הישרדות 44 - מתחילים

אז הפרק מתחיל... עם וידוי של מתמודדת?!? ועוד שומעים את הצלם מדבר? מה קורה פה לעזאזל?!? מה שכן, נראה שההפקה מאוד, מאוד אוהבת את העונה הזו לפי ההייפ. זה חגיגות ה-22 להישרדות או משהו? כמובן, בואו נתעלם מקיומה של שנת המגפה. לי בוודאי אין בעייה להתעלם ממנה. קרוליין ויאם יאם שניהם נותנים לי וייבז של מריאן, סיכוי טוב שאחד מהם יזכה. גם פראני מאוד בולטת בוידויים. יוצאים לדרך עם אתגר פרס ו-וואו, זה היה מסוכן! ברוס מדמם, אבל אם אני לא טועה, בו עבר יותר גרוע בשרשרת האסונות שלו. אבל האתגר אפילו לא נגמר והוא נלקח לביקורת! הוא שורד... לבינתיים... אבל השבט שלו מפסיד באתגר, בגלל קרוליין. הירוקים זוכים באבן אש, והכתומים זוכים לבחור איזה אתגר הם רוצים לעשות.

בשבט סוקה (הירוק) מוצאים לראשונה את הטוויסט החדש, כלוב שבו אליל אמיתי ואליל מזויף, אבל צריך לחפש את המפתח. הסיכון הוא שאנשים יראו את הכלוב פתוח וידעו שלמישהו יש אליל, אבל תמיד אפשר ליצור אליל מזויף ולנעול את הכלוב מחדש. זה טוויסט הרבה יותר טוב מאשר משפטים מטופשים לילדים, אבל יש כל-כך הרבה טוויסטים בשלב הזה, שמישהו יכול בקלות לחשוב שיש לאליל יותר ממה שאפשר לדעת. בינתיים שבט ראטו (הכתום) מגיע למחנה ומחליטים שם לעשות אתגר פיזי. כמו בכל המשימות הפיזיות הקודמות, זה פותח פתח ליצירת ברית - ולהפיכת השבט נגדה. זה משאיר לשבט טיקה (הסגול) את הפאזל, אבל למזלם יש להם את הלן, שאוהבת פאזלים (והיו בוחרים בה בכל מקרה בגלל שהיא אסיאתית צעירה - כמו שקרה בסמואה). אני גם אוהב שיש שם לא מעט גברים ונשים שנראים "חנונים" - מאט (לא להתבלבל עם מת'יו), קרסון וקלייר, שנראית כמו לורל מעונה 36 ונותר רק לקוות שהיא לא תהיה פלופ כמוה.

בכל מקרה, הלן וקרסון מסיימים את הפאזל הרבה לפני שמת'יו וברנדון מסיימים את משימת הקוקוסים. שאר חברי השבט כמובן מוצאים את הכלובים. יאם יאם ממשיך לקבל וידויים מבטיחים, האם יש לנו זוכה? כמובן, בתקווה הוא ישחק טוב! הזוכה הכי גרוע מכולם הוא כמובן לא יהיה, כי הוא יצטרך לשרוד את כל העונה ולא להיות מודח בפרק השלישי ;-) בכל מקרה הוא במיעוט בשבט, ברוס מפונה מהמשחק וקרסון, הלן ושרה שולטים בשבט. לכל השבטים גם יש אש, הודות לקרסון, היידי ומת'יו. אבל האחרון מחליט משום מה לטפס על הר, מחליק ונפצע! אבל לא מפונה. למזלו, יש לטיקה חבר שבט אחד פחות, אז הוא יכול לא להשתתף. אחרי זה בוחרים מתמודדים לאי האסירים, אצל טיקה וסוקה זה עניין של מזל, ושרה ומאט בהתאמה נבחרו. גם בשבט ראטו זה עניין של מזל, אבל לורן הייתה אחראית על המשחק ומכרה אותו כדי שהיא תשתתף בדילמת האסיר.

אחרי זה המצוד אחרי המפתח לכלוב מתחיל בשבט ראטו. ברנדון מוצא את המפתח, אבל מאדי עוקבת אחריו ואין לו ברירה אלא לגלות את הסוד. ומסתבר שמלבד אליל, יש בכלוב גם אליל מזויף מעשה ידי ההפקה! וכמובן, עכשיו כולם יודעים שלברנדון יש אליל. אחרי זה מגיעים לאי האסירים... רק שזה כבר לא קרוב אפילו לדילמת האסיר, הפעם כולם חייבים להסתכן. לורן זוכה באפשרות לוותר על הצבעה במועצה אחת כדי להצביע פעמיים במועצה אחרת, מאט מפסיד את קולו לשתי המועצות הקרובות, ושרה... זוכה באחד היתרונות הכי שבורים ולא הוגנים שאני יכול לחשוב עליהם. גם לא ברור איך הוא יעבוד, וזה פותח פתח להתערבות הפקה. האם היתרונות במועצה שבה הכוח ישומש יעבדו, או שהם פשוט ככה יעברו לרשותה של שרה? בכל מקרה, גם היא לא מצביעה במועצה הראשונה שלה. היא, לורן ומאט כולם לא מספרים לשבטים שלהם את כל האמת, בואו נראה מתי השקרים יתגלו.

משם עוברים לאתגר חסינות... וואו, האלילים העונה נראים טוב! נראה היה בכמה עונות שההפקה באה כדי לתת את המינימום ההכרחי, הפעם הם באו לעבוד! קלייר על הספסל לצד מת'יו כמובן, ובזמן שהאתגר מתנהל, היא מלשינה על לורן! אוי לא, אני רוצה שהיא תגיע רחוק! זה אתגר פיזי ממש קשה, אפילו הפאזל (שהוא פאזל הזזה שלא היה כמוהו בעבר, כל הכבוד להפקה שלא ממחזרת אתגרים כל שני וחמישי) בנוי מחלקים כבדים. למעשה, ברנדון מתמוטט מהמאמץ. ואז הצוות הרפואי נקרא שוב! אמנם רק שורד אחד פונה הפרק, אבל מאז פרק הפינוי של קיילב בקאו רונג זה לא קרה! אבל בהיעדר שני הגברים החזקים שלהם, ההפסד של ראטו מובטח. האמת שלמרות הפוקוס עליהם, שאר השבטים קיבלו אחלה זמן מסך, לצערי זה אומר שלורן, פייבוריטית מוקדמת שלי, בסכנה.

לורן אכן על הבלוק, אבל קולות עפים לכל עבר, כשהיחיד שבאמת לא בסכנה הוא קיין. חוץ מזה שמת'יו וברנדון בברית אני באמת לא יודע מי עם מי בדיוק, וזה יכול לפתוח פתח קל לארבעת האחרים לפעול נגדם. אבל רגע, נותרו רק שמונה דקות... מה לעזאזל הולך לקרות?!? מה שהולך לקרות הוא שג'יימי הולכת להשתמש בקובייה! ואחרי ההצבעה, מתברר שגם מת'יו השתמש בה! יחד עם לורן שניצלה את היתרון שלה כדי להשיג קול כפול, יש במועצה רק שלושה קולות!!! אגב, אני מת גם על המועצה שנראית כמו טירה עתיקה ומתאימה לאלילים. אילו רק העונה הייתה מצולמת על איזה אי בודד באיזור בריטניה (לא שיש כאלה, נראה לי) זה היה יכול להיות מושלם. ואם זה עדיין לא מטורף מספיק, ג'יימי בטוחה! אבל עכשיו היא לא יכולה להציל את עצמה כשהיא תצטרך. ואם כל זה ע-ד-י-י-ן לא מספיק, ברנדון משתמש באליל שהוא השיג מהכלוב, ומאדי מודחת עם קול אחד בלבד נגדה! קיין הצביע נגד ברנדון, אבל המטרה עליו היא הקטנה ביותר בשבט המשוגע הזה. סך הכול מאדי שיחקה חזק מדי, מהר מדי, מוקדם מדי, פחות או יותר מה שכולם חשבו שקסידי תעשה בעונה שעברה.

