היחידה שלא מתחנפת ונאמנה לעצמה היא אנה.

לפי מדד הטוקבקים לפחות, אנה הכי פחות אהודה

בקרב הציבור הרחב.
זה לא אומר שהיא לא תעבור את משוכת האסמסים כי בכל זאת יש לה קהל של ילדים שמעריץ אותה ואת תורג'י ויסמס ללא הכרה.

השורד

New member
המושבעים באף עונה לא מצביעים למי

הכי אמיתי. זה לא האח הגדול. למושבעים בארץ יש שיקולים שונים ומשונים (מי חבר שלי בחיים, מי עוזר לי כלכלית) כי ההצבעה נערכת בצורה אבסורדית שנה אחרי שידור העונה. לא ניכנס לכמה הפורמט בארץ דפוק. אבל במגבלות הפורמט - כן, צריך להתחנף למושבעים, ואנה לא מסוגלת כי היא לא יכולה להתגבר על האגו. זו חולשת אופי שתוביל להפסד.

בארה"ב רוב המושבעים מצביעים לפי מי שיחק את המשחק הכי טוב. וזה אף פעם לא הבן אדם הכי אמיתי. בהישרדות צריך לתחמן ולשקר, ולפעמים להדיח בני ברית אם הם מאיימים עליך - כי בסוף יש רק שורד אחד.

אם ההצבעה על האי אז היו 3 בגמר

ואז שגב היה מנצח

נגיד שבוקי ויוליה היו מצביעים לענת (לאנה שניהם לא היו מצביעים ואז בוקי עוד כעס על שגב, זה היה טרי)
תורג'י - אנה
אושרי - בשלב הזה הוא היה מצביע לשגב
נטלי - שגב
עזאם - שגב

אז יש לנו 3 לשגב, 2 ענת, 1 אנה.

אורישקי

New member
שגב מנצח 4-2-1

גם אם בוקי ויוליה עוד היו כועסים על שגב ומצביעים לענת, משה אושרי (שאז העדיף את שגב על הבנות) עזאם ונטלי היו מצביעים לשגב.

Im All That

New member
אני התכוונתי

שאם היה פיינל 2 באי, אז רוב הסיכויים שהוא היה מודח רגע לפני, אלא אם כן היה זוכה בחסינות.
אבל אם זה היה פיינל 3, אז אתם צודקים שגב היה מנצח.

אורישקי

New member
כל ההדחה בארץ

נובעת בעיקר מאסמסים ככה שהייתה שלישייה, וממילא עכשיו יוצא שהמושבעים זה מספר זוגי ותמיד זה מספר אי זוגי (חוץ מבמיקרונזיה הטראגית ששם זה נבע מתירוצי הפקה עלובים).

black scar1

New member
לא בטוחה שגם בהרכב השלישייה

הנוכחית בגמר הזה- שגב היה מנצח...

אושרי לא אהב אף אחד. ממש לא בטוחה שהוא היה מצביע לשגב- אין לי מושג מה היה מצביע על האי... בנתיים לא נספור אותו

בוקי כעס על שגב מוות, והיה סוחף איתו את יוליה - הם לדעתי היו מצביעים לענת

משה- יש עוד מצב שמהכעס שלו על איתי שהיה "שותף" לגניבה, וש"בגד" בבוקי היה מצביע לענת ("כי היא לא עשתה לו כלום).

עזאם- היה מצביע בטוח לשגב, אין סיכוי שהיה מצביע לבנות
נטלי- שגב בטוח.
תורג'י -אנה/ענת- ניקח את המקרה הטוב- והוא היה מצביע לאנה.

לדעתי ההצבעות היו כך (במקרה הכי טוב):

בוקי + יוליה + משה = ענת- 3 קולות

עזאם + נטלי = שגב = 2 קולות.

אושרי- באמת שאין לי מושג, הוא כעס על שלושתם.
אם תורג'י היה מצביע לאנה, ואושרי לשגב, אולי היה לו סיכוי- כי היה תיקו- ולא יודעת מה היו עושים במצב כזה. אבל לדעתי אם אושרי היה מצביע שגב, מה שבכלל לא בטוח, ותורג'י היה יודע מה כל אחד מצביע, הוא היה מצביע לענת - כי אנה בכל מקרה לא תזכה.

