המרוץ למיליון- הפרק של היום!

../images/Emo41.gifהמירוץ למיליון- 2XO8../images/Emo41.gif

יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!|
בלייק ופייג' המתוקים שלי!!!!!!!!!
אני כל כך שמחה שזאת לא נקודת "חיסול"
החסרתי פעימה כשראיתי את טרה ווויל עלו לגג! חשבתי שהכל אבוד! אבל אז נזכרתי שלא היה כתוב: "האחרון שמגיע מסולק"! יוו.... איזו הקלה!!!!!!!!!!!!! אני כל-כך שמחה!!!!!!!!!!!!!!!! ואני חוזרת בי: העונה הזאת מצויינת! (ובמיוחד בלייק ופייג'
)
וווווייייייי!!
|

·pixie·

New member
נכון, גם אני נבהלתי כשטרה וויל באו

קודם. ממש רציתי שזה יהיה הפוך ושזה כן יהיה נקודת חיסול- אני מתחילה ממש לשנוא אותם!!! ואפילו שבלייק ופייג' אמרו על גרי ודייב שהם מסמלים את האמריקאי המכוער: אני עדיין אוהבת אותם!!
ונזכרתי מה הכינוי שהדביקו להם: איטצ'י וסקראצ'י! עכשיו, מה יותר מעליב: "איצ'י וסקראצ'י" או "צ'ה צ'ה צ'ה"
(שאלה רטורית..) ראיתם איך שוויל דחף את גרי (או שזה היה דייב?
)?!? אההה...זה שיגע אותי! לדעתי וויל מסמל את ה"אמריקאי המכוער"!

the cookie girl

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo42.gif../images/Emo41.gifפרק שווה../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif

כשהם רצו ואמרו משהו על הצוותים האחרים ועל זה שבגלל משו יש להם יתרון אז חשבתי "יו איזה מסתכנים הם הולכים הביתה" אבל ממש לפני שפיל דיבר איתם נזכרתי שלא היה כתוב שהצוות האחרון שיגיע מסולק... איזה מזל!!!! הם כאלה חמודים!!!! טוב דעתי על הפרק דני ואסוולד כבר ממש עולים לי על העצבים אבל הכל מצליח להם... הייתי בשוק כשהם קנו בשמים ועשו שופינג, הם כל כך כן ה-ו-מ-ו-א-י-ם-!!! במקופ לכתוב "חברים הכי טובים" מתחת לשם שלהם היו צריכים לכתוב "זוג" הגישה שלהם היא ללכת למצוא מידע במלונות חמישה
ים, בהתחלה חשבתי שהם ממש טיפשים ולא קולטים שזה מרוץ כי במקום לנסוע לשדה התעופה הם נסעו לאיזה מלון ואחרי זה למשרד נסיעות אבל בסוף ה
שלהם נחת ראשון... בסוף יצא לבם סבבה, הם גם קנו בשמים, גם הרגישו טוב עם עצמם כי הם נכנסו לג'וצי ובסוף הגיעו... אממ לא זוכרת איזה מקום.. 1-3 מסתבר.. גם ההחלטה ללכת על ה"דרקון" היתה חכמה, זה נחמד שלא כל הצוותים הולכים על אותו הדבר כמו תמיד ודני ואסוולד קלטו שזה ממש קשה להזיז את הסירה ובכלל שלרוץ עם התחפושת של הדרקון תהיה חוויה. טרה וויל, אני לא מבינה את הקטע שלהם, הם ממש לא הצליחו להחליט אם ללכת על הקיצור... בעצם אם הם היו הולכים על הקיצור וגם כריס ואלכס היו עושים את זה הם היו בפיגור גדול אבל בכל זאת הם כבר היו בתחנת אוטובוס ואז החליטו ללכת על הקיצור ואז שוב לתחנת אוטובוס... וויל כזה אידיוט, איך הוא לא קרא את ההוראות במחסום
זה היה דיי מגניב שהם טעו, זה הוסיף אקשן אבל בגלל שאני אוהבת את הצמד הזה וגם את בלייק ופייג' אז הייתי בלחץ אטומי... שמתם
שלא ראו שומדבר ממה שקרה אחרי שהם גילו את הטעות?! ישר קפצו לזה שוויל מסיים את המחסום כמו שצריך. אם טרה הייתה טועה ככה, וויל היה הורג אותה נראה לי.. בלייק ופייג'-איך ריחמתי עליהם כשהם נסעו לכיוון ההפוך אבל הם היו אופטמיים וממש התלהבו שהם חשבו על להתקשר מהפלאפון של נהג המונית... אהבתי את הקטע של המחסום על הסלנג האוסטרלי.. זה היה ממש מקורי שהם קיבלו את זה מאנשים כמו הילד החמוד, האישה בביקיני, הגולש וזה עם התוכי. |גארי ודייב- הם ממש הסתבכו עם הסירה וגארי לא סתם את הפה לרגע אבל הם הצליחו כמו תמיד... הם צוות ממש טוב. איך דייב היה בשוק כשהם חשבו שכל שאר הצוותים סיימו את המחסום... הם היו מתפוצצים מצחוק אם הם היו יודעים איך וויל ובלייק טעו. כריס ואלכס-נחמדים כתמיד, היה להם יתרון פיזי גדול בסירה...
טוב זאת יצאה מגילה...

../images/Emo121.gif

לא הראו את מה שקרה אחרי שהם טעו והחליטו לעשות את המסלול שוב, בגלל שזה פשוט אותו מסלול. לא משהו מיוחד, אותם תחנות, אותם דברים. אז פשוט דילגו על זה והמשיכו עם העלייה של המתח! כי אם הם לא היו מדלגים היינו שוב צריכים לראותא ותם עוברים מתחנה לתחנה.. וזה סתם מייגע....

the cookie girl

New member
אבל...

היה ממש בלבול כי לא ידעו מה לעשות, הרי אין עוד פתקים וחוצמזה.. לא יודעת לראות אולי חלקים ממש קטנים כדי לראות איך ויל הגיע ראשון

·pixie·

New member
גם אני כבר גיליתי ../images/Emo10.gif

בגלל cornflake girl1 *מביאה מבט נעצה לכיוון שלה*
אבל זה כבר נמחק... גם את ראית את אותה הודעה?

cornflake girl1

New member
אני בעצמי מאוכזבת!!!!!!!!

אוף זה כל כך הרס למה המישהו הזה היה חייב לגלות מי יזכה בסוף???????????? אוף!!!!!!!!!!! דרך אגב גם אני מכורה לעולם האמיתי , הייתי לפחות , אהבתי במיוחד את העונה בשיקאגו ואני מכורה ל"המירוץ למליון"!!!!!!!!!!!

ull

New member
אני על

טרה וויל! אבל אני רוצה שבלייק ופייג' יזכו...

למעלה