מה זה? דירוג? למרות פרק פתיחה ממש נהדר, אני עדיין מעדיף לחכות פרק אחד לפחות. אבל לורן, שרה, הלן, קרסון, מאט, ופראני, כולם מסומנים לטובה.

פרק 2

נראה שלמרות שמת'יו וברנדון בברית, לא הייתה למת'יו שום בעייה עם זה שהאליל של החבר שלו נוצל. וזה שימוש מאוד טוב בקובייה, שאף אחד עדיין לא חשב עליו. אבל מי שיש לה הכי הרבה כוח היא לורן, שכדי להדיח אותה צריך כל השבט להתאחד. סביר להניח שהמודח הבא יהיה קיין, אלא אם הוא ולורן וג'יימי יהפכו את יחסי הכוחות בשבט. אצל סוקה, שואומנס מתחיל, אבל אחד מהם יודח כנראה מאוד בקרוב. וסביר להניח שה"אחד" הזה יהיה אחת, כי מתי בפעם האחרונה גבר הודח ראשון בשואומנס? במיוחד שלאותו גבר אין קול בשתי מועצות שבט? ישמרו את מאט כמו ששמרו את זאנדר בעונה 41. אבל האקשן כנראה יקרה בשבט טיקה, שם קרוליין מחפשת את האליל - ומוצאת נחש. אגב, מהמעט שאני יודע, הוא נראה לא ארסי.

גם קיין ודני מחפשים אלילים - רגע, יש אליל חדש בכלוב? או שיש אליל מחוץ לכלוב? בכל מקרה, דני מצא את המפתח לכלוב בשבט סוקה. אתם יודעים מה? זה טוויסט שיכול להיות מאוד מעניין בשילוב עם החזרה של טוויסט "עולם אחד", שהיה לו פוטנציאל אבל התבזבז על קאסט נוראי שכולל את אלישיה ואחד שפרש בכל פעם שמשהו לא הלך כמו שהוא רצה. גם קרוליין מצאה את המפתח. ונראה שדני בברית עם היידי, אבל מאט בברית עם קלייר. האם קרוליין הולכת לזכות? היא נותנת לי וייבז של מריאן. ובניגוד לברנדון, היא חכמה מספיק לנעול מחדש את הכלוב עם האליל המזוייף בתוכו. אבל קרסון והלן חכמים מספיק כדי להבין שמישהו פתח את הכלוב. אבל גם האליל האמיתי עוד בפנים! ומישהו הולך להיות מודח על לא עוול בכפו. אני הולך להגיד כאן ועכשיו, אני לא אוהב את זה. אולי זה בגלל שראיתי את ההדחה הנוראית הזו לפני פחות משבועיים, אבל זה מזכיר לי את קלי גולדסמית'.

אתגר חסינות, יש סיכוי ששבט טיקה *לא* יפסיד? כל הפוקוס עליו. ולמרות ששבו ראטו הגיע לפאזל בפיגור גדול, בזכות מת'יו הם למעשה סיימו ראשונים. אז זהו, קרוליין מודחת? לא כל-כך בקלות, כי לשרה אין קול (אבל במועצה הבאה יהיה לה כוח ברמה כמעט לא הוגנת) וקרסון שוקל לעבור צד. במועצה הלן מודחת פה אחד (טכנית, שרה מעולם לא עברה צד) ולקרסון יש שריפה גדולה לכבות. אני מחכה למועצה של שבט סוקה כדי לדרג.

ghl123

New member
רק שקרוליין לא תזכה פליז , רק לשמוע את ההזויה הזאת עד הגמר עושה לי לא טוב

פרק 3

אחרי שקרסון חוטף על הראש (יחסית), עוברים לשבט ראטו ובו קיין שר את ההמנון של קנדה. ואחרי זה, בשבט סוקה, השואומנס ממשיך. וכמובן, הם מועמדים חזקים להדחה. לדני יש את האליל, והוא עושה את העבודה הכי טובה עד עכשיו - עוטף את האליל המזויף בפתק של האליל האמיתי, מחזיר אותו לכלוב, נועל אותו ומחביא את המפתח. בסוף מאט מוצא אותו, וכל השבט חושב שיש לו אליל! אבל רק דני יודע שזה למעשה אליל מזויף! גם ג'יימי, בשבט ראטו, מוצאת את האליל - אחרי תחרות אכילת תולעים - אבל מסתבר שגם האליל שלה מזויף! מת'יו מצא את האמיתי! אולי די עם הפלאשבקים?!?

בכל מקרה, לא ראינו הרבה יותר מדי משום שבט אז הכול יכול לקרות. לורן, היידי וקלייר יושבות - למה בכלל ג'ף נותן לקלייר לשבת שוב? עוד אתגר ממש טוב, אני לא חושב שאי פעם נעשה שימוש בקוביה הזו? ראטו מנצחים ואז שני השבטים האחרים מעתיקים מהם. טיקה זוכים וסוקה לראשונה הולכים למועצת השבט. אז ביי ביי מאט? לא, כי הצמד חמד הצליח לכרות ברית עם היידי וקלייר. ג'וש עכשיו בסכנה! אבל אז דני, משום מקום, מצליח להפוך את כל השבט נגד קלייר! הדירוג יהיה קשה מאוד, אבל דני במקום הראשון. בוודאות. חבל על קלייר, אבל אין אף אחד העונה שבאמת אין לו פוטנציאל, ולכן כל-כך קשה לדרג.

אז קלייר הולכת להשתמש בקוביה. אם היא תצליח, ג'וש יודח. והיא... מודחת. עונה שנייה ברצף ששלוש נשים מודחות על ההתחלה. ולא, אני לא מחשיב פינויים. גם לא פרישות. בגלל זה העונה הקודמת הייתה קצת פחות דרמטית מבחינתי בעניין הזה - כי בעונה 14, כשמתעלמים מהפינוי של גארי, הודחו על ההתחלה *חמש* נשים. קשה לי להאמין שהשיא הזה (בעונה שממילא התחילה כשהמין הנשי בחסרון מספרי) אי פעם יישבר. חוץ מזה, הליהוק הגברי אפילו יותר טוב העונה מאשר בעונה הקודמת.

דירוג:

1. דני
2. קרסון
3. יאם יאם
4. מת'יו
5. קרוליין
6. פראני
7. קיין
8. לורן
9. היידי
10. קלייר
11. שרה
12. מאט
13. הלן
14. ג'יימי
15. ברנדון
16. ג'וש
17. ברוס
18. מאדי

זה שברוס במקום אחד לפני האחרון, כשהוא ברירת מחדל ולא ממש עשה כלום, גם מוכיח כמה הקאסט הזה חזק. אני אוהב את כולם!

