היטלר לא באמת היה כזה גרוע, כשחושבים על זה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כלומר כן, ברור, היו ויש כאלו שידעו ויודעים לצייר הרבה יותר טוב, אבל כשאני מסתכל על הציורים שלו, הם לא באמת כאלו-כאלו גרועים. הפוך דווקא. הם דווקא די טובים. אני לא יודע למה יצא לו שם של צייר גרוע. אני מניח שאני יכול רק לשער לעצמי, שמה שקרה שם, זה שהציורים שלו נשפטו על-ידי ציירי עילית, שבהשוואה אליהם הוא היה גרוע, הם אמרו את מה שהם חושבים, הדעות שלהם נחשבות יותר משל כולם, ולכן יצא לו, לדעתי שלא בצדק, שם של צייר גרוע.

אני לדוגמה לא מסוגל לצייר משהו טוב ברמה של אחד חלקי חמש מאות ממה שהוא ידע והיה יכול. בעצם לא, אני נדיב עם עצמי. אחד חלקי אלף. אני! אני זה מה שנקרא בן-אדם שלא יודע לצייר! לא הוא! המבקרים מה זה הגזימו. ואתם רוצים לדעת מה עוד? בא לי אחד. בא לי ציור של היטלר. כמו של ההוא מהסדרה "הג'נטלמנים". כלומר, לא בדיוק כמוהו. היה לו אוסף שלם. אני הייתי רוצה רק אחד או שניים. אבל אני לא יודע איזה. אני צריך להחליט איזה קודם. מעניין כמה הם עולים. זה לא יכול להיות יותר מידי. ממה ששמעתי, היטלר צייר מינימום תחתון של 1,000 ציורים. זה כמובן מוריד את הערך. וכמובן, גם אם הוא לא גרוע כמו מה שאומרים, בכל זאת, הוא לא עכשיו איזה לאונרדו דה וינצ'י, הצייר הטוב ביותר בהיסטוריה, שציור שלו זה מינימום חמש מאות מיליון דולר. מצד שני, הוא צייר מאוד מפורסם. לא בזכות הציורים אבל בכל זאת 😅

"בית האופרה הממלכתי של וינה", מאת אדולף היטלר, 1912:

Adolf_Hitler_-_Wien_Oper.jpg

נערך לאחרונה ב:

XמX של Wון

Well-known member
כלומר כן, ברור, היו ויש כאלו שידעו ויודעים לצייר הרבה יותר טוב, אבל כשאני מסתכל על הציורים שלו, הם לא באמת כאלו-כאלו גרועים. הפוך דווקא. הם דווקא די טובים. אני לא יודע למה יצא לו שם של צייר גרוע. אני מניח שאני יכול רק לשער לעצמי, שמה שקרה שם, זה שהציורים שלו נשפטו על-ידי ציירי עילית, שבהשוואה אליהם הוא היה גרוע, הם אמרו את מה שהם חושבים, הדעות שלהם נחשבות יותר משל כולם, ולכן יצא לו, לדעתי שלא בצדק, שם של צייר גרוע.

אני לדוגמה לא מסוגל לצייר משהו טוב ברמה של אחד חלקי חמש מאות ממה שהוא ידע והיה יכול. בעצם לא, אני נדיב עם עצמי. אחד חלקי אלף. אני! אני זה מה שנקרא בן-אדם שלא יודע לצייר! לא הוא! המבקרים מה זה הגזימו. ואתם רוצים לדעת מה עוד? בא לי אחד. בא לי ציור של היטלר. כמו של ההוא מהסדרה "הג'נטלמנים". כלומר, לא בדיוק כמוהו. היה לי אוסף שלם. אני הייתי רוצה רק אחד או שניים. אבל אני לא יודע איזה. אני צריך להחליט איזה קודם. מעניין כמה הם עולים. זה לא יכול להיות יותר מידי. ממה ששמעתי, היטלר צייר מינימום תחתון של 1,000 ציורים. זה כמובן מוריד את הערך. וכמובן, גם אם הוא לא גרוע כמו מה שאומרים, בכל זאת, הוא לא עכשיו איזה לאונרדו דה וינצ'י, הצייר הטוב ביותר בהיסטוריה, שציור שלו זה מינימום חמש מאות מיליון דולר. מצד שני, הוא צייר מאוד מפורסם. לא בזכות הציורים אבל בכל זאת 😅

"בית האופרה הממלכתי של וינה", מאת אדולף היטלר, 1912:

צפה בקובץ המצורף 102986
גם אתה לא רע כמו היטלר.

Harrington

Well-known member
מנהל
תסלחו לי, אך שניכם |טמבל|-ים שאתם משווים מישהו להיטלר|!| (n)

מקומו של השרשור הזה צריך להיות ב-|פח| וסלחו לי שלא טרחתי לקרוא אותו.
ברי לכל בר דעת ששרשור שכותרתו שהיטלר לא היה רע, כל עניינו ליצור פרובוקציה אצל הקוראים. דבר כזה יכול לנבוע רק או מבעיות מנטליות של הכותב או מקושי שלו להתמודד עם היעדר תגובות בשרשורים אחרים שהוא נוהג לפתוח.

אז מעת לעת מסתבר שכל אחד זקוק לפרובוקציה. שוין. קורה במשפחות הכי טובות מסתבר. בכל מקרה השרשור יגיע אל המקום שייעדת לו אם לא יגיבו בו ולא יתייחסו אליו. בחרת לנהוג להיפך, מה שזכותך המלאה כמובן. אבל יש לזה השלכות והן סותרות במובהק את מה שאתה קורא לו :).

דיברגנט חדש

Well-known member
ברי לכל בר דעת ששרשור שכותרתו שהיטלר לא היה רע, כל עניינו ליצור פרובוקציה אצל הקוראים. דבר כזה יכול לנבוע רק או מבעיות מנטליות של הכותב או מקושי שלו להתמודד עם היעדר תגובות בשרשורים אחרים שהוא נוהג לפתוח.

אז מעת לעת מסתבר שכל אחד זקוק לפרובוקציה. שוין. קורה במשפחות הכי טובות מסתבר. בכל מקרה השרשור יגיע אל המקום שייעדת לו אם לא יגיבו בו ולא יתייחסו אליו. בחרת לנהוג להיפך, מה שזכותך המלאה כמובן. אבל יש לזה השלכות והן סותרות במובהק את מה שאתה קורא לו :).
בינתיים, מי שהגיב לו לאחר יומיים זה אתה.
אני הגבתי, בדיוק, כפי שאני מגיב עכשיו שהשרשור בראש הדף.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תסלחו לי, אך שניכם |טמבל|-ים שאתם משווים מישהו להיטלר|!| (n)

מקומו של השרשור הזה צריך להיות ב-|פח| וסלחו לי שלא טרחתי לקרוא אותו.
אני לא השוויתי אף אדם להיטלר.

אני בטוח שאתה שולח הרבה מאוד דברים ל-|פח| מבלי לקרוא אותם. כך יצאת כפי מה שאתה |פנים|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

רק הכותרת היא פרובוקציה, בשביל למשוך אנשים לדבר איתי על נושא שמעניין אותי, אחד מני רבים. השרשור עצמו, אני מתכוון אליו ואל תוכנו בשיא הרצינות. כמובן גם שמכיוון שאינני באמת פרובוקטור, אלא זה היה תכסיס בשביל למשוך אנשים, אני כמובן גם מבהיר את כוונתי האמיתית כבר בשורה הראשונה של השרשור עצמו :)

למעלה