היי בנות

היי בנות

מצטרפת אליכן בחששות הריון ראשון לאחר ivf ראשון (!) ביום ראשון בטא 290 אתמול שלישי 875 פרוגסטרון בשמיים בגלל תמיכה (מעל 190) אסטרודיל מעל 3000 ( עלייה מראשון לשלישי) בכל פעם שאני מחדירה את המוליך של הנר לתמיכה יש הפרשה מעט מעט כתמתמה. לא התרגשתי עד כה כי זה באמת היה ממש מעט ורק כשאני שמה את הנר. היום בפיפי של הבוקר, יחד עם הפיפי (סורי על התיאור) הייתה הפרשה יותר משמעותית אבל עדיין לא ממש דימום כאילו מישהו שם צבעי מים בצבע חום / אדום ככה. אני יודעת שלהרבה נשים יש בתחילת ההריון דימומים/ הכתמות אבל הלב שלי בתחתונים. העלייה של הבטא אתמול גרמה לי לנשום טוב ופתאום הבוקר החששות שוב פה. איך זה נשמע לכן? בעקרון הרופא שלי אמר שאין צורך לבדוק בטא שוב, יש לי תור אליו לעוד שבועיים.

gluten free

New member
אם זה קרינון

אז הבנתי שיש לו הפרשות בשלל צבעים...
אם אנדומטרין- בגלל רגישות צ.רחם/ נרתיק אולי המוליך שורט מעט וגורם למיני-מיני דימום.
אם אין לך כאבים קבועים, חזקים, ודימום חזק- הייתי במקומך נשענת אחורה מחייכת ונרגעת (כמובן שהייתי במקום שלך לפני אי אלו שבועות, ולמרות שלא היה לי דימום, לקח לי זמן להירגע אז לקחת בחשבון שדאגות ומתחים זה חלק מהעניין עד שההריון מרגיש יותר "נוכח" ויציב)
&nbsp
בכל מקרה- מזל טוב!!!! שימשיך שמח ובריא

מקבלת אנדומטרין

לא מרגיש לי שזה שורט יש קצת כאבים מעין כאבי מחזור אבל לא חזקים במיוחד נותר לקוות שהכל בסדר.. תודה

בשליש מההריונות יש דימום כלשהו..

בפרט אם זה מעט אז בכלל נפוץ.
&nbsp
מה שכן.. באופן כללי ממליצה לבדוק באולטרסאונד בשבוע 5+0 לראות שיש שק תקין במיקום הנכון...
בהצלחה !

spirt20

New member
לי היה בין שבוע 6-8 כתמים חומים

שבאים והולכים.. שק אחד נפל ונשאר המוטמה שנספגה עם הזמן... וכן זה שכיח כתמים חומים. אני הייתי מגבירה תמיכת פרוגסטרון

למעלה