פרק 4

מסתבר שדני מעולם לא היה בברית עם ג'וש, פשוט קלייר הייתה מטרה יותר חשובה. בשבט טיקה, קרוליין החביאה את האליל המזויף שלה, כמו דני. כמה אלילים כבר יש במשחק? ארבעה, מתוכם אחד שומש, ועוד שלושה מזויפים? זה כבר מתחיל להיות מוגזם. אה רגע, ארבעה - מת'יו הכין אחד בעצמו. שרה מוצאת את האליל המזויף, ואז אתגר פרס. עכשיו?! לא יכולתם לעשות אחד כשקלייר עוד הייתה במשחק, ולהציל אותה? הפעם באתגר אין פאזל, רק קליעה למטרה. סוקה מנצחים ראשונים, ראטו אחריהם. השבטים זוכים בברזנט. בנוסף סוקה בוחרים שורד מכל שבט ובוחרים בג'יימי, קרסון ו... ג'וש. למה?!? אתם שולחים אותו לאפשרות לזכות ביתרונות?!? מה הקטע?

בכל מקרה, שלושת הנבחרים מתפצלים זה מזה, וכל אחד מהם מקבל אליל חסינות... וואט דה פאקינג פאק?!? אתם קולטים שיש עכשיו במשחק שישה פאקינג אלילים?!? (ועוד ארבעה מזויפים, והכוח של שרה שרק אלוהים יודע איך הוא עובד) העונה הזו עוד יכולה ליצור משהו יותר גרוע מהדחת הברירת מחדל של סירי. אנחנו מתקרבים למה שאני מחשיב לגרוע מכל - מצב שבו יש כל-כך הרבה אלילים ויתרונות וטוויסטים מחורבנים, שהמזל יהיה אלמנט כל-כך חזק, שבריתות ותחמנות יהיו לא רלוונטיים. הפעם זה לא איום ולא על תנאי, אם המצב הזה יחזיק כמה עונות אני אפסיק לצפות בלי שמץ של חרטה.

אבל השלושה צריכים את האלילים שלהם מפני שהם עוברים שבט. ולפחות ג'וש מיד בסכנה. לזכותו ייאמר שהוא לא פחות בסכנה בשבט טיקה מאשר בשבט סוקה. קרסון בשבט ראטו כורת ברית עם מת'יו, ולדעתי המועמד שבסכנה מיידית (ואין לו שום יתרון) הוא קיין, ואני לא מאמין שלורן תשתמש בשני הקולות שלה כדי לכפות תיקו. ג'יימי גם בסכנה מיידית, אבל הדרך היחידה שבה היא תודח היא אם היא תשתמש באליל המזויף ולא יתנו לה להשתמש באמיתי. מלבד דני, פראני מקבלת הרבה זמן מסך, אז קשה לי להאמין שהיא תודח בקרוב. מאט יודח הרבה לפניה. זה שהיא לא הודחה ראשונה זה כבר עילוי, כי מן הסתם השם שלה הוא קיצור, וישר קופץ לי לראש שם אחד שכנראה קראו לה בו כשנולדה - פרנצ'סק(ווא)ה... בכל מקרה, אם ג'יימי כן תשתחל לאחת הבריתות, היא כנראה תהיה עם הזוג המלכותי, ואז דני אשכרה יהיה בסכנה, ואולי אף יודח עם אליל בכיס.

אתגר חסינות, ראטו וטיקה עושים טעויות והקרב ביניהם הוא על המקום השני. ליאם יאם יש את יתרון הברית (והאליל) והוא יכול להרשות לעצמו לעשות טעויות. קיין, כנגד זה, אינו יכול להרשות לעצמו לטעות. סיכוי טוב שהוא יהיה הגבר הראשון שיודח העונה. אבל בסוף ראטו פותרים את הפאזל מהר יותר וזוכים בחסינות, אז במקום זה או שג'וש יהיה הגבר הראשון שיודח - או ששרה תודח והעונה תשתווה לקודמתה. מישהו שם צריך להתעורר עם ליהוק הנשים, כי אני מתחיל להרגיש שעונות 41 ו-42 היו מעידה חד פעמית. אולי הן היו שתי עונות של הישרדות קנדה, זה לא שזכו שם אמריקאים או משהו. שרה גם מקבלת כמות לא בריאה של זמן מסך אז אני בהחלט חושד שהגיע תורה. עוד נגדה עומדת העובדה ששרה יש רק אחת. לא משנה שהיו גם לפני עונה 34 נשים עם אותו השם, גם לא משנה שהיא הודחה לפני הזכייה שלה. קווין לסינה יש רק אחת.

בכל מקרה, לפרק הזה יש כוכבת אחת והיא פתאום הולכת לזנק לראש הרשימה שלי - קרוליין! מעבר לטריק שלה עם האליל המזויף, מעבר לזה שאף אחד לא חשד שלה יש את האליל האמיתי, היא מסכלת את ההדחה של ג'וש כדי להדיח את שרה, כי אין לה שום נאמנות כלפיה. בזאת ג'וש הופך לחייל שלה ושל יאם יאם, בניגוד לשרה שיכלה להפוך לסוכנת חופשיה. ועד כמה שנמאס לי שנשים מודחות על ההתחלה בזו אחר זו, לפחות זה אומר שהיתרון שלה, שהיה יכול להיות אפילו יותר גרוע מ"ידע הוא כוח", מודח גם הוא. כדי לשבור שיאים שליליים, צריכות להיות מודחות בזו אחר זו אך ורק נשים, עד הפיינל 10, מבלי שיקרה משהו בלתי צפוי (למשל, שהפציעה של מת'יו תוביל לפינויו). וקשה לי להאמין שקרוליין, פראני, לורן או היידי תודחנה לפני המיזוג (כלומר, בפרק הבא). אולי ג'יימי.

אבל לפי הפריוויו, נראה שיקרה אחד מהדברים הנ"ל - ג'וש יודח משבט טיקה, קיין מראטו, מאט מסוקה, ו/או אולי מת'יו יפרוש בגלל הפציעה שלו. סיכוי טוב שבשבוע הבא יהיו במשחק שני גברים פחות וניכנס למרג'טורי (או למיזוג פרופר) ביחסי כוחות מפתיעים בשוויונם של 6-5.

דירוג:

1. קרוליין
2. דני
3. קרסון
4. יאם יאם
5. פראני
6. מת'יו
7. קיין
8. לורן
9. היידי
10. קלייר
11. שרה
12. מאט
13. הלן
14. ג'יימי
15. ברנדון
16. ברוס
17. ג'וש - לא ייאמן כמה מזל יש לבחור הזה, כבר פעמיים הוא היה מודח לולא רצונות של אחרים
18. מאדי

פרק 5

יאם יאם וקרוליין צריכים לטפל בחתול השחור שעבר ביניהם, וזו תמיד הנקודה שמפרידה בין שחקנים חזקים כושלים (וורדוג, לדוגמה) לבין שחקנים באמת מעולים. ג'וש הןופך בקלות למתמודד הגרוע ביותר בעונה, אבל גם אותו אני לא שונא. זה מרענן, לא לשנוא אף אחד. מת'יו ממשיך לסבול מהפציעה שלו ולדעתי פינוי הוא רק עניין של זמן. בינתיים קרסון מתחבר לקיין, אבל עדיין לורן ושני הקולות שלה יכריעו אם זה בינם לבין ברנדון. בשבט סוקה ג'יימי מתחברת לדני (חבל שלא לוהקת לאותה עונה כמו קסידי) אבל מיד אחרי זה מפגינה קריאה ממש לא נכונה של המפה הפוליטית כשהיא מלכלכת על מאט... מול פראני. יחד עם הוידויים המאוד שחצניים שלה... היא המודחת הבאה, כן? העונה היחידה מלבד 14 שיודחו בה חמש נשים בחמש המועצות הראשונות? ושוב מכניסים מילים של הצלם לתוך וידוי! אשר למאט, אני מקווה שישרוד ויצטרף לברית החנונים, למרות שגם הוא לא מדהים.

