היי לכולם, חזרתי

מצב
הנושא נעול.

OMER G17

New member
ברוך הבא...איפה בדיוק היית?

היי לכולם, חזרתי
אחרי שבוע, כולל שתי נסיעות ארוכות ברכבת. היו לי קטעים מרגשים בטריאסט שקשורים לתולדות המשפחה שלי שברחה לשם מוינה. אבל כל זה כשאתאושש קצת. אל על ממש בסדר.
ברוך הבא...איפה בדיוק היית?
אם מותר לדעת..

צביקוש23

New member
בני בזמן שלא היית כאן התפרסמת..

היי לכולם, חזרתי
אחרי שבוע, כולל שתי נסיעות ארוכות ברכבת. היו לי קטעים מרגשים בטריאסט שקשורים לתולדות המשפחה שלי שברחה לשם מוינה. אבל כל זה כשאתאושש קצת. אל על ממש בסדר.
בני בזמן שלא היית כאן התפרסמת..
בעיתון "שחק" (עיתון מקומי של פתח תקוה. הייתה חודש שעבר נדמה לי כתבה קטנה והשם שלך הופיע בה כאחד מראשי מועדון "החמש" . הכתבה הייתה על איזה אירוע שלכם מלפני חודש חודשיים או משהו כזה.

קטר קיטור במוזיאון בטריאסט

היי לכולם, חזרתי
על הקשר האישי שלי עם טריאסט אספר לכם בשרשור אחר. רק לרמוז שמאד התרגשתי להיות שם (לא בפעם הראשונה) כי העיר קשורה בקשר מאד מיוחד עם תולדות המשפחה שלי. בכל מקרה, במטוזיאון הרכבות של טריאסט נממצאים כמה קטרי קיטור.

אורי404

New member
ברוכים השבים ויופי של תמונות.

על הקשר האישי שלי עם טריאסט אספר לכם בשרשור אחר. רק לרמוז שמאד התרגשתי להיות שם (לא בפעם הראשונה) כי העיר קשורה בקשר מאד מיוחד עם תולדות המשפחה שלי. בכל מקרה, במטוזיאון הרכבות של טריאסט נממצאים כמה קטרי קיטור.

ה דרומי

New member
תודה להשקעה בצילומים ובהסברים../images/Emo45.gif

תודה להשקעה בצילומים ובהסברים

846

Active member
ברוך הבא !

היי לכולם, חזרתי
ברוך הבא !

בועז ל

New member
ברוך השב בני !

היי לכולם, חזרתי
ברוך השב בני !
ואני חשבתי לתומי ששוב אזכה לראות את ארמונו של פרנץ יוזף...

בועז ל

New member
זהו זה ! הארמון בצבע הצהוב היחודי

או ארמון שונברון (לקיץ)?
שבו יש מוזיאון כרכרות נחמד וגם גן חיות שנדמה לי שהוא הכי עתיק באירופה.
חבל שאינו משתקף בתמונה כפי שהוא במציאות. ואיך אפשר כמובן ללא בית הקפה עם העוגות המדהימות שבגן הארמון המרהיב . תודה רבה בני !

הצבע נקרא "צהוב שונברון"

חבל שאינו משתקף בתמונה כפי שהוא במציאות. ואיך אפשר כמובן ללא בית הקפה עם העוגות המדהימות שבגן הארמון המרהיב . תודה רבה בני !
הצבע נקרא "צהוב שונברון"
ואני מקווה שבתמונה הזאת זה נראה יותר טוב. אגב, מול שונברון נמצא המוזיאון הטכני של וינה והוא אחד הטובים האירופה. המוזיאון ששופץ לא מכבר מציג גם את קרון הרכבת הפרטי של אליזבט, המכונה סיסי, אשתו של פרנץ יוזף שהיתה אשה מדהימה בפני עצמה, עצמאית, סוערת ומרדנית.

בועז ל

New member
נכון, אני מקווה שהטרחת את עצמך

הצבע נקרא "צהוב שונברון"
ואני מקווה שבתמונה הזאת זה נראה יותר טוב. אגב, מול שונברון נמצא המוזיאון הטכני של וינה והוא אחד הטובים האירופה. המוזיאון ששופץ לא מכבר מציג גם את קרון הרכבת הפרטי של אליזבט, המכונה סיסי, אשתו של פרנץ יוזף שהיתה אשה מדהימה בפני עצמה, עצמאית, סוערת ומרדנית.
לקשת היפהפיה הנראית בתמונה והנמצאת במעלה הגן... יש שם כמה דברים ערבים לחיך...

לא הלכתי הפעם לקשת

לקשת היפהפיה הנראית בתמונה והנמצאת במעלה הגן... יש שם כמה דברים ערבים לחיך...
לא הלכתי הפעם לקשת
אבל הייתי שם כמה פעמים. מאידך הטרחתי את עצמי למוזיאון הטכני... בתמונה פנים הקרון של סיסי (לקוח מאתר המוזיאון). יש גם מוזיאון המוקדש לרכבות הנמצא במקום אחר וזאת שלוחה של המוזיאון הטכני.

מצב
הנושא נעול.
למעלה