הישתדלו לשדר מוסיקה מגוונת כמו

הישתדלו לשדר מוסיקה מגוונת כמו

תחנת "קול-השלום" ז"ל שהיתה בעלת התקליטייה הגדולה ביותר במזרח-התיכון. חסרה מאוד בארץ תחנה שתשדר מוסיקה לועזית איכותית ! בהצלחה !

G4rfi3ld

New member
אתה מוזמן להאזין לנו ולהיווכח בעצמך

תודה על האיחולים.

בכיף. אם אתם מחפשים נדירים

משנות ה-70, אני הכתובת. אני אשמח לסייע בחיפוש שירים שהלכו לאיבוד ובחומרים נדירים מאוד משנות ה-70 (בוטלגים, דמואים ופרומואים שהוקלטו ישירות מסרטי ההקלטה המקוריים ולא ראו אור מעולם כמו למשל התקליט "סיציליאן-דפנס" של "אלן פארסונס פרוג'קט" שנגנז ואשר אף לא שיר אחד ממנו דלף עד היום.....אמור היה לצאת באוגוסט 79 ונגנז. מאחל לכם המון הצלחה ושתהיו גדולים כמו "קול-השלום".... יום טוב, אביתר.

shellyland

New member
חותמת על כל מילה! ../images/Emo45.gif

מהיכרות אישית, לאביה יש אחד מאוספי התקליטים המשובחים בארץ. ממליצה.

shellyland

New member
נכון שעוד לא יצא לך להאזין לנו?

תציץ בלוח השידורים, ותראה ש"קול השלום" ז"ל הוא גלגל"צ לידנו.

מצויין שלי. אני אאזין כמובן.

תמיד אני מתגעגע לימים שהיינו מדברים. אם את שם, אין דאגות !!! את חסרה כאן מאוד ! אם היית עדיין כאן, היינו עושים ועד בית ביחד ! הדוסים לא משלמים.....העיקר הם רוצים חימום....

davecom

New member
לגבי חומרים ישנים

זה אחלה אבל השאלה היא מי ישדר את זה. לכל שדרן יש את התוכנית שלו ונראה לי שאסף (תקליט דיפלומטית) או ערן רבל (פיזמון חוזר) שידרו לא פעם ולא פעמיים חומרים יפים ונדירים.

אני מתכוון לחומרים שהבאתי

ישירות ממרתפי אולפני הקלטות באנגליה ואשר אין להם עותקים נוספים. הבאתי מאות מאסטרים מקוריים של קטעי דמו ופרומו וגרסאות ראשוניות שלבסוף לא נכללו בתקליט. כך למשל מצאתי 12 גרסאות שונות של השיר I'M NOT IN LOVE בביצוע הלהקה שגם אולפני ההקלטה היו שייכים לה או דמואים של להקת "מחליקי העיר ביי" הזכורה משנות ה-70 שאילולא הייתי לוקח אותם, הם היו נזרקים לפח. היו שם אפילו הקלטות נדירות של להקת "כנפיים" שנשכחו טחובות במרתף האולפן ואיש לא זכר אותן. היו שם גרסאות אחרות לשירים המופיעים בתקליט LONDON TOWN של כנפיים. צפון אנגליה היתה לפני עשור גן עדן אמיתי למציאת מאסטרים יחודיים - מה שכיום מוכנס כבונוסים "ראריטיס" לדיסקים. כך למשל מצאתי 8 שירים נהדרים של להקת 10CC האהובה עלי ואשר לא ראו אור מעולם בתקליטייהם הרגילים וגם לא באיזה שהוא אוסף וחבל. יצרתי דיסק שנקרא 10CC - THE STRAWBERRY SESSIONS ואשר מכיל 14 קטעים יחודיים שככל הנראה נמצאים רק אצלי. דברים כאלה כדאי להביא לשידור מדי פעם.

davecom

New member
נו אחלה

אז תביא לשלי. וגם תמיד אפשר לעשות ספיישל ברדיו

idanias

New member
הפורום החדש של מיה דגן../images/Emo24.gif

הנכם מוזמנים לפורום(בקרוב הרישמי בעזרת השם
)של האחת והיחידה: מיה דגן
<יום שני הקרוב ערוץ 22 "גומרות הולכות" בהשתתפות מיה דגן אחריי יאיר לפיד
> <ב30.11 מתחילה העונה החדשה של התכנית הקורעת ביותר "מועדון לילה" בהשתתפות מיה דגן
> אז אם בא לכם להצטרף לפורום של מיוש אז אתם מוזמנים בכייף
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1639

idanias

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

אין מצב אתה לא מכיר אותה
אתה ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש לא מעודכן כנראה
אוקיי.. מיה דגן הופיעה בשתי עונות בסדרה "השיר שלנו"(בטוח שמעת על הסדרה
) והיא שיחקה בתפקידי אורח גם בעונה השלישית וגם ברביעית היא תשחק בקרוב.. היא הייתה חברה בפאנל בתכנית המצחיקה ביותר "מועדון לילה" בערוץ 22 יחד עם ארז טל.. והשתתפה בסדרה "אמא'לה" יחד עם אורנה בנאי! ועוד ועוד ועוד.. אתה מוזמן

davecom

New member
רוב דגן ותירוש

היה איתי אחד כזה בצבא. כלומר תירוש. הוא היה מפקד שלי אפילו לתקופה. אבל לא נראה לי שיש לו פורום

למעלה