הפרק עמוס בסיפורים למיניהם ולא באסטרטגיה, אבל כן יש קטע שבו ג'וש מכין אליל מזויף... ושוב הוא כושל ביותר במשחק! אחרי זה אתגר, רק אחד הפרק, ושוב שבט טיקה מפקשש בגדול. תזכירו לי איך סוקה הגיעו למועצת השבט פעם? אם תהיה הדחה היום, היא תהיה של ג'וש. אבל נראה לי שמת'יו הולך להתפנות. דני, קרוליין וברנדון נשלחים לאי היתרונות, אלא שהפעם אין בו שום יתרון. במקום זה, השלושה חושבים על הקמת ברית עתידית. או יותר נכון, דני וברנדון משוחחים בזמן שקרוליין שוקלת להדיח אותם. ברית-על של קיין וקרסון, מאט ופראני, וקרוליין ויאם יאם? איפה החוזה ובאיזה עט אני חותם עליו? בתקווה לורן וג'וש (אם הוא יישאר אחרי הפרק הזה) לא יהרסו להם, כי עם הקול הכפול של לורן, לברית העל אין רוב. ויש עוד ממה להיזהר - לדני ולג'יימי (שבטוח תהיה בברית נגדית לברית העל) יש אלילים! וכל מה שאיכפת לברנדון זה פאקינג *אתגרים*?!? אוקיי, תחתית הרשימה סוף סוף נוצרת ומתחילה להתרחב.

אם אכן יש הדחה בשבט טיקה, ג'וש יודח בוודאות. מישהו יכול להביא לי טרומבון? כי אני רוצה לנגן את צלילי הכישלון ישר באוזן שלו. ואני אפילו לא יודע לנגן על טרומבון! בנוסף סיפור הסינדרלה שלו מופיע, אז רשמית הוא כשיר להדחה. אבל בסוף אין הדחה. מת'יו פונה כצפוי.

1. קרוליין
2. קרסון
3. יאם יאם
4. פראני
5. מת'יו
6. דני
7. קיין
8. לורן
9. היידי
10. קלייר
11. שרה
12. מאט
13. הלן
14. ג'יימי - וכמעט הורדתי גם אותה מתחת לברוס
15. ברוס
16. ברנדון
17. מאדי
18. ג'וש

פרק 6

המיזוג מגיע, ועריכתית יש לנו כמה מתמודדים שמכינים אותם להדחה על מגש של כסף, בראשם ג'וש, ג'יימי וברנדון. אבל אני עדיין חושב שג'וש הוא הגרוע מכולם, בעוד ג'יימי סתם קצת חיה בסרט. ועכשיו *שני* האלילים שלה לא שווים כלום. לפחות זה אומר שיש עכשיו במשחק "רק" שלושה אלילים פעילים. קרסון, לעומתם, משחק את המשחק הרבה יותר טוב ויכול להיכנס לכל מיני בריתות. גם פראני כנראה הולכת להפוך לשחקנית בולטת, ויאם יאם וקרוליין - אם אחד מהם לא לוקח את המיליון, אני אופתע מאוד. היידי ודני גם עדיין משחקים חזק (למרות שהברומאנס יכול מאוד לפגוע בדני בהמשך) וגם לקיין וללורן יש פוטנציאל. העונה הזו עוד עשויה להתעלות על 42.

אבל קודם כל, כמו בשלוש העונות הקודמות, יש "מרג'טורי". זה לא אותו אתגר בדיוק כמו בעונה 42? אחלה אתגר, למרות שאני ממש ממש לא אוהב את ההחלטה להעלות באוב את "כדור המוות". השבטים די מאוזנים, אבל בסוף קרסון מוביל את הקבוצה שלו לניצחון מוחץ בפאזל. אז יאם יאם, ג'וש, דני, קיין, לורן והיידי בלי חסינות, והפרק לא משאיר הרבה מקום לספק. ג'וש הולך לעוף, ואני לא אצטער כמעט בכלל. אבל גם קיין מסומן להדחה עתידית. אולי אפילו לפני ג'יימי. קיין, מצידו, עובד עם ג'וש משום מה והם מתכננים להדיח את יאם יאם. נו באמת, נראה לכם שהוא יעוף? אני בספק אם הוא יודח במועצה רגילה! או שהוא יודח באתגר האש, או שהוא במועצה האחרונה.

ג'וש הודח כצפוי, אבל ייתכן ונוצר עכשיו חיכוך בין קיין לבין חלק מחברי השבט האחרים, בעיקר ברנדון. אני כבר בכלל לא בטוח שג'יימי תודח בקרוב, וסיכוי טוב שקיין, ברנדון ואולי גם מאט יודחו לפניה. ואני עדיין לא רואה את פראני מודחת לפני מאט, למרות ש (במיוחד כי) בפעם הבאה הוא יכול להצביע שוב.

דירוג:

1. קרוליין
2. קרסון
3. יאם יאם
4. פראני
5. דני
6. מת'יו
7. היידי
8. לורן
9. קיין
10. מאט
11. קלייר
12. שרה
13. הלן
14. ג'יימי
15. ברוס
16. ברנדון
17. מאדי
18. ג'וש

פרק 7

מה בדיוק קורה פה? אנחנו מגלים מהו שם השבט ומי הציע אותו? בשעה טובה, סוף סוף! אחרי זה מאט מגלה שהאליל שלו מזויף, אבל לפחות הוא יכול להצביע. תוך חמש דקות עוברים לאתגר חסינות, ו... שוב מתחלקים לקבוצות, אבל רק קבוצה אחת הולכת למועצת השבט. הקבוצה המנצחת מקבלת כולה חסינות, אבל בניגוד להדחת המרג'טורי, גם לא מצביעה במועצת השבט. אולי זה בגלל שלא תהיה בשבוע הבא הדחה כפולה, כי אין בה צורך בגלל הפרישות? בכל מקרה, אני שונא את הטוויסט הזה ואני מאמין שאני בהחלט לא לבד.

אני חושב שזה אתגר שלא נעשה לחלוטין בעבר. מהר מאוד פראני נשארת לבדה מהקבוצה שלה, אז היא זוכה בחסינות. זה זמן טוב להפסיד, כדי שגם מאט יזכה בחסינות? לפחות אחרי שהוא נפסל באתגר? אבל לא, היא נשארת ומקנה חסינות לקרסון, קרוליין, היידי, קיין ודני. החדשות הטובות הן שרק חמישה מצביעים, החדשות הרעות הן שמאט מועמד להדחה. ועם הקול הכפול של לורן, מספיק מישהו אחד שיהיה לצידה כדי שהיא תשלוט בהצבעה (כמו מריאן בהדחה של עומאר). אבל הבולשיט לא נגמר, כי עוד טוויסט מחכה לקבוצה המנצחת. זה גם אקראי לגמרי מי ימצא את המפתח הנכון, זה לא שאפשר לדעת אם הוא נכון לפני שמנסים אותו, וגם זה עוד טוויסט שרק אלוהים יודע מה הוא.

