הכסף מדבר ועכשיו הם ברשימה השחורה ולא כ"כ חכמים כפי שהיו 😎

BravoMan

Active member
מה יותר חשוד מזה?
בארה"ב? למה שיהיה חשוד - בדיוק לפני כמה ימים ראיתי כתבה (לא זוכר בדיוק באיזו מהמדינות שלכם) על ילד בן 10 שהוכרז כגיבור בגלל שירה בפורץ לבית שלו.

האקדח היה שלא האמה, היא היססה ולא לחצה על ההדק כשמסומם פרץ לבית דרך החלון.
הילד, וזה באמת ילד, לקח את האקדח ודפק בו איזה שתיים שלוש כדורים, וכולם פגעו במטרה למרבה ההפתעה...

כולם יודעים שהוא כן
לא כולם - רק שמאלנים שמעדיפים אנס ילדים על תומך טראמפ.

במשפט של או ג'י לא הצליחו להוכיח שהוא עשה את המעשה.
פה לא היה שום ספק או וויכוח שהוא עשה, השאלה היית רק אם הגנה עצמית או רצח, והיה די והותר ראיות שזה לא רצח.

זה שהיית מעדיף שהוא לא היה שם, לא הופך את זה לרצח.

אבל לא מוצא שום קשר בינהן.
כי אין קשר בניהם.

הוא אולי באותו גיל, אבל הוא לא פתח באש על ילדים תמימים שישבו בכיתה.
הוא הגן על עצמו מפני מבוגרים אלימים - עם רקורד מוכח ש אלימות, שתקפו אותו ראשונים. למקרה ששכחת, זה גם מתועד בווידאו.

אבל הרי זו בדיוק הבעיה שלך ויתר השמאל - אתם עושים השוואות היכן שאין השוואות - בחור שהגן על עצמו = אחד שחיסל חבריו לספסל הלימודים.
אז בוודאי שישראל שמגנה על עצמה = טיהור אתני של עזה - זה בדיוק הלוגיקה של כל האנטישמים שם, ואתה מיישר קו איתם יפה מאוד...

אתה חושב שליצור מצב מסוכן לא תורם לאשם, אני חושב שכן.
לא - אני פשוט חושב שהוא לא זה שיצר את המצב המסוכן.

זה בדיוק ההבדל בנינו!

זה לא שתקפו אותו בביתו, זה לא שתקפו אותו כי הוא במקרה הלך ברחוב, וזה לא שהוא היה חייב להיות שם או לא ידע מה קורה.
דווקא זה התירוץ של הפלסטינים - זה לא שהם תקפו אותנו כי אנחנו יהודים או בגלל שאיראן שילם להם - זה בגלל שאנחנו כאן וכבשנו.
אם לא היינו כובשים, אם היינו נשארים "בבית" בלי מדינת ישראל, לא היו פיגועים גם.

וזה גם מה שאתה כל הזמן מביא פה בפורום - רק תצאו מיהודה ושומרון, רק תפתרו מהמתנחלים, והיה לכם פה שקט ושלום ובטחון.
ואתה אפילו ממשיך עם זה אחרי שראית מה קרה כשנפתרנו מהמתנחלים של גוש קטיף.

הזוי...

פולגאר

Well-known member
אגב, הנה קטע יפה של 5 דקות (כי הם נתנו רק 5 דקות פר שאלה + תשובה) מהשימוע בקונגרס:

לא רק שאף אחת מהנשיאות לא טיפלה בסטודנטים האלימים והמסוכנים במוסד שלה, הן אפילו לא מסוגלות להודות בפה מלא שלא טיפלו ומנסות להתחמק.
הן יודעות שהן לא בסדר, וכל המוסד שלהן רקוב מן היסוד, ושבשימוע תפסו אותן עם המכנסיים למטה, אבל הן לא נכנעות ומנסות להסיט ולהצדיק.
פשוט מגעיל לשמוע...

עכשיו ספר לי איך מחנכים לא את הסטודנטים הבורים - אלה אנשים כמו ראשי המוסדות האלה שהביאו אותם לאן שהם נמצאים כיום?
|עדכון| הנה התוצאה:

הפרבולה1

Well-known member
הבעיה שנשיאי האונברסיטאות בעצמם מתכחשים לאנטישמיות.

