הישרדות VIP - פרק 32

Seosi

New member
לא, אז היה אתגר אש

3 קולות למני
3 קולות לליהיא
קול אחד לאירה.

NP23

New member
נו נכון | ספוילר|

אין ספק שמני היה מנצח את ליהיא בקרב האש! בייחוד שהיו מכינים אותו לזה וליהיא לא היתה מתפקדת מההלם.
ואם לא, הלך מני שהוא איום במשימות ונשאר הפסלון לפעם הבאה
תכלס הם היו צריכים לשמור את הפסלון
חיפשו לעשות מהלך גדול אבל לא את ההכי חכם

נליאו

New member
לגמרי

מני היה מנצח את ליהיא בקרב האש, לליהיא אין כל כך מושג איך להדליק אש...
אירה ושקד היו צריכים לשמור את הפסלון במצב שהם 3 מול 3, בהנחה שנעמה/ג'ובאני לוקחים את צמיד הוטו אחד משקד/מני/אירה הולך הביתה ולא לשכוח שגם שלנעמה יש פסלון, אז הפסלון היה עוזר להם הרבה יותר אפקטיבי מאשר בהדחה של ליהיא

NP23

New member
אגיד לך למה ..

חושבים טלויזיונית ובאופן פזיז ובמקרה של אירה גם נקמני ורגשי ולא לחשוב עד הסוף מה יהיה הכי נכון . הרי לא מובטח להם רוב לפיינל 6 מובטח להם תיקו . הווטו עכשיו היה בצד שלהם אבל פעם הבאה יכול להיות בצד השני ואז הם מאוד יצטרכו את הפסלון.
&nbsp

NP23

New member
עוד דבר

אירה יכלה לתת למני את הפסלון שישתמש על עצמו ,או שקד שישתמש עליו. להצביע למני. ואף אחד לא צריך לדעת שעברה צד . מה שנותן לה את האופציה להמשיך להיות סוכנת כפולה וגם לא להיות מטרה של אף אחד . אבל היה לה דחוף להוכיח את עצמה ולהראות שהיא משחקת.. שכחה שיש עוד כמה מועצות עד הגמר.
&nbsp
כמעט ואין שחקנית כמו נטלי אנדרסון שיודעת להיות מאופקת ומחושבת מתי הרגע הנכון לנקום ובאיזה צורה.

Seosi

New member
בעיקרון אתה צודק

אני מניח ששתי הסיבות שאירה ושקד עשו את המהלך הזה הן:
1. לאירה נמאס כבר שכולם אומרים שהיא לא משחקת ורצתה להראות לכולם במועצה שהיא כן.
2. הם רצו להימנע מאתגר האש. אני יודע שהסיכוי שליהיא הייתה מנצחת את מני באתגר אש הוא אפסי
אבל קראו דברים יותר מפתיעים, כמו שסוזי זכתה בחסינות האחרונה בגבון.

NP23

New member

אז מקסימום מני היה מודח
ויש להם פסלון לפעם הבאה .
שווה את הסיכון. (שהוא ממש לא כזה מסוכן. גם יכלו להצביע שמחה ולא ליהיא כדי עוד יותר להבטיח ניצחון)
אף אחד עדיין לא היה חושד שיש להם פסלון בפיינל6.
&nbsp
אני מבין שמאוד התלהבו לעשות מהלך ולהוכיח את עצמם, לא נותן להם ניקוד נמוך.
אבל יכלו לצאת יותר מבריקים

סטילהוק

New member
אתה רק שוכח או מתעלם מפרט קטנטן...

אם מני היה מודח הם היו נשארים 2 מול 4 בשישיירה האחרונה, מה שאומר שגם פסלון חסינות לא היה עוזר להם מספרית.

סטילהוק

New member
לראות את הפרצוף של נעמה

לראות את הפרצוף של נעמה כשהיא הבינה שליהיא מודחת היה שווה הכל.

אבל דוגרי, יש לי מעין תחושה שבתוך תוכה אפילו לנעמה כבר נמאס מליהיא והשטויות שלה והעדיפה שהיא תודח. שלא לדבר בכלל על כך, וזה גם למה אמרתי עוד לפני הפרק שאירה עוד עלולה להביא להדחה שלה עצמה, בגלל הקול שכבר יש לה בכד, אך בעיקר בגלל שכולם פה יודעים שלנעמה יש גם פסלון חסינות שאף אחד שם לא יודע עליו, ואם היא היתה רוצה להשאיר את ליהיא במשחק, כל מה שהיא היתה צריכה לעשות אחרי כל המהלך הענקי של אירה ושקד, ואחרי שאירה שלפה את פסלון החסינות שלה ושל שקד ושיחקה אותו על מני, זה לשלוף את פסלון החסינות שלה ולשחק אותו על ליהיא, מה שאגב נעמה להזכירכם כבר עשתה פעם אחת עם פסלון החסינות המשותף לה ולשמחה, והצילה את ליהיא כבר אז מהדחה בטוחה. אלא שהפעם ככל הנראה שההתנהגות החזירית והלא חברית וספורטיבית של ליהיא במשימת החסינות גרמה לה להימאס גם על נעמה שלגמרי סחבה אותה כל העונה על גבה, ושבלעדיה ספק רב אם ליהיא בכלל היתה מגיעה לאיחוד, שלא לדבר עד השלב המתקדם הזה של המשחק. ולא סתם אפילו ג'ובאני הטיח זאת בפרצופה במועצת השבט הזאת.

זה היה כל כך מהלך גדול אם הם היו מצליחים להעיף את אירה בעזרת הפסלון של נעמה
למרות שבטח אתה לא היית מעריך את המהלך הזה

בכל אופן זה או שנעמה לא לקחה את הפסלון או מה שיותר נראה זה שהיא לא הייתה בטוחה שהם רשמו את ליהיא .תתאר לך היא הייתה מביאה לה את פסלון ואז שמחה/ג'ובאני היו רשומים בכד אז היא סתם הייתה מבזבזת את הפסלון

אגב נניח שבאמת נמאס לנעמה מליהיא
היא עדיין זקוקה לה כי ליהיא בחיים לא תבגוד בה (תשים את שמה שלה)
שזה משהו שאני לא יכולה להגיד על השאר כולל שמחה וג'ובאני אז אין הגיון שנעמה תרצה או לא תנסה למנוע הדחה של ליהיא אם היא יכולה

NP23

New member
ברור

זה סתם סטילהוק אובססיבי בשנאה שלו לליהיא , לא משהו להתייחס אליו יותר מדי .
&nbsp
אגב חשבתי היא יקירת ההפקה
אז איך זה שלא רמזו לנעמה להשתמש בפסלון עליה? או דאגו לליהיא לפסלון? מעניין..

למעלה