בסוף יצא שהיידי מצאה את המפתח הנכון, וזכתה להורות לאחד מהמצביעים נגד מי להצביע, ובכך ברמה מסוימת לשלוט לחלוטין בהצבעה. בזאת ההדחה היום קרובה מאוד ברמת הבולשיט להדחה של מישל מפיג'י. ההבדל היחיד הוא שבעוד היידי הולכת לשלוט הצבעה בגלל טוויסט, בעונה 14 ג'ף פשוט נתן לאלכס לעשות למישל וידוא הריגה. וההבדל הגדול בין העידן החדש לישן הוא שהפעם ההפקה לא תיפטר מטוויסט דפוק אלא אם אחוז נכבד של מעריצים יעשו מספיק הו-הא. פעם ידעו בהפקה את ההבדל בין טוויסט גרוע (עשירים נגד עניים, אליל שנשלף אחרי ההקראה, מדליון הכוח) לטוויסט טוב שצריך לשמר ולשדרג (אליל במתכונתו המוכרת, אי הגלות). בכל מקרה, אם זה שבט ראטו נגד כל השאר, יש להם יתרון מספרי אדיר, ולפי הוידויים, סיכוי מאוד טוב שזו שירת הברבור של מאט.

במועצת השבט, היידי מכוונת אחד מהקולות של לורן נגד יאם יאם. בזאת, איכשהו, רוב הקולות עוברים למאט, במקום לורן עצמה. ובזאת הוא מודח מהמשחק, כצפוי. עכשיו אפשר באמת שזה יהיה התחליף להדחה כפולה, ושבפרק הבא תהיה הדחה נורמלית?

דירוג

1. קרוליין
2. קרסון
3. יאם יאם
4. פראני
5. דני
6. היידי
7. לורן
8. מת'יו
9. קיין
10. מאט
11. קלייר
12. שרה
13. הלן
14. ג'יימי
15. ברוס
16. ברנדון
17. מאדי
18. ג'וש

פרק 8

אחרי שאבק הטוויסטים והבולשיט התפזר, מתברר שאנחנו במצב של שבט נגד שבט - ראטו נגד סוקה, כאשר שבט טיקה בדיוק באמצע. אני מניח שבדיוק בשביל זה הולכים עכשיו על שלושה שבטים - כדי שלא יהיה פאגונגינג מוחלט. כאשר יש שלושה מגנטים, רק שלושה מגנטים, מטוטלת נכנסת לכאוס. חבל שלא נוצר משהו יותר רציני מהחצי ערבוב שהיה, ובכל מקרה יש במשחק רק שני אלילים אמיתיים כרגע - של דני ושל קרוליין. ותודה לאל שאין יותר. יכול להיות שעכשיו העונה תתחיל להיות באמת מעולה. נכון לעכשיו אני עדיין מעדיף את עונה 42.

משימת הזוגות נכנסת בשלב הזהת אני מניח שהמיזוג היה אמור להיות קרוב יותר למיזוג הקודם, רק ששני הפינויים הרסו להפקה את התוכניות. ההבדל היחיד הוא שאתגר הסיבולת הוא שונה, אבל לא משהו שלא נעשה לפחות עשר פעמים בעבר. עדיין קשה לי להאמין, ארבעה חודשים אחרי שזכה, שוידוי הוטרנים היה אמור להיות "הריגת העכבר" של גייבלר. וזה לא שהייתי נעול בשלב הזה על קסידי. היא עלתה לרדאר רק בהדחה הכפולה. בכל מקרה, אני מאמין שזה אתגר סיבולת שגבר מעולם לא זכה בו, כי הוא הרבה יותר מותאם לנשים. וכך קורה גם הפעם, לורן מנצחת שני גברים חזקים ואת קיין וזוכה בחסינות. כרגע לשבט ראטו יש חמישה קולות (שניים של לורן) וחסינות, אבל לשבט סוקה יש את האליל של דני.

מה שהכי חשוב זה שחשבתי שההדחה של מאט תעשה רק טוב למשחק של פראני, אבל זה לא נכון כי היא עדיין על הכוונת. עדיין, זה בינה לבין היידי לבין דני, והיא היחידה מביניהם שזכתה עד כה בחסינות. שתי חסינויות, למעשה. היחיד מלבדה שזכה בחסינות אישית ואינו חסין כאן ועכשיו הוא ברנדון, וגם הוא על הכוונת. בסוף דני השתמש בהצלחה באליל על פראני, טיקה פיצלו קולות כדי שלא יחשדו בהם שהם מתואמים, וברנדון הודח. ובזאת נותרו תשעה, ואילו הייתם אומרים לי לפני חודש שהולכים לעוף ארבעה גברים ברצף ונגיע למצב של רוב נשי בפיינל 9, לא הייתי יודע מה להגיד לכם.

דירוג:

1. קרוליין
2. קרסון
3. יאם יאם
4. דני
5. היידי
6. פראני
7. לורן
8. מת'יו
9. קיין
10. מאט
11. קלייר
12. שרה
13. הלן
14. ג'יימי
15. ברוס
16. ברנדון
17. מאדי
18. ג'וש

הבעייה הגדולה שלי עם העונה הזו היא כמה זמן מסך ניתן לשבט טיקה. זה די ברור שהזוכה העונה הולך להיות מהשבט הזה.

פרק 9

המצב נשאר שבט נגד שבט, רק שעכשיו כל השבטים שווים (פלוס הקול הנוסף של לורן). ואין אלילים פרט לזה של קרוליין. הוידוי של יאם יאם... זה לא היה בדיוק הנרטיב של קסידי? אם יצביעו לו על סמך המצב הזה, אני אצחק בקול. כי זה יאמר שהשוביניזם כנראה באמת שולט ויש דברים שמותר לגבר ואסור לאישה. בכל מקרה, אליל נוסף נכנס למשחק, נערך אחריו מצוד כולל... והיידי מוצאת אותו! הוא בידיים של שבט סוקה! ג'יימי עדיין חושבת שיש לה אליל בתוקף... יש לה *שני* אלילים שלא שווים כלום! היא הולכת לעוף הפעם, כן? מבחינה עריכתית, יש סיכוי רק לשלושה - יאם יאם (שלדעתי הולך לזכות), קרוליין ופראני. היא היחידה שלא משבט טיקה עם סיכוי קל שבקלים לזכות.

אני לא יודע מה לחשוב על כמה שהקאסט הזה ידידותי. כמובן שקאסט רעיל כמו של עונות 30 ו-32 הוא מספיק כדי להרוס לחלוטין את העונה, אבל כש"זה רק משחק" וקומבאיה, איפשהו זה גם פוגע במשחק. היי, האתגר הזה לא היה מזמן! אבל בטח ישתתפו בו רק איזה שלושה או משהו. אבל בסוף מתמודדים בו חמישה. פראני עוד יכולה להיות מלכת החסינויות של העונה! והיא זוכה שוב!! בכל מקרה, שבט טיקה לחלוטין עם סוקה נכון לעכשיו, כי כל היתרונות אצל ראטו... עד כמה שהם יודעים. המטרות הם קיין ודני... מתי לאחרונה הודחו ארבעה גברים ברצף, חמישה יחד עם הפינוי של מת'יו?!?

אבל פראני מודעת למצב ששלישיית טיקה מכניסה את עצמה אליו, ורוצה לפנות נגד יאם יאם! כולם נגד כולם! זו בדיוק הסיבה שיש שלושה שבטים בפרה-מיזוג! ואנחנו נכנסים למועצת השבט בלי לדעת מי יצביע נגד מי ואיזה שבט יפנה נגד איזה, ומי ישתמש באיזה יתרון. הדבר היחיד שכמעט וודאי הוא שפראני תישאר איתנו. חוץ מהקאסט המעולה, אני מתחיל להבין למה ג'ף כל-כך אוהב את העונה הזו. ואז יש לייב טרייבל שאני אפילו לא מתנגד לו יותר מדי, כי באמת הכול יכול לקרות. בסוף לורן נתנה את הקול הנוסף שלה לג'יימי, והיא השתמשה בו. ובסוף גם סוקה וגם ראטו פיצלו קולות, כך שלראשונה מאז הרבה מאוד מאוד זמן ארבעה אנשים קיבלו קולות במועצת השבט. אבל שבט טיקה נשארו עם סוקה וקיין הודח. וואו!