הפרבולה1

Well-known member
הנה היהודון גורג סורוס החלאה תומך בהפגנות האנטישמיות נגד ישראל. מעניין אם גם vinney תורם כספים להפגנות האלו .

vinney

Well-known member
אני מכיר רק אחד מהארגונים שהוזכרו בכתבה (זה JVP), ולא, אני לא תורם להם. אני לא מסכים איתם ועם דעתם, אבל זה גם לא נכון להגיד שהם אנטישמיים (אחרי הכל, מדובר בארגון יהודי).

קראתי קצת על ארגונים אחרים, כמו Tides, ומדובר בארגונים גדולים שתומכים במגוון שלם של מטרות ופעילויות, כך שמה שאתה מנסה להציג, שסורוס בכוונה ובמודע תרם לפעילות אנטי ישראלית, לא מדויק בלשון המעטה. הם, בין היתר, מממנים את ויקיפדיה, למשל.

זה כן נכון שבאופן כללי ארגוני זכויות אדם מתיישרים לפי האג׳נדה הפלשטינאית, אבל זה גם בדיוק מה שניסיתי להגיד לך. ודרך להתמודד עם זה זה לא ״יותר אלימות, נרביץ להם יותר חזק אולי יבינו״ כי זה בדיוק מה שהפלשטינאים מוכרים לארגונים האלה.

הפרבולה1

Well-known member
זה כן נכון שבאופן כללי ארגוני זכויות אדם מתיישרים לפי האג׳נדה הפלשטינאית, אבל זה גם בדיוק מה שניסיתי להגיד לך. ודרך להתמודד עם זה זה לא ״יותר אלימות, נרביץ להם יותר חזק אולי יבינו״ כי זה בדיוק מה שהפלשטינאים מוכרים לארגונים האלה.
הדרך להתמודד אתם זה להגיד "ארץ ישראל לעם ישראל" בלי לגמגם , בלי להתנצל על פגיעה ב"בלתי מעורבים" בלי לקשקש על זה שהם יורים מאוכלוסיה אזרחית (אגב גם צה"ל נלחם מתוך אוכלוסיה אזרחית ) , לערער את הנרטיב שלהם מהשורש ולהצהיר שזאת הארץ שלנו של העם היהודי , כולה מהים עד הנהר כולל הקסבה של שכם , ולערבים יש מספיק שטח במזה"ת.

vinney

Well-known member
הדרך להתמודד אתם זה להגיד "ארץ ישראל לעם ישראל"
מה זה ״ארץ ישראל״? איפה הגבולות שלה?

מי זה ״עם ישראל״? האם אלה יהודים בלבד? מה עם ערבים אזרחי ישראל? רוסים? דרוזים? צ׳רקסים?

מה עושים עם הפלשטינאים?

כשיהיו לך תשובות לכל אלה שלא יישמעו כמו ציטוטים מנאומים של גבלס, יהיה אולי על מה לדבר.

הפרבולה1

Well-known member
מה זה ״ארץ ישראל״? איפה הגבולות שלה?
מהים (התיכון) עד הנהר ( נהר הירדן , לא נהר הפרת ולא הנילוס ) כולל רמת הגולן וכל יו"ש ( אולי נסכים לוותר על ריבונות על שיטחי A B אם יתחשק לנו )
מי זה ״עם ישראל״? האם אלה יהודים בלבד? מה עם ערבים אזרחי ישראל? רוסים? דרוזים? צ׳רקסים?
עם ישראל = רק יהודים , מיעוטים אחרים בהחלט יכולים להיות תחת ריבונותינו בשוויון זכויות מלא חוץ מבחוקי ההגירה ( כלומר חוק השבות רק ליהודים ).
מה עושים עם הפלשטינאים?
עזה לזרוק את האחריות על מיצריים, או שאולי לספח אותה אלינו אבל רק אחרי טרנספר של כל הערבים שם למיצריים \ מדינות ערב תלוי איך תתפתח המילחמה , לספח את רוב שיטחי C ( יש שם רק 70000 ערבים שצריך לאזרח ) .

