היי, מבקש לדעת על מלונות מומלצים .......

ben4500

New member
היי, מבקש לדעת על מלונות מומלצים .......

בבנקוק ובקוסמוי, רצוי שיהיו במרכזים וטובים, אנחנו זוג והכוונה לחודש נובמבר, כמו כן האם כדאי להזמין מהארץ את טיסת ההמשך לקוסמוי מבנקוק או לרכוש כאשר אהיה שם, האם יש חברה תעופה מומללצת וכמה זה פחות או יותר עולה טיסה מבנקוק לקוסמוי וחזרה לבנקוק אלו הרבה שאלות אבל לקבל תשובות תלודה מראש

Benkok

New member
מה התקציב למלון?

אם אתה מחפש גסטהאוס אז פורום המזרח הרחוק כאן בתפוז הוא הכתובת לשאלה הזאת... אם אתה מחפש מלון אז תגיד מה התקציב ונוכל לעזור לגבי חברת תעופה - אין לך יותר מידי אופציות. בנגקוק אייר ותאי הן החברות היחידות שטסות לקוסמוי ושתיהן טובות באותה מידה (בהתחשב בעובדה שמדובר בטיסה של שעה... אם היית שואל על טיסה של 5 שעות ומעלה אז התשובה שלי היתה שונה) מחירים של טיסות תוכל למצוא באתרים של בנגקוק אייר ותאי איירוויס - גוגל יעזור לך למצוא אותם ממש ממש בקלות. הכי טוב לקנות דרך האינטרנט ישירות מהחברה.

ben4500

New member
היי, לגבי הטיסות תודה, לגבי המלונות....

בבנקוק הייתי רוצה מלון באזור טוקיו סנטר הכוונה למקום מרכזי תקציב של מלון 4 כוכבים טוב, לקוסמוי גם מלון טוב ואם אין הרבה הבדל בין 4 ל 5 כוכבים אז עדיף כמובן 5 אבל גם שיהיה במקום מרכזי ומלון טוב, לגבי תקציב אני לא יכול לתת כי אנני יודע באיזה מחירים מדבור, אבל כמו שכתבתי אני מחפש מלונות טובים מרכזיים ולא הכי יקרים בנוסף, אני אהיה כ-5 ימים נטו בקוסמוי, האם זה מספיק והאם כדאי לעבור משם במעבורת ליום אחד או יותר לקופנגאן? תודה מראש

Benkok

New member
הבנתי אותך

בעיקרון כל מלון על פלונצ'יט וסוקומוויט יהיה טוב בשבילך. אם אתה רוצה ממש על הMBK אז יש את פאטומוואן פרינסס - http://pprincess.com/location/location.aspx עוד מלונות מומלצים באיזור - הולידיי-אין, אינטרקונטיננטל, אמארי ווטרגייט. תיכנס לאגודה ותוכל לראות את כל המלונות באיזורהמרכז. בסמוי אני ממליץ על האמארי. 5 ימים זה מספיק זמן לחרוש את סמוי ולהקדיש יום אחד לקפיצה לפנגן.

למעלה