דירוג:

1. קרוליין
2. קרסון
3. יאם יאם
4. פראני
5. היידי
6. דני
7. לורן
8. מת'יו
9. קיין
10. מאט
11. קלייר
12. שרה
13. הלן
14. ג'יימי
15. ברוס
16. ברנדון
17. מאדי
18. ג'וש

פרק 10

אוקיי, אני מתחיל ממש לאהוב את העונה הזו, אבל למה אתם חוזרים לאותו אתגר בדיוק שהיה בעונה שעברה בפיינל 8, רק עם מטרה שונה לקלוע אליה? בדיוק לפני שבוע שיבחתי אתכם על אתגר שלא היה מזמן! פראני מלכת אתגרים רשמית, אבל לא עדיף לך לשמור את הכוח (ואת רמת האיום) לחסינויות? וזה בדיוק מה שקורה - פתאום היא הופכת למטרה שוב. האם כל הפרק הזה הולך להפוך לפלאשבק לפיינל 8 בעונה הקודמת? מה שבטוח, אם פראני תודח, אפסו סיכויי הזכייה של כל מי שלא לבש אי פעם באף סגול. אני שמח שאין את האיום העונתי שכולנו רוצים שיזכה אבל מודח רגע לפני הסוף (שאן/ריקארד, עומאר, ג'סי) והעונה די שקולה אסטרטגית, אבל ברמה מסוימת גם זה פוגע בעונה.

גם ג'יימי הייתה ונשארה מטרה, וזה שהאליל (ששווה לתחת!) שלה לא במשחק יותר, לא מוריד מהמטרה שלה בכלל, בגלל שאף אחד לא מאמין לה. איך קרה שהיא נדפקה כל-כך? אתגר חסינות, היי, פאזל חדש! עכשיו יש לקרסון מה לעשות בזמן הפנוי! אבל הפאזל החדש לא מונע ממנו לזכות בחסינות לראשונה! ומלבד התוכנית להדחת פראני, פראני גם מכוונת נגד דני, אז לראשונה הקווים השבטיים התפוררו. לפחות לגבי שבט סוקה. אחרי זה נרקמת ברית נוספת לגבי הדחה של היידי, אז שוב ממש לא בטוח מי יודח - או תודח, כי רוב המטרות הן נשים וגם רוב מי שנשארו הן נשים.

בסוף פראני הודחה ואני חושב שרק קרוליין ולורן הצביעו איתה. או שהיידי היא זו שהצביעה לדני ואפילו לורן הצביעה נגד פראני? בכל מקרה, מזל טוב לשבט טיקה כי הזוכה בטוח יגיע ממנו.

אין שינוי בדירוג.

ghl123

New member
עונה על הפנים , ברכות ליאם יאם על הזכייה , הוא וקרוליין ממש נוראיים ואנחנו בדרך לעוד זכייה הזויה כמו מריאן בעונה 42 , איך הישרדות הידרדרה כל כך אני לא יודע

עונה על הפנים , ברכות ליאם יאם על הזכייה , הוא וקרוליין ממש נוראיים ואנחנו בדרך לעוד זכייה הזויה כמו מריאן בעונה 42 , איך הישרדות הידרדרה כל כך אני לא יודע
אם הוא זוכה לדעתי הוא יהיה עוד פחות טוב מגייבלר, ממש מעונה לעונה יש ירידה באיכות הזוכה. דווקא מריאן, המהלכים המעטים והמאוחרים שעשתה היו החזקים ביותר מבין כל הזוכים בעידן החדש עד כה (עומאר + לינדזי + חשיפת האליל בגמר)

פרק 11

העונה הזו היא יותר קאסט מאשר משחק, ולכן היא עדיין פחות טובה מעונה 42. יש שם כמה שחקנים ממש טובים - קרוליין, קרסון, דני, וגם האחרים משחקים סבבה. לצערי אחד המתמודדים שעשה הכי פחות מהלכים הוא יאם יאם, אחד המועמדים המובילים עריכתית לזכייה. דני יזם את המהלך האחרון לא פחות מאשר יאם יאם, והוא ביצע אותו מתוך אסטרטגיה טהורה, לא מתוך עלבון. ובכל זאת, מריאן וגייבלר ביצעו את המהלכים המרשימים ביותר שלהם בפיינל 6 (וכן, אני חוזר שוב, זה גייבלר ששתל בראש של ג'סי את הרעיון להדיח את קודי, כמו שסמי הפריד בהצלחה בין קרלה וקסידי) אז עוד לא נגמרה הדרך.

בכל מקרה, שלישיית טיקה שוב מאוחדת, אז בכל מקרה בדיעבד זה היה המהלך הנכון - בשבילם, כמובן. אבל הם עדיין לא ברוב מוחלט, ודני סוף סוף חושב לפנות נגדם ולעבוד עם לורן וג'יימי. בוקר טוב אליהו! אילו היית פונה נגדם במקום להדיח את קיין, הסיכויים שלך לנצח היו הרבה יותר גבוהים! פראני הייתה יכולה להפסיד באתגר האש! עכשיו יש לך סיכוי יותר גבוה להיות מודח היום. אתגר חסינות - זה שוב שחזור של העונה הקודמת. זה אתגר מעולה, אבל אפשר קצת גיוון באתגרים? מה שמעניין זה שהפעם לא היו גלים בכלל. יאם יאם זוכה! אבל קרלה, אואן וקסידי החזיקו מעמד יותר מאשר כל השבעה ביחד.

אז כל מי שלא בשבט טיקה סוף סוף מתאחדים, לקרוליין יש את האליל שלה, אבל גם להיידי יש אליל. התוכנית של דני היא להדיח את קרסון, אבל קרוליין עולה על התוכנית שלו. בכל מקרה זה הפרק הכי קריטי, אם דני מודח אז לא יהיה אפשר לעצור את שבט טיקה ואנחנו בדרך לשלישיית הגמר הכי צפויה מאז עולם אחד, אבל אף אחד בעונה הזו לא מתקרב לקרסוליים של קים. גם אין מצב שנקבל את הזוכה הכי טובה עד עכשיו בעידן החדש (קרוליין, כמובן), אלא אם כן יקרה משהו לא צפוי, אריקה שיחקה יותר טוב מכולם בעונה הזו.

במועצת השבט, קרוליין משתמשת באליל שלה על קרסון ומשריינת את מיקומה בראש הדירוג שלי. אבל זה אפילו לא היה הכרחי, מפני שלורן וג'יימי בחרו לעבוד עם שלישיית טיקה - אחת ההחלטות הכי גרועות לדעתי בעונה עד כה, אבל ימים יגידו (וכשאני אומר ימים אני מתכוון לשבועיים, כי זה מה שנשאר מהעונה). בכל מקרה, אם קרוליין בגמר ולא זוכה, היא תישדד הרבה יותר באגרסיביות מאשר קסידי. היא לא ג'סי, היא לא ריקארד, שאן או אריקה, והיא לא בערך חצי מהמתמודדים בעונה 42 (האמת היא שהיא די קרובה למייק ברמת האסטרטגיה), אבל היא תהיה זוכה טובה מספיק.