אגב לא חושב שגבלס הצהיר על ארץ גרמניה השלמה כי ליהודים יש 22 מדינות יהודיות מסביב לגרמניה.

vinney

Well-known member
פשוט אין עם מי לדבר... חלול לחלוטין בראש שלך.

במה מה שאתה כותב שונה ממה שהפלשטינאים כותבים? אותן סיסמאות, אותם טיעונים, אותן הצדקות, ואותן תוצאות.

כמו תמיד, אתה פשוט חוזר כמו תוכי על סיסמאות הפלשטינאים ומביע תמיכה עיוורת בכל מה שהם אומרים.

רק תחליף ״ישראל״ ב״palestine״ ו״יהודים״ ב״פלשטינאים״, שום דבר אחר לא צריך לשנות ממה שכתבת, וקיבלת את כל המנטרות של החמאס בהודעה אחת.

תסביר לי שוב, מה ההבדל בינך לבינם?

הפרבולה1

Well-known member
פשוט אין עם מי לדבר... חלול לחלוטין בראש שלך.
הבעיה שאתה שמאלני שלא מסוגל להתמודד עם התוכנית המדינית שלי ( שנתתי אותה בקווים כללים ) כי היא לא כוללת הסכמה של הערבים .

במה מה שאתה כותב שונה ממה שהפלשטינאים כותבים? אותן סיסמאות, אותם טיעונים, אותן הצדקות, ואותן תוצאות.
השוני הוא ברקע של הצדדים, לפלסטינים יש 22 מדינות לאום ענקיות בכל המזרח התיכון ואילו ליהודים מדינה אחת קטנה ( שגבולותיה הם מהים עד הירדן) שגם עליה חלקינו היהודים מוכן להתפשר ( לפחות ככה היה עד ה 7 באוקטובר ).
לכן אין סימטריה בין הדרישה של הערבים על האדמה הזאת ( ארץ ישראל שגבולותיה הגדרתי מקודם ) , לבין הדרישה של היהודים על אותה אדמה.
כמו תמיד, אתה פשוט חוזר כמו תוכי על סיסמאות הפלשטינאים ומביע תמיכה עיוורת בכל מה שהם אומרים.
אכן הסיסמאות דומות אבל יש הבדלים קטנים , אני אסביר את ההבדל :
הערבים טוענים: מהים עד הנהר לערבים .
היהודים טוענים" מהים עד לנהר ליהודים .

אתה מבחין בהבדל ( רמז: שים לב למילים המודגשות )

vinney

Well-known member
אכן הסיסמאות דומות אבל יש הבדלים קטנים , אני אסביר את ההבדל :
הערבים טוענים: מהים עד הנהר לגזע/לאום אחד ויחיד.
היהודים טוענים" מהים עד לנהר לגזע/לאום אחד ויחיד.

אתה מבחין בהבדל ( רמז: שים לב למילים המודגשות )

לא, לא מבחין בהבדל.

אתה חושב שלמישהו איכפת שאתה גזען באופן טיפה שונה מהם? לא, לאף אחד לא איכפת. עובדה היא שגם אתה וגם הפלשטינאים מסכימים שעם אחד לא צריך להתקיים. זה שאתה במקרה לא מסכים איתם ספציפית לגבי איזה מהעמים - לא בדיוק משנה שום דבר.

הפרבולה1

Well-known member
לא, לא מבחין בהבדל כי אני שמאלני טיפש.
איך לא הבחנתה מה אתה עיוור ? המשפט הראשון כתוב ערבים ובמשפט השני יהודים. ואל תעוות את המשפטים שלי רק בגלל הטיפשות שלך שיוצר סימטריה מטופשת בן יהודים לערבים, גם אני יכול לעוות את שלך.

