הינה משהו בשביל שובובסקי וזבלי הסמאל בפורום על הקולגות

tgranot

New member
מה את לא מבינה שהעובדה שהוא מזרחן

לא מנעה ממנו לכתוב כתבה כל כך חובבנית, כוללנית, ופופוליסטית עד כי אפילו אדם מן הישוב כמוני יכל לגלות אי דיוקים בשתי דקות.
הוא רצה להגיד שהרש"פ מתנהלים בברוטאליות , אני יודע.
רצה לגיד כי לא היה סיקור למקרה, שקר בכל רמה על בסיס עובדתי בפקסלים.

Yam7M

New member
בסך הכל סתם התאמצת. יכלת להביא את הלינק של גלובליסט

את הלינק של גיא בכור. ולטעון שהסבירו את הנושא בהרחבה בארץ. הן בפורום תפוז והן באתר של גיא בכור.

tgranot

New member
אמרתי את זה כמה פעמים אגיד זאת שוב.

אם גלובליסט לא היה מנסה TO RUB IT IN, בכלל לא הייתי מתייחס אליו אישית אלא רק לאי דיוקים של גיא בכור במידת הצורך. וההתנהלות של הרש"פ בפרט. ולא , אינני מצדיק אותה כלל

התחלתי מאי הדיוקים של בכור לגבי אירגוני זכויות אדם , ואז תקשורת ערבית, וכשכולכם קפצתם על התקשורת בארץ הראתי שגם שם הוא פספס.

Yam7M

New member
מן ההגיון שהוא מקבל את המידע שלו מהתקשורת הערבית.

ואתה עוד לא הבנת בכלל מה הנושא נראה לי.

tgranot

New member
ים הבה נסכם את העניין כי הטעונים חוזרים על עצמם.

הבנתי את מסע הויה דולורוזה שעברה האישה מול ברוינות הרשפ
הבנתי את הכיוון המרכזי כי גורמים בישראל ובתפוצות מתעלמים ויש איפה ואיפה בין התיחסותם לישראל לבין זאת של הרש"פ במקרים דומים. עד כאן רות. יופי.

יחד עם זאת, גיא בכור היה מאוד כוללני, וגורף בפסיקות שלו וזה פעל כנגד הטעונים שלו. חזרתי על כך 20 פעם בפוסט הזה.

טענות מסוג
אף כלי תקשורת ישראלי מימסדי לא דיווח
אף מילה מהח"כים הסונים,
אף מילה מ"עמותות זכויות האדם",
אף מילה מאתרי ה- PC. הצבועים והממומנים נגד ישראל."

אף מילה, כלום? אין אף צדיק בסדום ? אז זהו שהיו.

זה כמו להגיד אף אחד לא כותב ביד שמאל. מגוחך נכון? כי מספיק לציין אחד שכן, והטעון כולו נופל לכן כל כך מסוכן להכליל אופן גורף . קל להפריח את זה

אז כשאמנסטי כן התייחסה ,זה כבר לא אף מילה מאירגוני זכויות אדם

כששורה של אתרי PC כביכול כן סיקרו את המקרה וביקרו את הרש"פ אי אפשר לטעון שהם רק נגד ישראל
כששורה של גורמים בתקשורת כן התייחסו וסיקרו גם אי אפשר לטעון כי אף כלי תקשורת ישראלי ממסדי לא דיווח.

כל כך הרבה אי דיוקים אומללים הובילו לכך שבשורה התחתונה המאמר הזה לא יכול לתמוך בטענה המרכזית שלו: שרק את הממשל הישראלי דופקים בנושא הפרת זכויות אדם בעוד שמהפלסטינאים מעלימים עין.

Yam7M

New member
אתה ממש ליצן. אתה עצמך הוכחה לטענה של בכור.

אין לך שום מושג על העולם של השכנים שלך. אם היית יודע לא היית כותב את השטויות שכתבת.

tgranot

New member
טוב, אם לאחר שהסברתי עצמי בצורה כ"כ מפורטת

פטרת את עצמך במשפט סתמי ואווילי זה אומר דרשני. לך אין מושג, כי אם היה לך היית מבינה את מה שאני אמרתי , או לפחות מנממקת בכמה מילים היכן אני טועה לדעתך, ומדוע .

Yam7M

New member
אתה לא היית צריך להסביר את עצמך בצורה כ"כ מפורטת

הרי כולם הבינו כבר מהתחלה.וגם חזרת על עצמך. קרא שוב את מה שגיא בכור כתב ותנסה להבין.
למי אתה חושב שהיא סיפרה? לגיא בכור?

tgranot

New member
יש סדר עולמי חדש.

עשו לך טובה ופתרו אותך מצבע האדום , והפכתי לקרציה הנהנת מחוסר הדיוק שלכם.

וואאווו.. הצליחות "להרשים" אותי... יש סדר "עולמי"(!) חדש....

אתה מוכן גם "להגדיר" ו"לעזביר" את "הסדר העולמי החדש" הזה,
ומה הקשר שלך אליו ולצבע האדום שפתרו אותי ממנו כביכול???......

אווווו!!! אני רואה ששוב צללת לך בחוסר האחריות האופייני לך

לתוך נושא שאין לך שמץ של מושג בו....

אתה מנסה להתחרות בעצמך, או משהו כזה???.....

tgranot

New member
בדיוק אותו הדבר כמו בישראל. זכויות אדם.

