הם הממשלה והצבא בגדו בכם פעמיים

לא יודע אם זכור לכם אבל מיד אחרי עסקת החטופים הראשונה כתבתי כאן בפורום שימו לב גבירותי ורבותי לא תהייה יותר עסקת חטופים ושבויים עם החמאס.
אז כשהגולשים עימתו אותי חלק ואמרו למה אתה כזה פסימי עובדה שהנה הייתה עסקה ואין שום סיבה שלא תהיה שוב עסקה.
אז הסברתי לגולשים שהעסקה הראשונה בוצעה רק לאחר שמצרים וקטאר הודיעו לסינואר ולמנהיגי החמאס שישבו באותה עת בבתי מלון יוקרתיים בקטאר שהם חייבים לשחרר את הילדים והנשים הצעירות והמבוגרות כי בעולם זה נראה לו טוב והישראלים מנגנים על כך ואנחנו המצרים והקטארים חוטפים ריקושטים מאירופה וארה"ב. אנחנו לא נוכל להמשיך ולנהל את המלחמה הזאת לטובתכם כל עוד ואתם לא משחררים את הילדים הנערים והנערות והנשים המבוגרות .
ולכן לסינואר לא הייתה ברירה אלא לשחרר.
ואז כתבתי שברורה לי התקווה של הרבה אנשים במדינת ישמעאל להמשך השחרור והעסקאות אבל תקווה היא רגש אנושי שלא תמיד עולה בקנה מידה אחד עם המציאות. ומכאן החטופים והשבויים יוחזרו לישראל רק בעזרת צה"ל ולא בעזרת עסקאות שמטרתן למשוך זמן ולהתיש את ישראל בהבטחות שווא .
כתבתי גם שאם וצה"ל ישחרר חטופים זה יהיה נס אם הם יהיו בחיים וצדקתי.
גם כתבתי שמהציבור אני מצפה שיהיה לחץ על הממשלה לשחרר החטופים אבל מהממשלה מהקבינט הבטחוני אני מצפה לפעול בשום שכל ולא ברגש וזה לא מה שקרה.
אז בפעם הראשונה אזרחי ישראל היהודים הממשלה והצבא בגדו בכם ב 7.10 . לי אין צל של ספק בבגידה הנוראית של הצבא בכם.
כל מי שבצמרת יודע זאת גם נתניהו יודע זאת גם שרים בכירים בממשלה וקצינים בצה"ל מדרגות אלוף ומעלה יודעין זאת בוודאות ובוודאי כל מי מהבכירים ביותר בצמרת הצבא לא רק שהם יודעים הם אלה שביצעו את ההפיכה הצבאית והבגידה הנוראית בתושבי עוטף ישראל בגבול עם רצועת עזה.
בפעם השניה אזרחי ישראל הם בגדו בכם בכך שהביאו במשך 7 חודשים את עניין החטופים לפרונט ואת מה שהם הצהירו נמוטט את שלטון החמאס לא רק שלא הצליחו אלא שעדיין החמאס אחרי 7 חודשים חי נושם ובועט (רק אתמול 10 רקטות על אסקאלון) מצפון הרצועה .
אני כתבתי אז לנתק מגע עם מצרים וקטאר הם מוליכים אתכם שולל בעסקאות האלה והממשלה והצבא נגררים אחרי השקרים שלהם וכל פעם אמרתי לא תהייה שום עסקה וצדקתי. שרפו 7 חודשים כי הם לא באמת רוצים לנצח את החמאס ולהמשיך את המלחמה הזאת.
הם לעולם בשמאל ששולט בצבא לא יתנו לנתניהו את זר הניצחון על המלחמה הזאת. כבר היום הם דורשים את התפטרותו בטענה שהוא לא מצליח לנצח והוא מתעקש להמשיך במלחמה הזאת כשכל העולם נגדו כולל הרמטכ"ל כולל ראשי זרועות הבטחון המוסד השב"כ.
רוב הקצונה הבכירה כבר מכינה את ההגנה שלה מפני וועדות חקירה כאלה או אחרות והראש שלהם נמצא בהישרדות והיחלצות מהדם של החטופים הנרצחים בנובה בשדרות באופקים בנתיבות ובישובי הקיבוצים.
אז יש לכם מנהיג שרוצה לנצח המלחמה ובצדק אבל צבא שלא רוצה ומנוהל באמצעות פקידים אמריקאים וסוכני סי איי אי שגם לא רוצים שנתניהו ינצח במלחמה הזאת.
זה מצב כאוטי שיוביל במהרה לחורבן מדינת ישראל כמדינה יהודית.
אני אמרתי איך שהתחיל התמרון הצבאי כבר כשהם כינו את מלחמת הקיום שלכם מלחמת העצמאות שלכם תמרון צבאי אמרתי לא יהיה כאן שום ניצחון. יש לכם צבא מעולה עם חיילים גיבורים אבל מטכ"ל פוליטי שעשה הפיכה צבאית ולא מעוניין לנצח את החמאס אלא מעוניין לנצח את נתניהו והממשלה שלו.
נתראה בעוד כמה שנים במיאמי.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא יודע מי בגד ולא יודע מי ביצע הפיכה. כן יודע שרק אלו שלא מרגישים עד תום חיבור עם האדמה כאן, הם אלה שיעזבו למיאמי. התנהגות השלטון לא משפיעה על אוהבי ישראל האמיתיים. גם אכזבה מהצבא לא. כל זאת כמובן מעבר לכך שכלל לא שייך לדבר על כשלון בהשגת מטרות המלחמה כשאנחנו באמצע המלחמה. זה משהו שהרל"בניקים והתוקפים הקבועים עושים כדי לגרום לאווירת דכדוך מיותרת שאין לה כל מקום, על אף כל הבעיות שתתפלא לשמוע, כולם כאן מכירים לא טוב ממך שם בגולה הרחוקה. אז הרגשת צורך להצטרף אליהם ולתרום את תרומתך לנסיונות לגרום סבל לעם היושב בציון. עצוב שזה המצב, אם כי הוא לא ממש חדש כמובן. אבל זכותך. אין אלא לקוות ולהאמין שרוב רובו של העם מאמין בכוחנו כאן, בצדקת דרכינו, וכן, גם באפשרותנו להשיג את מטרות המלחמה גם אם זה לוקח יותר זמן מהמצופה ואף מהנדרש, בין השאר, אולי, בגלל חלק מהדברים שציינת.