אתה חושב שלמישהו איכפת שאתה גזען באופן טיפה שונה מהם? לא, לאף אחד לא איכפת. עובדה היא שגם אתה וגם הפלשטינאים מסכימים שעם אחד לא צריך להתקיים.
למי שיש קצת שכל ואינו שמאלני עיוור אידיוט שימושי \ שונא ישראל , כן איכפת, הוא רק צריך להסתכל על מפת המזה"ת ולראות שלערבים יש 22 מדינות לאום ענקיות וליהודים רק מדינה קטנה אחת ומבין שאין סימטריה בין הדרישות של הערבים לאלו של היהודים, והעם "הפלסטיני" יכול גם להתקיים אבל לצד מדינת ישראל ( בשיטחי A B ,מיצריים- עזה, ירדן לבנון סוריה ...) ולא במקומם כמו שהם שואפים.
זה שאתה במקרה לא מסכים איתם ספציפית לגבי איזה מהעמים - לא בדיוק משנה שום דבר.
זה לא במקרה, אני יהודי, אני לא מהאו"ם ולא אמור להיות ניטרלי , אגב אם אני כיהודי אציג כלפי העולם מעין עמדה ניטרלית שכאילו שלא איכפת לי לאיזה עם שייכת פיסת האדמה הזאת בין הים לנהר יסתכלו עלי כעל יהודון גלותי חסר שורשים, אסקופה נדרסת , שלא לומר טיפש שמוכן לוותר ככה על המולדת ההיסטורית שלו לאיזה עם המכונה "הפלסטיני" שיש לו כבר 22 מדינות לאום לממש את לאומיותו.

נערך לאחרונה ב:

vinney

Well-known member
איך לא הבחנתה מה אתה עיוור ? המשפט הראשון כתוב ערבים ובמשפט השני יהודים. ואל תעוות את המשפטים שלי רק בגלל הטיפשות שלך שיוצר סימטריה מטופשת בן יהודים לערבים, גם אני יכול לעוות את שלך.
אני מנסה להסביר לך שלמרות שאתה חושב שעליונות הגזע שלך מוצדקת ושלהם לא - שתי העמדות זהות ופסולות. זה לא משנה מי קורא לרצוח את מי, גם אתה וגם הערבים קוראים לרצח עם.

למי שיש קצת שכל ואינו שמאלני עיוור אידיוט שימושי \ שונא ישראל , כן איכפת, הוא רק צריך להסתכל על מפת המזה"ת ולראות שלערבים יש 22 מדינות לאום ענקיות וליהודים רק מדינה קטנה אחת ומבין שאין סימטריה בין הדרישות של הערבים לאלו של היהודים, והעם "הפלסטיני" יכול גם להתקיים אבל לצד מדינת ישראל ( בשיטחי A B ,מיצריים- עזה, ירדן לבנון סוריה ...) ולא במקומם כמו שהם שואפים.
זה גם מה שהפלשטינאים אומרים הרי - ליהודים יש מלא מדינות. הרי הם בכלל לא יהודים, סתם כובשים אירופאים שבאו להשתלט על אדמה ערבית.

זה לא במקרה, אני יהודי, אני לא מהאו"ם ולא אמור להיות ניטרלי , אגב אם אני כיהודי אציג כלפי העולם מעין עמדה ניטרלית שכאילו שלא איכפת לי לאיזה עם שייכת פיסת האדמה הזאת בין הים לנהר יסתכלו עלי כעל יהודון גלותי חסר שורשים, אסקופה נדרסת , שלא לומר טיפש שמוכן לוותר ככה על המולדת ההיסטורית שלו לאיזה עם המכונה "הפלסטיני" שיש לו כבר 22 מדינות לאום לממש את לאומיותו.

כן, ברור לי שאתה לא נייטרלי, אבל למה אתה מצפה שכל העולם יצדד דווקא בצד שלך בקריאות לרצח עם? אתה פה מתלונן עם קצף על השפתיים שכולם תומכים בקריאות הפלשטינאיות, אבל חוץ מלהחליף בין יהודים לערבים הקריאות שלך זהות לשלהם לחלוטין.

כמו שאמרתי, מרוב השנאה העיוורת שלך אתה פשוט לא קולט כמה שאין הבדל בינך לבינם. אתה בדיוק כמוהם. אתה אומר בדיוק את אותם הדברים, טוען בדיוק את אותם הטיעונים, ודורש בדיוק את אותן הדרישות. רק שהם דורשים את זה להם, ואתה לך, ואותם יש הרבה יותר. זה הכל.

למה שמישהו בעולם יתמוך בך?