רק שתבין שהנשמה הטובה שכולכם פתאום מגינים עליה העבירה כספים למשפחות חללים בעזה, או בתרגום לחרדות הכי גדולות שלך מדמוקרטיה שהסברתי לי אתמול
כסף למחבלי חמאס. עוד נופח פיקנטי על מי שכולכם באופן מפתיע קפצתם להגן פתאום. מי יודע, אולי ההתעקשות שלי ושל שמאלנים אחרים בנושא הפכה אתכם יחד עם סמוטריץ' ודורי גולד לחסדי אומות עולם החרדים לגורלה של האישה ממניעים טהורים. ( יאמי אם לא קלטת , זאת דרכי לנסות להיות ציני).

אלוהים אדירים.....

הלכו ונתנו לילד בן 12 (בהתאם לרמה שמסתמנת) להיות הדובר הנחרץ
של אסמול אישראלי שכולם אמורים היו לשקשק ממנו פחד???

עכשיו גם "מתבער" הנוהג שלקח לעצמו לחקות את "מינהגיו" של שובו'בסקי,
בתיקווה ששמץ מהמוניטין הפלאפלי שלו ידבק גם בו ויסתיר את בושת
יכולת הייצוג שלו.....

כפי שנהג הבדרן אדי מורפי להגיד בתור אחת הדמויות בסרטיו -- אה האךךךך......!!

katomish

New member
אני לא מגן עליה ספציפית, אני שואל על העינויים ברשות

הרשות גם עוצרת ומענה פלסטינים שמוכרים אדמות ליהודים, בדרך כלל גם מסיימת את חייהם.
כמובן שברשות מתנכלים במעצרים לאנשי חמאס כחלק ממאבקי הכוח בין הפלגים
חמאס בעזה עושים אותו הדבר לאנשי הפתח, בשני המקרים יש עינויים.
&nbsp
זו כמובן הדרך היחידה היחידה של הארגונים הללו לשמר את כוחם שכן אין שם דמוקרטיה או כיבוד של רצון העם.
השאלה הנשאלת היא האם אתה רואה דרך שבה הפלסטינים לא ימיתו אסון על עצמם, והאם אתה רואה איזשהו סנאריו שבו השמאל לא יפיל את האשמה של הרג הפלסטינים אחד את השני על ישראל.

tgranot

New member
אמרתי שאני מתנגד לעינויים ככלל לא כל שכן ברשות.

הפלסינאים לא ימיתו אסון על עצמם אם ילכו על דרך השלום וימשכו הון זר שישקיע בכלכלה שלהם . אין כמו שיפור במצב הכללי על מנת להמנע מהסתכנויות מיותרות.
אדם שיש לו מה להפסיד יחשוב פעמים לפני שהוא מסכן זאת על שטויות. פלסטניאים לא יוצאים מן הכלל בכך. ואיך בדיוק שמאל צריך להפיל אשמה כזאת על ישראל במידה ולא תהיה צדקה אמיתית לכך?

katomish

New member
למה לדעתך הפלסטינים לא ימיטו אסון על עצמם

אתה חושב שהם ילכו בדרך השלום ?
למה לדעתך אבו מאזן מוכן למוטט את עזה כלכלית, ולפגוע במי שהוא מגדיר בני עמו ?
למה לדעתך לא התקיימו בחירות ברשות הפלסטינית יותר מעשור ?
האם לדעתך קיים סיכוי לשלטון הפתח בגדה ?
האם לדעתך לאבו מאזן יש מנדט להסכם שלום בתנאים מטיבים שקיבל בעבר מאולמרט ?

tgranot

New member
תשובות

אתה חושב שהם ילכו בדרך השלום ? גם על המיצרים אמרו את אותו הדבר, נער קטון הייתי בשנת 72 בערך ורק התחלתי לקרוא את מעריב אז. הייתה לי תחושה שסאדאת רוצה ללכת לשלום. גולדה התעלמה בדיוק מאותו קיבעון מחשבתי. ההמשך ידוע. למה סאדאת רצה שלום. לא מאהבת ישראל. הוא רצה את אמריקה בצד שלו כי הבין שזה ישלתם לו כלכלית. אותו רציונאל עובד גם אצל הפלסטנאים. לכלכלה יש כח.

למה לדעתך אבו מאזן מוכן למוטט את עזה כלכלית, ולפגוע במי שהוא מגדיר בני עמו ? זאת דרכו גם ללחוץ על החמאס וגם על ישראל. נמאס לו להיות הספונסר של עזה מבלי לקבל תקבולים במיסים. עניין כלכלי קודם כל.

למה לדעתך לא התקיימו בחירות ברשות הפלסטינית יותר מעשור ? ענייני חמולות
האם לדעתך קיים סיכוי לשלטון הפתח בגדה ? סיכוי תמיד קיים הרבה דברים צריכים להסתדר סביב זה. כלכליים בעיקר. כמו גם פתרון לבעיית הפליטים. זה לא אומר בגבולות מדינת ישראל כפי שהם רוצים , אך גם לא יסתדר אם יביאו את כל חמשת המיליון מלבנון ירדן, וסוריה, חזה לגדה ועזה.

האם לדעתך לאבו מאזן יש מנדט להסכם שלום בתנאים מטיבים שקיבל בעבר מאולמרט ? מה זאת אומרת מטיבים? הוא רוצה שטח בגבולות 67 לנו יש במינימום גושי התנחלות פלוס סידורי ביטחון מחמירים שלבטח נתעקש עליהם. יכול להיות חילופי שטחים, אבל אבו מאזן או מי שיבוא אחריו יצטרכו להסכים לכך גם הם.

למעלה