דירוג:

1. קרוליין

2. קרסון
3. דני
4. פראני
5. יאם יאם
6. היידי
7. מת'יו
8. קיין
9. לורן
10. מאט
11. קלייר
12. שרה
13. הלן
14. ג'יימי
15. ברוס
16. ברנדון
17. מאדי
18. ג'וש

פרק 12

הפרק נפתח, איך לא, בחיפוש אחרי אליל חלופי לאליל של קרוליין. זוכרים איך פעם היו צריכים רמזים כדי למצוא אליל, ואפילו החביאו אותו במקום שנקרא "אי הגלות"? אבל את הגלגל לא ניתן להחזיר לאחור במלואו, ולמרות שברוב המהלכים הכי טובים לא נעשה שימוש באליל אחד (ההדחות של אוזי ושל אריק, ושלל משחקים חברתיים ופסיכולוגיים, חלקם במועצת השבט עצמה, כמו ההדחה של דניאל בעונה 20 - במבט לאחור זה היה מהלך מבריק, למרות שכנראה זה מה שעלה לראסל במשחק, לפחות ביחס לפרוואטי), רוב המהלכים בעונות האחרונות כללו שימוש טוב באליל, ולא נתנו ליתרונות להשתלט על המשחק. סינרגיה בין מקיאווליזם ויתרונות, ולא פרזיטיזם (כמו בעונות 35 ו-38).

אבל החסרון הכי גדול של העונה בפרקים האחרונים הוא שהאתגרים דומים בצורה מטרידה לאלה שהיו באותה נקודה בעונה הקודמת. הייתם חייבים לעשות שוב אתגר סחרחורת בפיינל 8? הייתם חייבים לעשות עכשיו אתגר שמערב שימוש בכלובים המתגלגלים? לטובת ההפקה ייאמר שמסלול המכשולים היה שונה לגמרי, ולכן האתגר לא זהה כמו מה שהיה לפני שבועיים. בכל מקרה, האתגר לא היה אפילו צמוד. קרסון, לורן ויאם יאם זוכים בפרס - האם הגורל של היידי נחרץ? או שמא זו קרוליין, שסוף סוף רואים בה איום אמיתי? דבר אחד בטוח, אם לא יהיה עוד מהלך גדול, והדירוג שלי יישאר כמו שהוא, אם קרוליין תגיע לגמר ולא תזכה בו - זה יהיה ביזיון. אלא אם כן, כמו מייק, היא תהרוס לעצמה במועצת השבט האחרונה.

אבל קודם כל, בואו נראה שהיא שורדת את ההדחה הקרובה, במיוחד כשאפילו יאם יאם שוקל להדיח אותה. ג'יימי ולורן בוודאות ילכו עם התוכנית, אבל היידי רוצה לעבוד עם שבט טיקה, כל עוד קרסון יודח. מצחיק שאת חושבת שדווקא קרסון הוא איום יותר גדול מאשר קרוליין, ועוד יותר מצחיק שאף אחד לא סופר את יאם יאם. והאם בזה הרגע ספיילרו לנו את שלישיית הגמר? אם נוסיף לזה את התמונה של קרסון כשהאש משתקפת במשקפיים שלו, אני חושב שסדר ההדחות די ברור, רק השאלה האם לורן או ג'יימי יודחו עכשיו. מי שתשרוד, תודח במקום החמישי. בכל מקרה, אתגר סיבולת... כמובן... נראה לי שעברו שנים מאז שהוא בוצע לאחרונה, ולשם שינוי לא שחזור של אותו האתגר באותה הנקודה בעונה שעברה. לורן זוכה מהר מאוד.

במועצת השבט, היידי משתמשת באליל שלה, ובזאת המשחק נקי מאלילים... אלא אם כן מישהי מצאה את האליל בתחילת הפרק, וההפקה שומרת את זה לפלאשבק. זה בסדר כשזה ממש שווה את זה (כמו עם ג'סי והאליל של ג'נין) אבל בבקשה לא להגזים. אני רוצה לדעת מדברים כשהם קורים, לא כשהם רק מתחילים להיות רלוונטיים. היידי גם מצטרפת לשבט טיקה שנשאר שוב מאוחד, וביחד הם מדיחים את ג'יימי. אבל אולי החלק הכי טוב הוא שחברי השבט הביאו איתם אוכל ופריטי נוחות, כי בנקודה הזו טוויסט המחנה החדש כבר ידוע לכל.

אין שינוי בדירוג.

הגמר!

בעונות 41 ו-42 עדיין הייתה הצפה של טוויסטים ויתרונות. בעונה 43 היו הרבה פחות ביג מובז והרבה פחות אלילים - אולי מעט מדי. בעונה הזו הגענו סוף סוף לאיזון, למרות שבנקודה מסוימת היו במשחק לא פחות משישה אלילים פעילים. אגב, מסתבר שללורן ולג'יימי היה קשר יותר טוב עם שלישיית טיקה מאשר עם היידי ודני, וזה למה אף אחד לא חשב לפנות נגד שלישיית טיקה חוץ מאשר פראני. השאלה הגדולה היא למי מהשלישייה הכי מגיע. קרוליין עשתה את המהלכים הכי גדולים. קרסון התכונן לתוכנית יותר טוב מכל שורד עד כה, והוא אחד מפותרי הפאזלים הכי טובים עד היום. יאם יאם כנראה משחק את המשחק החברתי הכי טוב, ואולי בגלל זה הוא יזכה.

בכל מקרה, הטוויסט מתקיים, אבל *אין* עוד יתרון, חוץ מאליל פוטנציאלי שהוחבא מחדש. מה שכן יש זה אתגר, לראשונה מאז... אני לא זוכר כבר, שראוי לתואר "מגה אתגר". אני מתגעגע לפרסים אמיתיים. בעונה הבאה כבר לא יהיו מגבלות קורונה כי המגפה נגמרה, אז בתקווה חלק מהמסורות יחזרו. אבל כמובן האתגר נגמר בפאזל, אז אם קרסון אפילו קרוב לניצחון כשהוא יגיע לפאזל, הוא יזכה במארש טורקי על גמל. והוא זוכה במארש טורקי על גמל. אבל השלישייה מתחילה לפנות נגד עצמה. קרסון נגד קרוליין, קרוליין שוקלת להצטרף לבליינדסייד על יאם יאם. אני יודע שהיו ספוילרים, הם לא משנים לי יותר מדי. בעונה 25 כל סדר ההדחות היה ידוע, כולל זכייה של... סקופין. גם אם הספוילרים נכונים עד שלישיית הגמר, יכול להיות שבזמן אמת נקבל זוכה אחר לגמרי. או אחרת.

אבל במועצת השבט, גורנישט. לורן מודחת בלי יותר מדי בלגאן ועוברים ישר ל... קוטל הפייבוריטים. אוי לא. למרות שכל מי שנשאר, חוץ מהיידי, הוא פייבוריט. מסתבר שהפעם יש טוויסט חדש לאתגר - היידי זוכה בחסינות, התוצאה הכי גרועה שיכולה להיות. אני מקווה שהיא לא תזכה בקול אחד במועצת השבט. אבל יותר מכל אני מקווה שהתוצאה לא תהיה שוב 7-1-0. זה כבר יהיה חשוד מדי. עד שהיידי מחליטה לעשות מה שקסידי סירבה לעשות ומתמודדת מול קרסון בהדלקת אש. לדעתי זה לא צריך להיות חלק מהרזומה, וזה משהו שצריך להישמר לאנשים שאין להם רזומה, כמו אנדרווד או נטלי אנדרסון בעונה 40. אבל אני סומך על המושבעים בעונה 40 שאפילו אם היא הייתה מנצחת את טוני באתגר אש, זה היה טרגי (וגמר הנשים הכי לא רצוי בתולדות הישרדות), אבל לפחות הם היו נותנים את הפרס הגדול לשרה.