הפרבולה1

Well-known member
אני מנסה להסביר לך שלמרות שאתה חושב שעליונות הגזע שלך מוצדקת ושלהם לא - שתי העמדות זהות ופסולות. זה לא משנה מי קורא לרצוח את מי, גם אתה וגם הערבים קוראים לרצח עם.
אתה טועה, שני העמדות לא זהות! ליהודים מגיע מדינה פה בארץ ישראל ולערבים לא . יש לערבים כבר 22 מדינות לאום , יש להם מדינה פלסטינית- לפחות אחת - ירדן ( חלק מיו"ש יכולה להיות שייכת לירדן, ועזה למיצריים ).

איפה קראתי לרצח עם ? להגיד שיש להם 22 מדינות לאום וגם מדינה פלסטינית אחת לפחות - ירדן, זה קריאה לרצח עם ? אבל הערבים בפירוש קוראים "לפתור את הסיכסוך" על ידי רצח עם ( העם היהודי ).
זה גם מה שהפלשטינאים אומרים הרי - ליהודים יש מלא מדינות. הרי הם בכלל לא יהודים, סתם כובשים אירופאים שבאו להשתלט על אדמה ערבית.
הם משקרים , אין ליהודים שום מדינה נוספת בעולם , הקהילה היהודית בקליפורניה אינה עוד מדינה יהודית , כמו שהקהילה הערבית בלונדון אינה עוד מדינה ערבית.
כן, ברור לי שאתה לא נייטרלי, אבל למה אתה מצפה שכל העולם יצדד דווקא בצד שלך בקריאות לרצח עם? אתה פה מתלונן עם קצף על השפתיים שכולם תומכים בקריאות הפלשטינאיות, אבל חוץ מלהחליף בין יהודים לערבים הקריאות שלך זהות לשלהם לחלוטין.
אני לא מצפה שכל העולם יצדד בי , אני הולך עם האמת שלי וחלק מהעולם כן מצדד בי וחלק אחר לא. התרגיל של החלפת מילים יהודים - ערבית, לא עושה את המשפטים דומים , העולם כן שם לב לתוכן ולמילה הספציפית הזאת ( יהודית או ערבית ) ולא רק למבנה המשפט.
כמו שאמרתי, מרוב השנאה העיוורת שלך אתה פשוט לא קולט כמה שאין הבדל בינך לבינם. אתה בדיוק כמוהם. אתה אומר בדיוק את אותם הדברים, טוען בדיוק את אותם הטיעונים, ודורש בדיוק את אותן הדרישות. רק שהם דורשים את זה להם, ואתה לך, ואותם יש הרבה יותר. זה הכל.
אתה שוב חוזר על השטות הזאת שאין הבדל בין דרישה להקמתה מדינה יהודית להקמת מדינה ערבית בשטח הזה בין הים לנהר , יש הבדל עצום! כן רק בגלל מילה אחת ( יהודית או ערבית ) . ששמים את המילה "ערבית" הדרישה הופכת ללא לגיטימית מבחינתינו ( וכן גם מבחינת חלק מהעולם שבצד שלנו ) בגלל שלערבים יש 22 מדינות לאום ליהודית מדינה אחת.

למה שמישהו בעולם יתמוך בך?
האובססיה שלך שחייבים לקבל תמיכה מכל העולם היא מוגזמת , אחרי השואה שעברנו לפני 80 שנה וגם אחרי מה שקרה בעוטף עזה זה הפך ללא חשוב שכל העולם יתמוך בנו. אז נכון שצריך לא להרגיז יותר מידי את האמריקאים הצבועים כי אנחנו צריכים את הנשק שלהם , אבל מפה ועד לסכן את חיילינו , או לוותר על שטחים קריטיים רק כדי למצוא חן בעיני האו"ם שמו"ם או בית המשפט האנטישמי בהאג המרחק גדול.

ואם כבר התמיכה בעולם בנו תגדל אם נגיד "ארץ ישראל לעם היהודי" מאשר אם נקשקש על ביטחון ועל מי עושה טרור , ומי פוגע רק ב"חמושים", ככה לפחות העולם יודע מה אנחנו באמת רוצים ויותר קל להזדהות איתנו למי שהוא בצד שלנו.