עם ישראל חי. בארץ ישראל.

לא יודע מי בגד ולא יודע מי ביצע הפיכה. כן יודע שרק אלו שלא מרגישים עד תום חיבור עם האדמה כאן, הם אלה שיעזבו למיאמי. התנהגות השלטון לא משפיעה על אוהבי ישראל האמיתיים. גם אכזבה מהצבא לא. כל זאת כמובן מעבר לכך שכלל לא שייך לדבר על כשלון בהשגת מטרות המלחמה כשאנחנו באמצע המלחמה. זה משהו שהרל"בניקים והתוקפים הקבועים עושים כדי לגרום לאווירת דכדוך מיותרת שאין לה כל מקום, על אף כל הבעיות שתתפלא לשמוע, כולם כאן מכירים לא טוב ממך שם בגולה הרחוקה. אז הרגשת צורך להצטרף אליהם ולתרום את תרומתך לנסיונות לגרום סבל לעם היושב בציון. עצוב שזה המצב, אם כי הוא לא ממש חדש כמובן. אבל זכותך. אין אלא לקוות ולהאמין שרוב רובו של העם מאמין בכוחנו כאן, בצדקת דרכינו, וכן, גם באפשרותנו להשיג את מטרות המלחמה גם אם זה לוקח יותר זמן מהמצופה ואף מהנדרש, בין השאר, אולי, בגלל חלק מהדברים שציינת.

עם ישראל חי. בארץ ישראל.

