הסכומים לפניכם: השכר של שחקני מכבי תל אביב נחשף.

dark happy shadow

Member
מנהל
לא עברתי על הכל, אבל הנהלת מכבי לא פרסמה הכל
היה נחמד לדעת כמה פדרמן, רקנאטי ומזרחי מכניסים את היד לכיס לשם שינוי ומי מחליט מי מחתים איזה שחקן לשם שינוי.
את הדברים האלה כנראה שלא נוכל לדעת בשנים הקרובות עד שיגיע רוכש למכבי עם כיסים מספיק עמוקים להוציא את כל ה 3 המדוברים ממכבי ואת כל האנשים שלהם החוצה איתם.

דיברגנט חדש

Well-known member
מזרחי תרם המון מזמנו, מקצועו וחכמתו למכבי בהתנדבות כל חייו

הוצאתו היא פעולה כפויית טובה!

dark happy shadow

Member
מנהל
אחרי העשור האחרון הוא איבד את רוב המניות שלו
ותוסיף לזה שהוא בחר בפדרמן ולא בכץ וכולנו רואים את התוצאות של אותה בחירה. אם כץ היה היום ולא פדרמן, היינו במצב יותר טוב.

אם אני רוכש את מכבי היום, הוא יקבל תואר של נשיא כבוד כל עוד הוא מבין את מקומו בקבוצה החדשה וזה מתוך כבוד בלבד להיסטוריה הרחוקה וכל שהשאר מוזמנים לרכוש מנוי בלי הטבות נוספות.

ORIZACKEN1

New member
אני חושב שלא הייתה לו ברירה בעניין של כץ.

כי פדרמן ביחד עם רקאנטי שהחזיקו אז ועדיין מחזיקים ברוב מניות המועדון היום גרמו לכץ למכור את חלקו וללכת, אם שואלים את שמעון הוא לוקח את כץ חזרה למכבי בלי למצמץ בכלל.

dark happy shadow

Member
מנהל
אם יש לך הסכם מייסדים, שותפות או שאתה משקיע
פדרמן ורקאנטי לא יכולים לזרוק אותך בקלות החוצה גם אם יש להם יותר אחוזים ממזרחי. זה לא כל כך פשוט לזרוק החוצה משקיע, שותף או מייסד, אם הוא לא רוצה לעזוב.
אם זה הסיפור בחברות אז בעמותה סביר להניח שהנושא עוד יותר מורכב משפטית ומזרחי,פדרמן ורקאנטי סביר להניח סגרו עם כץ דיל שיעזור לו לצאת מהקבוצה בצורה יפה ומהירה.

הערה: הכותב איננו עו"ד אלא עובד עם עו"ד בתחום.

ORIZACKEN1

New member
אני מבין אבל לומר שמזרחי בחר בפדרמן זה לא נכון.

לא הייתה לו ברירה פדרמן היה אז וגם היום האיש הכי חזק במכבי, מזרחי ממש לא רצה שכץ יעזוב זה נכפה עליו.

למעלה