היטלר לא באמת היה כזה גרוע, כשחושבים על זה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כלומר כן, ברור, היו ויש כאלו שידעו ויודעים לצייר הרבה יותר טוב, אבל כשאני מסתכל על הציורים שלו, הם לא באמת כאלו-כאלו גרועים. הפוך דווקא. הם דווקא די טובים. אני לא יודע למה יצא לו שם של צייר גרוע. אני מניח שאני יכול רק לשער לעצמי, שמה שקרה שם, זה שהציורים שלו נשפטו על-ידי ציירי עילית, שבהשוואה אליהם הוא היה גרוע, הם אמרו את מה שהם חושבים, הדעות שלהם נחשבות יותר משל כולם, ולכן יצא לו, לדעתי שלא בצדק, שם של צייר גרוע.

אני לדוגמה לא מסוגל לצייר משהו טוב ברמה של אחד חלקי חמש מאות ממה שהוא ידע והיה יכול. בעצם לא, אני נדיב עם עצמי. אחד חלקי אלף. אני! אני זה מה שנקרא בן-אדם שלא יודע לצייר! לא הוא! המבקרים מה זה הגזימו. ואתם רוצים לדעת מה עוד? בא לי אחד. בא לי ציור של היטלר. כמו של ההוא מהסדרה "הג'נטלמנים". כלומר, לא בדיוק כמוהו. היה לו אוסף שלם. אני הייתי רוצה רק אחד או שניים. אבל אני לא יודע איזה. אני צריך להחליט איזה קודם. מעניין כמה הם עולים. זה לא יכול להיות יותר מידי. ממה ששמעתי, היטלר צייר מינימום תחתון של 1,000 ציורים. זה כמובן מוריד את הערך. וכמובן, גם אם הוא לא גרוע כמו מה שאומרים, בכל זאת, הוא לא עכשיו איזה לאונרדו דה וינצ'י, הצייר הטוב ביותר בהיסטוריה, שציור שלו זה מינימום חמש מאות מיליון דולר. מצד שני, הוא צייר מאוד מפורסם. לא בזכות הציורים אבל בכל זאת 😅

"בית האופרה הממלכתי של וינה", מאת אדולף היטלר, 1912:

Adolf_Hitler_-_Wien_Oper.jpg

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
כלומר כן, ברור, היו ויש כאלו שידעו ויודעים לצייר הרבה יותר טוב, אבל כשאני מסתכל על הציורים שלו, הם לא באמת כאלו-כאלו גרועים. הפוך דווקא. הם דווקא די טובים. אני לא יודע למה יצא לו שם של צייר גרוע. אני מניח שאני יכול רק לשער לעצמי, שמה שקרה שם, זה שהציורים שלו נשפטו על-ידי ציירי עילית, שבהשוואה אליהם הוא היה גרוע, הם אמרו את מה שהם חושבים, הדעות שלהם נחשבות יותר משל כולם, ולכן יצא לו, לדעתי שלא בצדק, שם של צייר גרוע.

אני לדוגמה לא מסוגל לצייר משהו טוב ברמה של אחד חלקי חמש מאות ממה שהוא ידע והיה יכול. בעצם לא, אני נדיב עם עצמי. אחד חלקי אלף. אני! אני זה מה שנקרא בן-אדם שלא יודע לצייר! לא הוא! המבקרים מה זה הגזימו. ואתם רוצים לדעת מה עוד? בא לי אחד. בא לי ציור של היטלר. כמו של ההוא מהסדרה "הג'נטלמנים". כלומר, לא בדיוק כמוהו. היה לי אוסף שלם. אני הייתי רוצה רק אחד או שניים. אבל אני לא יודע איזה. אני צריך להחליט איזה קודם. מעניין כמה הם עולים. זה לא יכול להיות יותר מידי. ממה ששמעתי, היטלר צייר מינימום תחתון של 1,000 ציורים. זה כמובן מוריד את הערך. וכמובן, גם אם הוא לא גרוע כמו מה שאומרים, בכל זאת, הוא לא עכשיו איזה לאונרדו דה וינצ'י, הצייר הטוב ביותר בהיסטוריה, שציור שלו זה מינימום חמש מאות מיליון דולר. מצד שני, הוא צייר מאוד מפורסם. לא בזכות הציורים אבל בכל זאת 😅