BravoMan

Active member
אין, אין עם מי לדבר...
אבדתי את הרגליים והידיים בשרשור, אז רק מניח את זה פה (אין קישור כי זה הופיעה כמבזק ב-ynet):

סקר בארה"ב: כמעט 30% מהצעירים חושבים שהשואה היא מיתוס

לפי סקר שערך מגזין האקונומיסט יחד עם חברת הסקרים הבריטית YouGov, מעל לרבע (27%) מהאמריקנים מאמינים ש"ישראל מנסה בכוונה לחסל את האוכלוסייה הפלסטינית", כשהתחושה חזקה יותר בקרב דמוקרטים או ליברלים לפי הגדרתם (48%) ובקרב גילאי 18 עד 29 (40%). בקרב השמרנים, רק 12% הסכימו שישראל מנסה למחוק את האוכלוסייה הפלסטינית. מבין המשיבים בני 18 עד 29, כמעט 30% חושבים ש"השואה היא מיתוס", 28% מהם חושבים ש"ליהודים יש יותר מדי כוח באמריקה", 32% מהם הסכימו ש"ישראל היא מדינת אפרטהייד" ו-33% מהם תומכים בחרם על ישראל ומוצריה. (דניאל אדלסון, ניו יורק)

vinney

Well-known member
זאת הבדיוק הבעיה שאני מדבר עליה. חוסר היכולת של ישראל להסביר למה היא בכלל קיימת זה מה שיחסל אותה.

וכן, אף אחד לא ילמד אף אחד על השואה אם ישראל לא תעמוד על כך בעצמה. בדיוק כמו שאותך לא לימדו בבית ספר על הטיהור האתני של FDR במהלך מלחמת העולם השניה, או על גירוש גרמנים מהשטחים הכבושים על ידי רוסיה (שזה אגב קרה עוד בתקופת חיים של חלק מהאנשים שאני מכיר, ומעולם לא שמעתי את גרמניה דורשת את השטח בחזרה. אמריקאים לפחות התנצלו, כמעט 50 שנה אחרי).

נערך לאחרונה ב:

BravoMan

Active member
מה עושים עם הפלשטינאים?
מתחילים מזה שמםפסיקים לקבל שהם עם.

בדיוק כפי שהרשות הפלסטינית ושאר מוסדות שלהם לא מכירים ולא מוכנים להכיר בקיומה של ישראל, הגיע הזמן שישראל תפסיק להכיר בקיומו של "עם פלסטיני", ותתייחס לאותם ערבים בתור יוצאי מדינות מקור מהן באו.

וזה אומר גירוש בכוח אם הם על שטח שלנו, כמו שצריך לעשות לכל מסתנן, בין אם הוא מארתטריאה ובין אם הוא הגיע ממדינת ערב כלשהי דרך עזה או היו"ש.

vinney

Well-known member
ומעשית, מה עושים עם פלשטינאים?

אני מבין שיש לך חלומות, אבל כמו הפרבולה - אתה בעצם דורש בדיוק את אותם הדברים כמוהם, ולהם יש הרבה יותר כוח השפעה בעולם מלך.

BravoMan

Active member
ומעשית, מה עושים עם פלשטינאים?

אני מבין שיש לך חלומות, אבל כמו הפרבולה - אתה בעצם דורש בדיוק את אותם הדברים כמוהם, ולהם יש הרבה יותר כוח השפעה בעולם מלך.
אין להם שום כוח.

הסיבה יחידה שההמונים המתפרעים בעולם וראשי מדינות מנובלים שכל הזמן מזכירים לנו "לא לפגוע באזרחים" (כשאנחנו כבר יוצאים מגדרנו לא לעשות זאת) מעניינים פה מישהו, היא שישראל מנסה להתנהג כמו מדינה מערבית.

דבר שהוכח שוב ושוב כלא מתאים לאזור שלנו - המזרח התיכון.
מתישהו, המדינה שלנו תגיע לנקודת השבירה, תבין שאם אנחנו רוצים לשרוד פה, אנחנו צריכים להתנהג בהתאם, ואז נתחיל להתנהג בצורה הראויה למדינה מזרח תיכונית.

אתה זוכר במקרה איך ירדן פתרה את בעיית הפלסטינים שלה? (רמז: יש על זה ערך בוויקיפדיה)
אה, ומה העולם עשה לה? שום כלום למיטב זיכרוני.

למעלה