איזה זיבולי מוח.
תחסוך ממני את הפטריוטיות המזויפת שלך.
כשאני מביט בנכדים שלי ומביט בנכדים של חברים שלי שגרים באשקלון שעזרתי להם ב8.10 להגיע למיאמי ולשכור בית מחמת המלחמה ומה שנעשה שם בישמעאל ב7.10 אני מבין שצדקתי בהחלטה שלי ב2005 לעזוב למיאמי .
איזה הבדל מטורף. השאלה הראשונה ששאלו אותי הנכדים של הסבא והסבתא שהם חברים טובים שלנו איפה הממ"ד .
כשאני רואה את הנכדים שלי איך הם חיים ללא פחד מטילים רקטות וטרור כמו הילדים של 2005 ילדי העקירה שהיום הם כבר בוגרים ומעמידים צאצאים משל עצמם אין בליבי שום ספק שההחלטה שלי להסתלק משם הייתה נכונה. .
ולכן אתה יכול לקחת את הפטריוטיות המזויפת שלך ולדחוף אותה אתה יודע לאן.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
ואל תשכח שאתה מדבר עם אדם שעשה את כל המסלול הצבאי כולל סדיר כולל מילואים בסדיר חובש מוטס במלחמת יום הכיפורים ובמילואים כמטיס מזל"טים מקים טייסת המזלט"ים הראשונה בפלמחים טייסת 200 האגדית.
אני פטריוט יהודי ציוני לא פחות ממך. אני לא פטריוט ישראלי מטומטם שיעמוד על הגרדום שניה שראשו יפרד מגופו ויצעק טוב למות בעד ארצנו.

Harrington

Well-known member
מנהל
איזה זיבולי מוח.
בהחלט, אבל ניסיתי בכל זאת להתייחס ברצינות לדבריך ככל שניתן היה.
בכל מקרה, מאחר ואנו ככל הנראה תמימי דעים לגבי מה שפותח ומופיע בשרשור הזה, נדמה שאין טעם או ענין מיוחד להמשיך לקרוא את תגובתך לדברי. אין לי אלא להודות לך על גילוי דעת מוקדם זה, שחסך לי מעט זמן ואנרגיה. אשריך צדיק!

בהחלט, אבל ניסיתי בכל זאת להתייחס ברצינות לדבריך ככל שניתן היה.
בכל מקרה, מאחר ואנו ככל הנראה תמימי דעים לגבי מה שפותח ומופיע בשרשור הזה, נדמה שאין טעם או ענין מיוחד להמשיך לקרוא את תגובתך לדברי. אין לי אלא להודות לך על גילוי דעת מוקדם זה, שחסך לי מעט זמן ואנרגיה. אשריך צדיק!

שלחתי את התגובה ל10 חברים שלי כאן במיאמי כולם ישראלים לשעבר, כולם בוגרי מלחמת יום הכיפורים אחד טייס קרב פנטום שחטף סאם 2 ולמזלו הצליח למשוך את המטוס עד למקום בו נטש הוא והנווט שלו ונאספו עיי כוחות צה"ל ומיד חזר לטוס עד לסיום המלחמה ובסיום המלחמה הוא נטש פעם נוספת אבל לא את הקוקפיט אלא את מדינת ישראל כשהבין שקיסינג'ר ודיין עבדו על גולדה שיקרו אותה ונתנו למצרים קצת לנצח את היהודים 3000 חיילים הרוגים. אלפי פצועים ועשרות אלפי פגועי נפש.
השני מג"ד בשיריון שכבר נמצא במיאמי עשרות שנים ועוד חברים שנטשו את ישראל .
בקיצור כולנו התפקענו מצחוק לקריאת התגובה שלך. כתבתי להם שימו לב הפראיירים לא מתים הם רק מתחלפים.
במיוחד אחרי מה שעשו לכם הצבא ב7.10. הפקירו אתכם בגדו בכם בגלל פוליטיקה מסריחה.

Harrington

Well-known member
מנהל
שלחתי את התגובה ל10 חברים שלי כאן במיאמי כולם ישראלים לשעבר
יכולת לעצור כאן. לא יודע איך לספר לך את זה, אבל אין שום דבר חדש בעמדות ה"ישראלים לשעבר" :). ממש, שום דבר חדש. זה שאתה משוכנע שאתה משכתב את הנרטיב ומציג משהו חדשני, שיהיה לך לבריאות. אתה לא. לא בסיפורי התמיכה שלך כביכול בישראל, לא בהתקפותיך על ההתנהלות הישראלית, ובינתיים לפחות, לא בשום דבר אחר. אז שמחתי לשמח כמה ישראלים לשעבר ועוד גיבורים כאלו, אבל מה לעשות, גם אם הציונות שלהם אבדה להם אי-שם בדרך, ברוך ה' לרוב הציבור הישראלי היא עדיין נמצאת, חזקה ובועטת כתמיד. אה כן, הרוב הזה כמובן נמצא כאן בארץ, למקרה שזה לא היה ברור.

