הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 4+5

Seosi

New member
הישרדות VIP - פינת הפופולאריות פרקים 4+5

פותח שרשור חדש כדי שיקפוץ, מזכיר את תוצאות הדירוג האחרון:

16 א'. מני - 1.5
16 ב'. משה - 1.5
15. דרור - 1.75
14. אורין - 2.25
13. לונא - 3.75
12. אסף - 4
11. ג'וזי - 5 (ירד מהטופ 3, ובעצם ירד 8 מקומות מהפרק השלישי!!!)
10. שמחה - 5.25
9. אירה - 5.5
8. מישל - 5.75
6 א'. ג'ובאני - 6
6 ב'. שקד - 6
4 א'. אייל - 6.75 (ירד מהטופ 3).
4 ב'. ליהיא - 6.75 (ירדה מהטופ 3).
3. עינת - 7.25
2. אלכסה - 8.75
1. נעמה - 10

Seosi

New member
הרשימה

אורין
אייל
אירה
אלכסה
אסף
ג'ובאני
ג'וזי
דרור
לונא
ליהיא
מישל
מני
נעמה
עינת
שמחה
שקד

זהו הפעם האחרונה שתוכלו לדרג את דרור. יש לדרג עד יום שבת (23/03) שעה 21:00

חג שמח

Seosi

New member
הדירוג שלי

אורין 5 עשתה מה שיכלה כדי להישאר, אז שאפו על זה.
אייל 1 .......
אירה 2 לא בא לי טוב ההתחסדויות.
אלכסה 10 לא רואה סיבה לתת לה פחות.
אסף 4 נחמד, אבל לא משחק את המשחק.
ג'ובאני 6 סבבה כזה.
ג'וזי 1 ממש הגזים.
דרור 1 היה יותר מדי בטוח שלא יודח.
לונא 8 שמח שמראים ממנה יותר, היא נמצאת במצב טוב כרגע.
ליהיא 7 לא שהיא עשתה משהו מדהים, פשוט סתם מצחיקה

מישל 1 בגלל הנאום שלו בפרק ארבע.
מני 1 לא מראים ממנו.
נעמה 10 על ההדחה של דרור

עינת 7 אני עדיין בעדך, אבל הגיע הזמן לעלות מהלך (הורדתי מ-8 ל-7).
שמחה 6 ממש נחמדה.
שקד 10 על ההדחה של דרור

שלי

אורין -7
אייל-1
אירה-1
אלכסה-6
אסף - 6
ג'ובאני -10
ג'וזי -6
דרור-1
לונא-8
ליהיא-8
מישל -1
מני -1
נעמה -6
עינת -6
שמחה-7
שקד-3

Seosi

New member
סתם שאלה מתוך סקרנות (אם זה בסדר)

לא שאני מנסה לשנות את דעתך או משהו, פשוט חשבתי שאלכסה ושקד גם כן משחקים טוב עד עכשיו, ולשקד גם כן היה יד בלהדיח את דרור, לכן סתם סיקרן אותי לשאול מדוע גם הם מקבלים 1. ברור לי שמדרגים גם לפי רמת האהדה של המתמודד ופרמטרים אחרים, פשוט סתם סקרן אותי

הדירוג שלי-

אורין- 5
אייל- 1 שונא שחצנים (ובטח מהסוג הזה)
אירה- 1 סתם מבלבלת בראש (ובעיקר שעלק אורין הכי חלשה פיזית)
אלכסה- 8 למרות שראינו ממנה פחות הפרק
אסף- 2
ג'ובאני- 8 חמודי
ג'וזי- 4 שינוח
דרור- 1 ודווקא היו לי ציפיות ממנו כששמעתי שהוא יהיה בעונה
לונא- 6 חביבה, אבל לא יודע אם מבחינתה הצעד הזה היה חכם
ליהיא- 9
מישל- 1
מני- 1
נעמה- 10 באמת שלא מבין איך אפשר לתת פחות
עינת- 5 נהייתה קצת מעצבנת
שמחה- 7
שקד- 7 ימים יגידו אם עשה החלטה חכמה

