היי - בהמשך לשאלת יומלדת ששאלתי לפני .......

היי - בהמשך לשאלת יומלדת ששאלתי לפני .......

בת 11

מסיבת הפתעה הולך בגיל הזה?
יומלדת בבית ולהזמין את כול הכיתה אלינו
יודעים לשמור סוד?
כמה זמן מראש? עדיף יום יומיים? או לתת להם להסתובב ולהסתכן כמה ימים?
חייב - הפעלה?
מספיק גינה ענקית פיצות עניינים ומוסיקה טובה????
אשמח אם תשאלו בבית...
סהכ מפעמים קודמות שהוזמנו מכל מיני סיבות - הרבה פעמים מסיבות בי'ס נערכים אצלי... זה גיל שמעסיק את עצמו יפה...לא מסתובבים בין הרגלים ולא מצפים לאיזה אקשן אדאג שיהיה מעניין ומבחר מבחינת אוכל וכו...אולי אבזירי צילום או אשכיר תא מגנט??

אני לא חושבת שילדים בני 11 יכולים להעסיק את עצמם מסיבה שלמה
זה עדיין לא הגיל לשעתיים של מסיבת ריקודים. רחוק מכך. הם כן צריכים משחקי חברה לכל הפחות, אחרת תמצאי את עצמך עם חבורה של ילדים משועממים בני 11, שמקטרים ובורחים מהר מייד אחרי האוכל, או מתחילים להשתולל ויוצאים משליטה. זה לפחות מה שהניסיון שלי עם הכיתה של הבכור (בני 12, כיתה ו) מראה לי עד עכשיו.
לגבי מסיבת הפתעה - לא יודעת להגיד לך. מקווה שלאחרים כאן יהיה יותר ניסיון בנושא.
&nbsp

תודה על התגובה ושאלה לחברות פה

לוקחת לתשומת ליבי
איזה משחקי חברה יכולים לתפוס בגיל הזה?
משחקים של פעם.. הולך?
אולי כל מיני קשקושי מים בלוני מים..קליעה למטרה עם רובי מים...

מנסיון של מסיבות הפתעה בגיל הזה:

אצלנו זה מאד נהוג, אבל נדמה לי מתחיל בכיתה ו. אבל זה לא ״מסיבה״. זה חמש החברות הכי טובות מגיעות לבית עם המון בלונים ומתנות, יושבות וצוחקות ונהנות. הילדים מארגנים לגמרי בעצמם, לפעמים אחת החברות מתנדבת לתאם עם ההורים של בעלת השמחה.

אין מצב שהייתי נותנת לכיתה שלמה להיות אצלי בבית בלי תוכנית... אבל אם את אומרת שיש לך נסיון ותמיד עובד טוב, אולי אצלכם זה אחרת.
תא מגנטים? לא נראה לי מתאים. עושים את זה בבת מצוות.

אפשר לנסות קריוקי.

macaroni35

New member
אצלנו לאחרונה בנות ה11 עושות מסיבות הפתעה ביוזמתן...

חברה אחת או כמה יוזמות לבד פותחות קבוצה ומצרפות האימא של ילדת היום הולדת, הן קובעות יום ושעה שהאימא מאשרת כמובן ומכינות את המשחקים ומחלקות בינהן את החטיפים והשתייה (כמובן שמאוד צנוע והאימהות משלימות) ובאות לפני לקשט וכמובן להפתיע...והן אפילו נשארות לסדר ולארגן בסוף.

עבד מצויין כבר פעמיים והבנות ממש אהבו ונהנו....ואני גם אהבתי את היוזמה והעצמאות....והחזרה לימי הולדת פשוטים והכי יפים !

רזאי

New member
אצל הבת שלי עורכים מסיבות הפתעה כבר מגיל 9.

מסיבות הפתעה היו עד היום מסיבות לבנות בלבד.
בד"כ החברות הטובות מארגנות, ורק מבקשות אישור מהאמא. לפעמים האמא מבקשת מהחברה הטובה לארגן איתה.
אם יש מתקני חצר וטרמפולינה, דואגים למוסיקה (אולי קריוקי), ואביזרי צילום, בד"כ זה מספיק.
אפשר להכין משחק רזרבי למקרה הצורך, ופיניאטה.
הבנות שומרות סוד בקלות, אפילו שבוע שלם.

michal@gal

Active member
מנהל
מקובל שהחברות הטובות מארגנות

תארגני מסיבה רגילה, לא מסיבת הפתעה.

gpa3

New member
את יכולה, אולי, לנסות להפעיל חברה או שתיים

שיעזרו לך עם מסיבת הפתעה. תזרקי להן את הרעיון. כמו שכתבו לך אפשר לעשות להם משחקים של פעם. כמה רעיונות, משיכה בחבל, חבילה עוברת. רק תנסי לחשוב על משחקים שמשתפים כמה שיותר ילדים בו זמנית. לגדולים עשינו בכיתה ד' את משחק הדגל. למעשה הם די הפעילו את עצמם בזה.
לגבי מוזיקה לריקודים נראה לי שזה מאוד תלוי בכיתה, הרי סך הכל בעבר הרחוק (מאוד) היינו עושים ערבי כיתה בבית עם מוזיקה וזה היה בכיתה ו'. אצל הבת (אוטוטו מסיימת ד') הם שומעים מוזיקה בהפסקות (אמנם רוב נשי, אבל גם הבנים אוהבים, לפחות ממה שראיתי). אצלנו יש שיעור ריקודי עם, כך שהם מכירים כמה רקודים. אז אולי לא להסתמך על זה, אבל אפשרי להכין כמה שירים.
בקיצור, תכיני כמה משחקי חברה, תכיני מוזיקה. תכיני כמה אופציות. הרי יש זמן האספות, זמן אוכל, זמן של טקס יומולדת קצר ותראי למה הם מתחברים.

למעלה