נ.ב.
אני נוהג לייחס אמינות למתדיינים מולי, ברמה של 100% פחות או יותר עד שמוכח אחרת. להאמין לך שבאחד בלילה שלחת את דברי לעשרה חברים וקיבלת מהם תשובה כל כך מהירה? בחייאת בן אדם. אני אמנם לגמרי משוכנע שהם יגיבו בדיוק כמו שתיארת שכן כאמור, זה תואם לחלוטין התנהגות של "לשעברניקים" ואין כל חדש תחת השמש. אבל עדיין, נסה בכתיבתך לשמר לעצמך מעט אמינות. סתם טיפ של חבר.

ביבי יכול עכשיו להעביר את העזתים בכוח לאן שהוא רוצה ולנקות ברפיח.

BB לא יכול לעשות כלום. אחרי 7 חודשים אנחנו כבר מבינים שביבי לא עושה כלום. בשביל לנצח את החמאס כלומר להשמיד אותו צריך להפסיק את הסיוע למחבלים .צריך להעיף את גלנט ממשרד הביטחון ולהעיף את החפרפרות גנץ ואייזנפוץ מהממשלה . צריך להחליף את הרמטכ"ל ואת חצי מקציני המטכ"ל בוגרי קרן וקסנר לסגור את השגרירות האמריקאית בירושלים ולגרש משם את השגריר ואת סוכני הסי איי אי ולהודיע לטראמפ תנצח את הבחירות נפתח בחזרה את השגרירות.

אם הוא לא יכול לעשות כלום למה אתה לא אומר להחליף אותו?

אני אומר וכותב לחברי הממשלה וחברי הכנסת מהליכוד BB גמור . הוא לא מתפקד . למה אתם לא מחליפים אותו? ,יש שם בליכוד שני חברי כנסת טלי גוטליב אחת והשני זה שמדבר עם הידיים שכחתי את שמו (הגיל) הם היחידים שרומזים שנתניהו גמר את הסיפור שלו כמנהיג הימין.

אני אומר וכותב לחברי הממשלה וחברי הכנסת מהליכוד BB גמור . הוא לא מתפקד . למה אתם לא מחליפים אותו? ,יש שם בליכוד שני חברי כנסת טלי גוטליב אחת והשני זה שמדבר עם הידיים שכחתי את שמו (הגיל) הם היחידים שרומזים שנתניהו גמר את הסיפור שלו כמנהיג הימין.
תחליפו אותו ויגמרו ההפגנות.

אז הסברתי לגולשים שהעסקה הראשונה בוצעה רק לאחר שמצרים וקטאר הודיעו לסינואר ולמנהיגי החמאס שישבו באותה עת בבתי מלון יוקרתיים בקטאר שהם חייבים לשחרר את הילדים והנשים הצעירות והמבוגרות כי בעולם זה נראה לו טוב והישראלים מנגנים על כך ואנחנו המצרים והקטארים חוטפים ריקושטים מאירופה וארה"ב.
כרגיל חצי אמת,

הרי מלא נשים צעירות לא שוחררו.

האמת שבעיסקה הראשונה הייתה תקווה שהישראלים יסוגו מעזה.

אם אתה אומר למישהו אני אהרוג אותך במילא,למה שהוא יעשה איתך עיסקה? אתה מצחיק.

לי אין צל של ספק בבגידה הנוראית
נכון,אבל משום מה אתה משמיט את ביבי - האדם עם הכי כוח במדינה.

אם זה לא הוכחה שביבי קוסם אני לא יודע מה כן.

הרי היה כאן הכי הרבה זמן מכל ראש ממשלה אחר.

הם כינו את מלחמת הקיום שלכם מלחמת העצמאות
טכנית אין מלחמת קיום - זה עובדה.

ארה"ב יורדת כלכלית(תראה את מחיר הזהב והכסף) - זה בטח לא יקרה אלא אם מחירי הנכסים במיאמי יקרסו.

כרגיל חצי אמת,

האמת שבעיסקה הראשונה הייתה תקווה שהישראלים יסוגו מעזה.

אם אתה אומר למישהו אני אהרוג אותך במילא,למה שהוא יעשה איתך עיסקה? אתה מצחיק.

נכון,אבל משום מה אתה משמיט את ביבי - האדם עם הכי כוח במדינה.