סטילהוק

New member
מדרג

אורין - 7 אהבי שנלחמה חזק על חייה, גם במשימת החסינות וגם בכלל.
אייל - 3 ירד לי ממנו. מגלומן שמלא בעצמו, זה היה פשוט מביך ופאטתי ברמות.
אירה - 6 די אמביוולנטי לגביה עכשיו שהיא בצד של המיעוט בשבט, בגלל שנעמה הצליחה לשתול לברית הצעירים של קנקאי את המחשבה שהיא בוגדת.
אלכסה - 7 למרות שאני לא ממש אוהב אותה עוד מהמירוץ, עד עכשיו היא משחקת לא רע והיא גם לא רעה בכלל במשימות. שלא לדבר על כך שהיא גם די יפה וסקסית. מה שמקנה לה עוד יתרון על פני שאר הבנות שיעדיפו להשאיר במשחק.
אסף - 2 אני מבין שאולי הביאו העונה על תקן של מוקיון, ואולי בתחילת הפרק הראשון שעוד איכשהו בא לכדי ביטוי, אך הוא שחקן מאוד חלש פיזית ואני גם לא ממש מתרשם ממנו ומבדיחות הקרש שלו, והוא גם נמצא בצד המיעוט בשבט שלו. כך שאני לא רואה אותו מגיע רחוק במשחק.
ג'ובאני - 6 אמנם שחקן חזק פיזית, אך לא אסטרטג גדול, ועצם זה שהוא נדבק לשמחה ולא מבין שהיא נטל על השבט שלו, כמו גם האובר רחמנות שלו על השבט השני, גורמים לי לתהות האם הוא בכלל מתאים להישרדות ומבין לאן הגיע.
ג'וזי - 6 די אבילנטי לגביו, אהבתי אותו במירוץ, אך אחרי שני הפרקים האחרונים וההתנהלות הזחוחה שלו מול חברי שבטו אני כבר לא כל כך בטוח לגביו...
דרור - 1 לוזר ושחקן גרוע. כבר מתחילת העונה הוא לא בא לי טוב ושידר לי וייבים של לוזר פוטנציאלי שלא עושה כלום בשבט שלו וגם לא במשימות, ואפילו בפרק הזה הוא אפילו לא נלחם על חייו במשחק למרות שהשבט השני בחר בו להדחה, לפחות תוכיח ששווה לשבט שלך להשאיר אותך על פני אורין ותן לה פייט במשימת החסינות האישית.
לונא - 8 שחקנית לא רעה בכלל שמסתמנת בינתיים כהפתעת העונה, בעלת כושר מנהיגות, טובה במשימות, אסטרטגית וגם נמצאת בברית של הרוב בשבט שלה.
ליהיא - 1 שחקנית גרועה שלא קולטת איפה וחושבת שהגיעה לחופשה של בטן גב. לא אוהב אותה ואת כל האובר שלה. ונראה לי שבסוף גם לנעמה יימאס ממנה. אני מאוד מקווה שהיא תודח לפני היום ה 19 במשחק ונעמה תקבל את הסופר יתרן הסודי שלה ותעשה בו שימוש נכון להגיע הכי רחוק שאפשר במשחק.
מישל - 6 די אמביוולנטי גם לגביו, למרות שכולו שרירים, הוא לא אסטרטג וקל מאוד למרוח אותו. ועל פי עדותו שלו עצמו הוא נוטה להתרגז כשהוא רעב, ודי נלחץ במצבי לחץ שצריך לחשוב ולפעול מהר.
מני - 4 די נרגע עם האגרסיביות והפה הגדול שלו אחרי שכמעט הודח. אך אני ממש לא אתפלא אם בקרוב יחזור שוב לסורו...
נעמה - 10
המלכה נשארת מלכה
, ועושה רושם שהיא די שולטת בשבט החדש שלה, ודי מכתיבה את צעדיהם והחלטותיהם. כל הכבוד לה שהצליחה לגרום לשבט השני להדיח בדיוק את מי שרצתה, למרות שבעיניי הוא דווקא היה אחד הלוזרים של קנקאי ולא היווה שום איום. אך כמו שנקרא הפרק, הקונצרט של נעמה, כך בדיוק זה נראה.
עינת - 5 די אמביוולנטי לגביה, התחלה עשתה רושם לא רע בכלל, אך ההתנהלות שלה בפרק האחרון לדעתי די חיסלה את ברית הבנות הסודית שלה עם נעמה, ועכשיו שהיא נמצאת בצד המיעוט בשבטה, אם קנקאי ימשיכו להפסיד לא בטוח שהיא תגיע רחוק במשחק.
שמחה - 1 שחקנית פשוט מיותרת שאין לה מה לחפש בהישרדות. לא מבין איך שבט איפוגו לא הדיחו אותה ראשונה וליהיא העדיפה להדיח את רותם על פניה. הרי הסיבה היחידה ששבט איפוגו זכו במשימתהחסינות האחרונה היתה אך ורק בגלל ששמחה קיבלה פטור מלהשתתף בה, כי אני לא רואה שום סינריו שהם היו מצליחים בכלל במשימה ביחד איתה, שלא לדבר על השלב האחרון של לעמוד כולם על אותו עמוד עם משטח עגול צר שתקוע בתוך המים. וכבר בפרומו לפרק הבא שישודר מחר רואים שלחברי השבט שלה מתחיל לרדת האסימון לגבי זה שהיא נטל ומכשול עבור השבט שלהם, ולא נכס.
שקד - 6 גם לגביו אני די אמביוולנטי, כשמצד אחד הוא בברית הרוב ואסטרטג, אך מצד שני לנעמה היה מאוד קל למרוח אותו ולהשתיל בראשו שאירה בוגדת.

