישה שתזכה בכוכב נולד. תמחקי את זה מהראש שלך. לא תהיה עוד נינט.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifלא ראיתי את 5...

אבל באמת שכבר נשים לא זוכות יותר בכוכב נולד :\ אבל אולי זה לא בכוונה ככה... או שזה בגלל ההצבעות בבית... לא יודעת. כוכב נולד זה די מאוס כבר

Yggdrasil19

New member
זה בגלל שילדות בנות 12-16 מצביעות רק לחתיכים

אבל בתכל'ס, רק לפי הכישרונות אין מצב שאישה לוקחת בעונה הנוכחית. ככל הנראה יהיו שוב ארבעה גברים בחצי הגמר (אוי פליז לא, זה יהיה פשוט מגוחך אם רותם יישאר!), והבנות היחידות שיש להם סיכוי קלוש להעפיל לגמר הן עדי, שאכן שרה טוב, וכרמל, שאפשר לחשוב שמישהו ניסה לשבט את מיכל רשף מעונה 2 ויצא לו שיבוט משובש.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifהו וול

הם נראה לי העתיקו את הגרסה האמריקאית אחד לאחד.. לא? לא ראיית אותה, אבל ראיתי כזה פרומו שלה באתר של התוכנית והיה שם את הזה עם הטילים שהבנות צריכות לבנות או משהו (שאת זה הראו בתוכנית הראשונה כחלק ממה שעתיד להיות בתוכנית) וגם את הבנים שמנשקים בובה. רק ששם הבובה הייתה עם שיער שחור וכאן היא בלונדינית. מעניין למה נקווה שיהיה מעניין! :]

באמריקאית לא היו סלבריטאים

אבל כן, כל התחרויות מועתקות מהאמריקאי. גם התחרות בה הבנים לבושים בבגד גוף צמוד עם האיברים הפנימיים עליו, גם הטיל, גם המסאג'ים.. הכל היה כבר באמריקאי.

שירי116

New member
../images/Emo28.gifעדיף..

ככה זה יהיה מעניין. ובהודעה הראשית toxic כתב שהסלבריטאים זה בדומה לגרסת המקור שהתארחו בה הרבה מוזיקאים ושחקנים...

למעלה