אם זה לא הוכחה שביבי קוסם אני לא יודע מה כן.

הרי היה כאן הכי הרבה זמן מכל ראש ממשלה אחר.

ארה"ב יורדת כלכלית(תראה את מחיר הזהב והכסף) - זה בטח לא יקרה אלא אם מחירי הנכסים במיאמי יקרסו.

תגיד אתה מטומטם או שאתה עושה את עצמך? האם אמרתי שכל הנשים הצעירות שוחררו? יש חיילות שלא שוחררו.
מה אתה לא מצליח להבין? אתה לא מבין שהתמונות והסרטונים על שחרור חלק מהחטופים איפשרו למצרים ולקטאר להמשיך בשקרים שלהם בהטעיות שלהן לגבי עסקאות חטופים שלעולם לא יתממשו והמטרה היחידה של מצרים וקטאר הייתה להתיש את ישראל במלחמה ולהסיט את תשומת הלב של ישראל מחיסול החמאס?
הטמטום שלכם גואה. אם זאת המחשבה שלך אין לי צל של ספק שעם אזרחים כמוך ישראל לא תמשיך לשרוד ולא תעבור את שנתה ה100.

אתם הגדרתם את המלחמה הזאת כמלחמת קיום ואמרתם שהניצחון הוא שלא יהיו יותר רקטות וטרור מעזה לכיוון שדרות וישובי העוטף . אתם הבטחתם לתושבי אשקלון אשדוד שדרות עין השלושה תל הביוב רמלה לידה עכה ונזראת שלא יהיו יותר טילים לא בדרום ולא בצפון. המנהיגים שלך הבטיחו זאת לציבור.
נו הם עמדו בהבטחות שלהם? אתם אוכלים טילים בלי הכרה מכל הכיוונים. רק היום דפקו לכם באסקאלון 10 רקטות .
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:)
אם הם היו אומרים אנחנו מפסיקים את המלחמה באויב ומי שרוצה להתפנות ממדינת ישראל עקב הסכנה לחייו מוזמן להגיע למשרדי המחלקה לפצוי פינוי במשרד הפנים לא היית רואה אותי כותב את מה שאני כותב.
נהפוך הוא החברה שבבעלותי בונה שכונות אקולוגיות זה כעשור כבר בפרברי מיאמי ופורט לודרדייל ובקוסטה ריקה והייתי משתף פעולה עם ממשלת ישראל בלהביא יהודים לארה"ב או לקוסטה ריקה לישוב מחדש באנגלית רילוקיישן.

יש חיילות שלא שוחררו.
לא רק חיילות יש למשל את החטופה המפורסמת הכוסית(על האופנוע) שלא שוחררה(אולי מוחזקת לא ע"י החמאס).

ולהסיט את תשומת הלב של ישראל מחיסול החמאס?
אף אחד לא מפריע לך לחסל את החמאס.

למה מחכים בדיוק?

שתתעורר יא חתיכת טמבל,ביבי בוגד בך.

ביבי יכול עכשיו להעביר את העזתים בכוח לאן שהוא רוצה ולנקות ברפיח.

אתם הגדרתם את המלחמה הזאת כמלחמת קיום ואמרתם שהניצחון הוא שלא יהיו יותר רקטות וטרור מעזה לכיוון שדרות וישובי העוטף . אתם הבטחתם לתושבי אשקלון אשדוד שדרות עין השלושה תל הביוב רמלה לידה עכה ונזראת שלא יהיו יותר טילים לא בדרום ולא בצפון. המנהיגים שלך הבטיחו זאת לציבור.
נו הם עמדו בהבטחות שלהם? אתם אוכלים טילים בלי הכרה מכל הכיוונים. רק היום דפקו לכם באסקאלון 10 רקטות .
השמאל הבטיח,אבל השמאל לא בשלטון הרבה הרבה זמן.

למה שהימין יקיים הבטחות של השמאל?

החברה שבבעלותי בונה שכונות אקולוגיות זה כעשור כבר בפרברי מיאמי ופורט לודרדייל ובקוסטה ריקה והייתי משתף פעולה עם ממשלת ישראל בלהביא יהודים לארה"ב או לקוסטה ריקה לישוב מחדש באנגלית רילוקיישן.
מה טווח המחירים בקוסטה ריקה שאתה מוכר?

למעלה