בכל מקרה, היידי משתתפת באתגר האש - ומנצחת בשלוש דקות בלבד! מסכן גייבלר, השיא שלו נשמר למשך חודשים ספורים בלבד. זה אומר שהמושבעים הולכים להעריך אותה ולהעניק לה קולות, נכון? היידי בתפקיד גייבלר, שכביכול לא עשה מהלכים אבל הדליק אש מהר מאוד. יאם יאם בתפקיד קסידי, שהדיחה את כל מה שכיוון נגדה. אז היידי הולכת לקבל יותר קולות ממנו, נכון? כמובן שמי צריכה לזכות היא קרוליין, שעשתה את המהלכים הכי גדולים בעונה. היא לא ג'סי, היא לא ריקארד, שאן או אריקה, והיא לא עומאר, לינדזי, מריאן, דריאה, מייק ולפחות עוד שניים-שלושה מתמודדים מעונה 42. אבל היא תהיה זוכה ראויה. ולשם שינוי מושבעים מדברים על כל הפיינליסטים. הפעם התוצאה לא תהיה 7-1-0, לדעתי הפער יהיה של שני קולות לכל היותר ולא יהיו עיזים.

אבל אחרי מועצת שבט אחרונה מאוד מלאה בתקווה, שוב חוזר הניגון. שוב 7-1-0, מה שמוכיח שהמושבעים יושבים לפני המועצה וננעלים על זוכה ומקום שני מראש וכל המועצה היא פארסה אחת גדולה שלא משנה לאף אחד. אולי לא נותנים להם להתבודד כי אין מספיק חדרים ובגלל משהו שקשור לקורונה, לא יודע. אבל זה שהרכב הקולות הוא אותו דבר כבר מתחיל ממש לעצבן אותי. ומה שהכי גרוע זה שלקרוליין ממש לא מגיע להיות עז. עד כה העיזים היו עיזים לכל דבר ועניין שלא הייתי נותן להם מקום בשום גמר, היחיד שאולי הייתי נותן לו קול של רחמים היה זאנדר. לקרוליין הגיע לזכות וזה בולשיט שכולם בייסיקלי שמו עליה פס. יותר מכל, זה באמת מוכיח שהמשחק עצמו ורזומה והכול כנראה שווים לתחת מול דברים אחרים. "נקודות בראוני", מיזוגניה, או אולי פשוט מי שהכי נחמד זוכה. ואין ספק שיאם יאם היה הכי נחמד שם. כמו שאר הזכיות בעידן החדש, יאם יאם מתברג למחצית העליונה של הטבלה. גם הוא פחות טוב ממריאן ואריקה, לא בטוח לגבי גייבלר. אשר לעונה עצמה, אני אפילו לא יודע. העונה הבאה צריכה לשנות משהו בצורה דרסטית. אם שוב תהיה הצבעת 7-1-0, לא משנה מי יזכה או תזכה, אני כנראה לא אראה את עונה 46 כשהיא תשודר.

דירוג:

1. קרוליין
2. קרסון
3. יאם יאם - רק אחרי ראיון ההדחה של ג'יימי קלטתי כמה חזק היה המשחק החברתי שלו, הקשרים שלו עם סוקה וראטו לבדם הבטיחו שהבנות יעשו את המהלך המטומטם שלהן בפיינל 7
4. דני
5. פראני
6. היידי
7. מת'יו
8. קיין
9. לורן
10. מאט
11. קלייר
12. שרה
13. הלן
14. ג'יימי
15. ברוס
16. ברנדון
17. מאדי
18. ג'וש

נערך לאחרונה ב:
דירוג עונות ודירוג זוכים!

עונות:

1. קאגאיאן
2. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
4. קמבודיה
5. אי הגלות
6. עונה 42
7. סין
8. מנצחים במלחמה
9. איי הפנינה
10. עונה 44 - עוד החלטה שנויה במחלוקת, הקאסט היה מעולה, הטוויסטים לא הפריעו יותר מדי, השימוש באלילים היה במידה, היו מהלכים ממש מעולים ומעל כולם הייתה קרוליין שעשתה כבר החלטות מאוד נועזות, חלקן אמוציונאליות אבל חלקן (כמו בפיינל 7) היו אסטרטגיה טהורה ומשובחת. לשם שינוי ה"דרקון" לא הודח רגע לפני הגמר.
11. אמזונס
12. סאן חואן דל סור
13. XYZ
14. אוסטרליה
15. הפיליפינים
16. ונואטו
17. עונה 43
18. דוד נגד גוליית
19. טוקנטינס
20. עונה 41
21. דם נגד מים
22. HHH
23. קרמואן
24. עולם אחד
25. מרקייזיס
26. גוואטמלה
27. גיים צ'יינגרס
28. סמואה
29. בורנאו
30. אי הרוחות
31. אי ההכחדה
32. עולמות בנפרד
33. קו-רונג
34. אי הנוצרים
35. גאבון
36. ניקרגואה
37. פיג'י
38. איי קוק
39. פאלאו
40. אי המתים
41. אי האלילים
42. אולסטארס
43. אפריקה
44. תאילנד

דירוג הזוכים יתעדכן בקרוב, אבל המיקום של יאם יאם הוא או 17 או 18, כלומר מתחת למריאן, מעל גייבלר ואו מעל או מתחת לסנדרה. סיכוי טוב שמעליה. קרוליין, אגב, הייתה כנראה מתברגת לי לעשירייה אילו הייתה זוכה.

ghl123

New member
דירוג עונות ודירוג זוכים!

עונות:

1. קאגאיאן
2. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
4. קמבודיה
5. אי הגלות
6. עונה 42
7. סין
8. מנצחים במלחמה
9. איי הפנינה
10. עונה 44 - עוד החלטה שנויה במחלוקת, הקאסט היה מעולה, הטוויסטים לא הפריעו יותר מדי, השימוש באלילים היה במידה, היו מהלכים ממש מעולים ומעל כולם הייתה קרוליין שעשתה כבר החלטות מאוד נועזות, חלקן אמוציונאליות אבל חלקן (כמו בפיינל 7) היו אסטרטגיה טהורה ומשובחת. לשם שינוי ה"דרקון" לא הודח רגע לפני הגמר.
11. אמזונס
12. סאן חואן דל סור
13. XYZ
14. אוסטרליה
15. הפיליפינים
16. ונואטו
17. עונה 43
18. דוד נגד גוליית
19. טוקנטינס
20. עונה 41
21. דם נגד מים
22. HHH
23. קרמואן
24. עולם אחד
25. מרקייזיס
26. גוואטמלה
27. גיים צ'יינגרס
28. סמואה
29. בורנאו
30. אי הרוחות
31. אי ההכחדה
32. עולמות בנפרד
33. קו-רונג
34. אי הנוצרים
35. גאבון
36. ניקרגואה
37. פיג'י
38. איי קוק
39. פאלאו
40. אי המתים
41. אי האלילים
42. אולסטארס
43. אפריקה
44. תאילנד

דירוג הזוכים יתעדכן בקרוב, אבל המיקום של יאם יאם הוא או 17 או 18, כלומר מתחת למריאן, מעל גייבלר ואו מעל או מתחת לסנדרה. סיכוי טוב שמעליה. קרוליין, אגב, הייתה כנראה מתברגת לי לעשירייה אילו הייתה זוכה.
עונה 44 - ב10 עונות הכי גרועות , קאסט מעפן עם דמויות בלתי נסבלות

למעלה