NP23

New member
שלי

אורין 5 מצד אחד ממש שיחקה חברתית גרוע, מצד שני פייטרית וגם יש בה משהו מאוד מעניין
אייל 1 אדיוט .
אירה 5 תחילת הפרק התרשמתי שהיא בברית השולטת בשבט .אחר כך אכזבה
אלכסה 6 אוהב אותה מאוד אבל לא היתה רלוונטית הפעם
אסף 1 לצערי .. ואתה לא אומר למישהי שאתה מדיח אותה וואיייי איזה טירונים :(
ג'ובאני 1
ג'וזי 8 ברוך הבא למשחק.. מקווה שבאמת מתחיל ליפול לו אסימונים
דרור 1 וואו איזה גרוע הוא.. גם לי היה ציפיות ממנו טרום העונה :/
לונא 7 שחקנית טובה אבל עשתה רושם גם טיפה של נגררת, מקווה שבכל זאת חשבה טוב על המהלך. מעבר לכך ימים יגידו
ליהיא 5 לא הכי רלוונטית הפעם
מישל 1
מני 1
נעמה 8! מצטער להרוס אבל למרות שזה הצליח עם דרור ואכלו את השקר שלה כל כך בקלות וגם סובבה את איפוגו ..זה מאוד מפריע לי שכולם בשבט השני יודעים כמה היא חזקה ויודעים שהיא כיוונה את ההדחה נגד דרור..! היא חייבת להתנהל יותר בדיסקרטיות (לא שיש שם מישהו כל כך שכן...אולי שקד. בנתיים)
עינת 1 אכזבה מטורפת!!!
שמחה 1 "בואו נצביע לאורין כדי שהקול שלנו לא יתבזבז" בטח ככה היא הולכת לשחק את המשחק בלי לחשוב מחוץ לקופסא ובלי להעז.אבל לא ציפיתי אחרת
&nbsp
שקד 10 המלך החדש

יאללה אדרג

אורין 7 אני זוכר שראיתי אותה מתראיינת לפני שנה ומשהו ואמרתי לעצמי שהיא חייבת להיות בהישרדות. היא דמות עגולה ומעניינת, מתנסחת ברהיטות ובחוכמה, לא פראיירית. נכון שהיא מעפנה לגמרי אבל זאת הישרדות ישראל וכאן לגיטימי להחשיב "פוטנציאל" ו"אישיות" לפני המשחק שהוא במילא אספקט משני.
אייל 1 מפגר
אירה 10 סרבינג ענת הראל רילנס
אלכסה 10 אנדרואידית
אסף 5 משתזפת חמודה ותו לא
ג'ובאני 1 מפגר
ג'וזי 7 הכי חתיך העונה

דרור 1
לונא 6 הרשימה אותי מאוד אבל המהלך האחרון שלה היה נראה לי תמוה שלא לומר עלוב
ליהיא 10 זהב טלוויזיוני
מישל 2 נקודות על זה שהוא טבעוני
מני 1 טרול כזה לא נצפה הרבה זמן
נעמה 10 קוויןןןןן
עינת 5 בעלת פוטנציאל כלבתי
שמחה 10 קוויןןןןןןן
שקד 10 קוויןןןןןן

Bar EL

New member
מדרג בקטנה

10 לקווין נעמה
9 לקווין אלכסה
8 קווין ליהיא וקווין שקד
1 לשאר

danlevin1

New member
הזיה

ליהיא אפילו כדמות היא בלתי נסבלת , אני רואה רק באינטרנט את הפרקים ומשתדל לדלג על כל החלקים שלה , נכון שגם אסף אשתר הביאו על תקן המצחיק ושניהם לא יודעים לשחק את המשחק בלשון המעטה אבל לפחות הוא אשכרה מצחיק בניגוד אליה שהיא חושבת שהיא מצחיקה

למעלה