אז ענת הייתה לוקחת עם 4! לדעתי על בליינד... (במקרה כזה היו 7 מושבעים, לא 8 כמובן- ניצחון בטוח).

על האי לדעתי אושרי היה מצביע לשגב

הוא היה מחומם על הבנות ועל שגב כבר לא.
לא חושבת שתורג'י יכול היה לדעת מה האחרים מצביעים, הוא גם לא היה רוב הזמן איתם, לא רואה אותו מצביע לענת ולא לאנה.
ואני מקווה שמשה היה מצביע לשגב, אני מקווה עדיין שהוא יצביע לו, אי אפשר לדעת מה הולך בראש שלו.

השורד

New member
ואיך הגעת לזה?

שגב היה האסטרטג הכי טוב העונה - מלבד הטעות לא להצביע עם בוקי נגד הבנות בסוף, כל ההחלטות שלו היו נכונות

שיחק את המשחק החברתי הכי טוב - לדוגמא הרדים את טיניום בגניבת הפסלון עד שלא פיצלו קולות. כל שבוע היה מועמד להדחה ותמיד ניצל מזה.

והצליח לקחת כמה משימות. ענת אמנם שלטה בתחום הזה, אבל נפלה ממנו משמעותית בתחומים האחרים.

אז בעיני שגב הוא ללא ספק השורד האחרון.

X יו יו S

New member
2 דברים

ענת הייתה אחראית על יותר הדחות ממנו
ובפרק בויליה היה נראה שרוב בעדה

IDGAD5

New member
איך אפשר לדעת

לאלו הדחות ענת הייתה אחראית ובאלו הדחות היא רק הסכימה עם דעתו של תורג'י?

יודעים בוודאות שאת ההדחה של מויאל הוביל תורג'י בגלל שהוא הפסיד משימה במיוחד בשביל זה. את ענבל גם זה נראה שבגלל שתורג'י ואנה לא הסתדרו איתה. מיכל- הדחה מחוסר ברירה. הבא בתור עזאם - גם כאן יש קטע שענת אומרת שעזאם רדום ולכן זה לא נכון להדיח אותו אבל תורג'י התעקש אז היא התרצתה. אושרי - כן הדחה שלה. יוליה - תורג'י אומר בפירוש ליוליה שהוא עומד מאחורי המהלך להדיח אותה. נטלי - רואים את תורג'י בא ומציע לבנות להדיח את נטלי.
יש גם קטע בוילה שבו תורג'י אומר שהרבה הדחות הוא תכנן ובהרבה מקרים הוא אפילו אמר לבנות מה להגיד מילה במילה. אז אולי הקרדיט על ההדחות בכלל מגיע לתורג'י?

השורד

New member
רק לגבי ההדחה של מויאל, זה לא מדויק

תורג'י רצה להדיח את מויאל אבל הבנות כופפו אותו להדיח את ענבל במקום. אחרי שענבל לקחה חסינות, הם עברו כברירת מחדל למויאל. כך שלמעשה הבנות חתומות על ההדחה הזו, ולא תורג'י.

לגבי היתר אני מסכים איתך שקשה לדעת. יתכן מאד שהעריכה נטתה לטובת ענת כי רצו להראות שהיא הגיעה לגמר בזכות ולא בחסד (יותר SMS-ים ודעת קהל חיובית) ומכיוון שתורג'י בן אדם מגעיל שלבסוף הודח, משתלם להם לקחת קרדיט ממנו על ההדחות כדי שהצופים עוד פחות יעריכו אותו ויותר ישמחו כשיגיע הקתרזיס בפרק שבו הודח.

X יו יו S

New member
אנחנו לא עושים השוואה בין ענת לתורג'י

אלא בין ענת לשגב

אז עדיין בכל הדחות אלו שכתבת לא שגב היה אחראי עליהן

IDGAD5

New member
למה את קוראת אחראי?

אם תורג'י החליט להדיח מישהו ואמר לענת להצביע והיא הסכימה אז היא רק שותפה ולא אחראית, בדיוק כמו שגב.

אם כבר אז ששניהם לא יקבלו קרדיט על ההדחות ההן.

למעלה