צפה בקובץ המצורף 102984
לחשוב שאם הם מקבלים אותו באקדמיה לציור הוא לא היה הולך לפוליטיקה וחיי מיליוני אנשים היו ניצלים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לחשוב שאם הם מקבלים אותו באקדמיה לציור הוא לא היה הולך לפוליטיקה וחיי מיליוני אנשים היו ניצלים.
חכה, זה עוד גרוע יותר ממה שאתה חושב. היטלר ניסה להתקבל לא סתם לאקדמיה לציור, אלא לאקדמיה מצוינת לציור. ההרווארד של האקדמיות לציור במדינה או אולי ביבשת כולה, והרי לא קל להתקבל לשם, ובכל זאת, הוא היה צייר מספיק טוב בשביל כמעט להתקבל. מתוך קווארה:

1715155921999.png

משמעות הדבר, היא שאילו הוא היה מנסה להתקבל לכל אקדמיה לאמנויות אחרת כלשהי, הוא היה מתקבל.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
חכה, זה עוד גרוע יותר ממה שאתה חושב. היטלר ניסה להתקבל לא סתם לאקדמיה לציור, אלא לאקדמיה מצוינת לציור. ההרווארד של האקדמיות לציור במדינה או אולי ביבשת כולה, והרי לא קל להתקבל לשם, ובכל זאת, הוא היה צייר מספיק טוב בשביל כמעט להתקבל. מתוך קווארה:

צפה בקובץ המצורף 103278

משמעות הדבר, היא שאילו הוא היה מנסה להתקבל לכל אקדמיה לאמנויות אחרת כלשהי, הוא היה מתקבל.
זה לא הוא.
לדעתי זאת גזירת גורל של הקב"ה.
היטלר ימח שמו היה בסך הכל "שליח".
אני מאמין שכל מה שקורה בעולם שלנו וגם בעולמות אחרים
זה הכל מעשה ידיו של אבינו מלכנו הכל יכול, הוא אחד ושמו אחד.

אבל לאנשים יותר קל להאשים את נתניהו. ;-)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

אני לדוגמה לא מסוגל לצייר משהו טוב ברמה של אחד חלקי חמש מאות ממה שהוא ידע והיה יכול. בעצם לא, אני נדיב עם עצמי. אחד חלקי אלף. אני! אני זה מה שנקרא בן-אדם שלא יודע לצייר! לא הוא! המבקרים מה זה הגזימו. ואתם רוצים לדעת מה עוד? בא לי אחד. בא לי ציור של היטלר. כמו של ההוא מהסדרה "הג'נטלמנים". כלומר, לא בדיוק כמוהו. היה לי אוסף שלם. אני הייתי רוצה רק אחד או שניים. אבל אני לא יודע איזה. אני צריך להחליט איזה קודם. מעניין כמה הם עולים. זה לא יכול להיות יותר מידי. ממה ששמעתי, היטלר צייר מינימום תחתון של 1,000 ציורים. זה כמובן מוריד את הערך. וכמובן, גם אם הוא לא גרוע כמו מה שאומרים, בכל זאת, הוא לא עכשיו איזה לאונרדו דה וינצ'י, הצייר הטוב ביותר בהיסטוריה, שציור שלו זה מינימום חמש מאות מיליון דולר. מצד שני, הוא צייר מאוד מפורסם. לא בזכות הציורים אבל בכל זאת 😅

צפה בקובץ המצורף 102984
ראיתי פעם סרט בכיכובו של קריסטופר וולקן נדמה לי שקראו לסרט "איזור הדמדומים"
מסופר שם על אדם שעכב תאונת דרכים הוא קיבל כוחות על והיה מסוגל לחזות את העתיד של כל אדם בזמן שהוא לוחץ את ידו.
באחד הקטעים הוא לחץ את היד של מועמד לנשיאות באמריקה וראה בחזונו את האיש מפעיל תוך אלימות כלפי חבריו לממשלה את תכנית הגרעין האופנסיבית של אמריקה נגד ברית המועצות
ובשל כך הוא החליט לארוב מבעוד מועד למועמד הזה ולחסלו, כדי למנוע כמובן אסון אטומי עולמי.
הוא אמר משפט בסרט שנחרט עד היום בראשי: "אילו הייתם יודעים שהיטלר היה זה שיביא למותם של מיליונים רבים לא הייתם מחסלים אותו אפילו כשהיה עדיין צעיר"?
אז ימחש שמו היטלר, לא מדובשו ולא מעוקצו
למרות שאת עוקצו הרגשנו כבר כולנו.
איך אפשר להגיד עליו שהוא לא היה גרוע כל כך? :-/

