הי, שוקלת מעבר לרופא חדש וזקוקה לעצתכן

מי יתן2

New member
הי, שוקלת מעבר לרופא חדש וזקוקה לעצתכן

אז אחרי עוד בטא שלילית.. אנחנו סוגרים שנה וחצי של נסיונות, שאיבות והחזרות טריים ומוקפאים.

את השאיבה האחרונה והחזרות המוקפאים עשיתי אצל ד"ר בר חוה, שפניתי אליו לאחר ים המלצות.. באמת התרשמתי ממנו לטובה. אבל, אודה ולא אבוש, היצירתיות שמאפיינת אותו וזוכה לשבחים, גורמת לי להרגיש כמו בובת ניסויים שמפציצים אותה בהורמונים וחומרים.. ואני ניגשת לסבב איתו ברגשות מעורבים (מי יודע מה עושים כל ההורמונים האלה לגוף?!..)

אני נמצאת בצומת ועלי להחליט אם לתת עוד צ'אנס לסבב אצלו או לחפש רופא אחר.

אשמח לשמוע את תובנותיכן, וגם לקבל המלצה על רופאים, באזור המרכז. לא מחפשת נחמד ולא מעניין, אלא מקצועי שיביא תוצאות

אני טופלתי אצל פרופ' אורבייטו בתה"ש

9 סבבים ו5 החזרות, הוא טיפל בנו באופן אישי ומסור ולא הרים ידיים ואמר שעדיין תמיד יש סיכוי שניקלט, עשינו גם PGD שצמצם משמעותית את מספר העוברים שהופרו. היום אני בחודש השביעי להיריוני ב"ה, כנראה שעשה שם משהו טוב. הוא מאוד מקצועי ורואה דברים בצורה רחבה, נותן מקום לשאלות, מחשבות וכו'. כשאני בגעתי לד"ר בר חוה בעקבות המלצות הפורום ליעוץ לאחר 9 חודשי המתנה, לא יכולה לומר שזה הצדיק את כל החודשי המתנה, הוא היה נחמד, מקצועי, אבל לא יוצא מהרגיל. יכולה להמליץ על פרופ' אורבייטו בחום.

מאחלת לך בהצלחה במהרה!

תמר1321

New member
היי דנה :)

קודם כל מזל טוב ענקי!כיף לשמוע��
שנית רציתי לדעת האם את מטופלת של פרופ' אורבייטו באופן פרטי או דרך קופ"ח?
מה הגישה שלו באופן כללי ומה רמת הזמינות שלו?
תודה רבה!

ענבל ח1

New member
היי יקרה

אני הריתי אצל בר חווה אז אני משוחדת אבל נראה לי שכדאי לתת לו עוד לפחות ניסיון אחד או שניים. טיפול ראשון הוא טיפול שממנו מפיקים לקחים ונראה לי חבל לא לתת לו להפיק את הלקחים ולנסות כאשר היום הוא חכם יותר לגבייך...
לפי מה שאת כותבצ מעניינת אותך מקצועיות ותוצאות, ואם כך- אז בר חווה היא הכתובת.
אני מבינה את תחושתך אבל אצלי המטרה קידשה את כל האמצעים. הייתי שמה את המחשבות האלה בצד קצת ומתרכזת בזה שהוא יכול להוביל אותך אל האושר. כמובן שזה לא אומר שלא הייתי מתעניינת ושואלת לגבי כל הורמון מה מטרתו. לא מומלץ ללכת אחרי אף רופא בעיניים עצומות ותמיד כדאי להיות בשליטה...
אם אני הייתי את - הייתי מנסה סה"כ 4 פעמים אצל אותו רופא ואז שוקלת ברצינות מעבר. כרגע זה נשמע לי מוקדם מדי.
שיהיה בהצלחה רבה

בלונזית

New member
משוחדת

הייתי ממשיכה עם בר חוה אבל... זה טוב לנפש לכוח להמשיך, להיות עם רופא שסומכים עליו. לא שזה ישנה את התוצאה לדעתי, אם תאמיני או לא. אבל זה חשוב לצאת למסע עם רופא שסומכים עליו

המלצה

מודה בר חווה תמיד סקרן אותי.. אך גם הפחיד אותי מהסיבות שציינת. אני מטופלת של פרופ פרחי ולדעתי מקצוען, רופא בנשמה מאוד איכםתי ממטופלותיו.. ואצלי גם הביא תוצאות . בהצלחה

למעלה