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
איך אפשר להגיד עליו שהוא לא היה גרוע כל כך? :-/
אם מדברים על יכולות הציור שלו, ואז הוא היה די טוב. אני אהבתי (פחות או יותר) את "בית האופרה הממלכתי של וינה" מ-1912 (מופיע בפוסט הפותח את השרשור), ואת הציור הבא, שאני לא יודע איך קוראים לו או את שאר פרטיו (כמו מתי היטלר צייר אותו, איפה מחזיקים אותו, כמה הוא שווה וכדומה'):

blob.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אם מדברים על יכולות הציור שלו, ואז הוא היה די טוב. אני אהבתי (פחות או יותר) את "בית האופרה הממלכתי של וינה" מ-1912 (מופיע בפוסט הפותח את השרשור), ואת הציור הבא, שאני לא יודע איך קוראים לו או את שאר פרטיו (כמו מתי היטלר צייר אותו, איפה מחזיקים אותו, כמה הוא שווה וכדומה'):

צפה בקובץ המצורף 103280
יכול להיות שהיטלר היה הומו.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
יכול להיות שהיטלר היה הומו.
ממש לא. היו לו מספר בנות זוג, כולל שלוש נשים שהוא כל-כך ערג אליהן, שהוא הכניס אחת מהן להריון בזמן מלחמת העולם הראשונה, השנייה הייתה קרובת משפחה שלו ואפילו זה לא עניין אותו מרוב שהוא רצה אותה, והשלישית הייתה אשתו היהודייה אווה בראון, שאפילו עצם זה שזה הופך אותו לצבוע ייתכן הגדול ביותר בהיסטוריה, זה עדיין לא עצר אותו מלהיות הבן זוג שלה ואפילו להתחתן איתה מרוב שהוא אהב אותה.

אתה ממש גרוע בלהבין מי הומו ומי לא. הגיידאר שלך שווה לתחת כפי מה שראינו מספר פעמים, וזאת אחת מהפעמים האלו. בלי להעליב, כן?

evglev1

Well-known member
מנהל

צפה בקובץ המצורף 102984
ביבי אפיחו לצייר לא יודע
כל מי שיש לו שאיפה לשאת נאומים היה רוצה לדעת לנאום כמו ביבי. אין ספק שהוא הפיק את המקסימום ממעודון הדיבייט שהיו בו בצעירותו. וגם אומנות של להגיד לכל אחד את מה שהוא רוצה לשמוע בלי לסתור את עצמך. לא ברור מדוע הוא מעדיף להיות ראש ממשלה ולא שר חוץ מכיוון שגם אם הוא ראש ממשלה ושר חוץ כפי שהיה לפני שמונה שנים התפקיד ראש ממשלה גוזל מזמנו כשר חוץ וכעת הוא לא יכול להיות שר חוץ בגלל כתבי האישום, אבל סך הכול ישראל מפסידה שר חוץ עילאי מהעובדה שהוא ראש ממשלה ולא יכול להיות שר חוץ במשרה מלאה.

כל מי שיש לו שאיפה לשאת נאומים היה רוצה לדעת לנאום כמו ביבי. אין ספק שהוא הפיק את המקסימום ממעודון הדיבייט שהיו בו בצעירותו. וגם אומנות של להגיד לכל אחד את מה שהוא רוצה לשמוע בלי לסתור את עצמך. לא ברור מדוע הוא מעדיף להיות ראש ממשלה ולא שר חוץ מכיוון שגם אם הוא ראש ממשלה ושר חוץ כפי שהיה לפני שמונה שנים התפקיד ראש ממשלה גוזל מזמנו כשר חוץ וכעת הוא לא יכול להיות שר חוץ בגלל כתבי האישום, אבל סך הכול ישראל מפסידה שר חוץ עילאי מהעובדה שהוא ראש ממשלה ולא יכול להיות שר חוץ במשרה מלאה.
הוא למד בבית ספר למשחק בארה"ב.

חלק מהכשרה של הסוכנים לשקר.

למעלה