היחידה שלא מתחנפת ונאמנה לעצמה היא אנה.

OOOO0

New member
מה כיף לה?

זה מובן מאליו שגם גברים אמורים לנקות, לכבס ולבשל. היא לא ציינה שהוא היחיד שעושה את זה בבית ושהיא לא עושה כלום. היא גם לא ציינה שחלוקת התפקידים שלהם בבית שוויונית, אז יכול להיות בכלל שהיא מנקה, מכבסת ומבשלת יותר ממנו.

וחוץ מזה היא גם ציינה בכתבה שאישה לא תמיד צריכה להגיד את דעתה, ושכשעולים למונית זה הגבר שצריך להגיד לנהג לאן לנסוע. זה נשמע לך אישה חזקה?

היא אמרה שהיא הייתה רגילה לעשות את הכל.

ונמאס לה תמיד להיות צודקת. מתחשק לה שיעשו בשבילה ומתחשק לה גם לשתוק בדברים שלא מעניינים אותה כמו כיווני התנועה בנסיעה במונית.

Im All That

New member
אם את חושבת

שהיא מהווה דוגמא טובה לצעירות, אז אני מאחל בשבילך שהבנות שלך יסתמו את הפה רק בגלל שהן נשים.

Im All That

New member
אז התחושה שלך לא נכונה..

לאיזו תגובה ציפית?!
את אומרת שהיא אישה חזקה ועוד קישקושים, ואני אישית לא מבין איך אפשר לומר את זה על מישהי שאומרת שנשים צריכות לסתום את הפה שלהן, ולא להביע את דעתן ועוד דברים.
אם את חושבת שזו דוגמא טובה לנשים אז אני רק אומר שאני מקווה בשבילך שהנשים שאת מכירה ינהגו ככה.

מכייון שאת אישה, ו-I'm all that גבר

עליך לתת לו את הכבוד שלו כגבר - לא לסתור את דבריו בויכוח ובאופן כללי - לסתום. כה אמרה אנה.

את מתכוונת לרמת שיחה בה מכנים תגובה

של גולש אחר במילים: "תגובה כל כך רדודה"? מאוד מנומס להכנס לפורום ולחלק ציונים לתגובות של מגיבים אחרים.

OOOO0

New member
לא, את מעותת את כל מה שהיא אמרה

היא דיברה על זה שאישה צריכה לתת לגבר את ה"מקום" שלו כגבר, שזה אומר לא להגיד את דעתך בויכוח ולא לדבר במונית. היא גם ציינה שלתורג'י עדיין יש תלונות על כך שהיא דומיננטית מידי לכן היא משתדלת "להוריד את המכנסיים יותר בבית".
זה גם לא הראיון הראשון שלה שקראתי שבו היא אומרת שהיא מאמינה שגבר צריך להיות חזק יותר, חכם יותר ולהוביל את האישה. יותר מזה, היא מצהירה על עצמה שוביניסטית גאה. אז לקרוא לה אישה חזקה? נו באמת.....

OOOO0

New member
זה רק אומר שאושרי הוא פרזיט שלא עושה כלום

זה לא אומר כלום על חלוקת התפקידים הנוכחית בין איתי לבין אנה. שמעתי את איתי אומר בראיון שאנה היא אישה של בית, שדואגת לבית. אני מניחה שהכוונה כאן היא לעבודות הבית, לא? לזה בדרך כלל מתכוונים כשאומרים "אישה של בית".

טלומרז

New member
איתי מכבס, מנקה ומבשל

אי אפשר לקחת מכתבה רק כמה משפטים שמתיישבים לך עם התדמית שאת/ה רוצה ליצור לאנה, ולהתעלם מהשאר.

OOOO0

New member
לא קראת את כל השרשור?

אתן אלה שלוקחות כמה משפטים שנוח לכן ומתעלמות מכל השאר. זה מובן מאליו שאיתי מכבס, מנקה ומבשל. אבל היא לא ציינה שהוא עושה את זה יותר ממנה, רק שהיא מרוצה מהתפקוד שלו בבית.

לא מפתיע

גם בהישרדות לא ראינו אותו מתאמץ יתר על המידה, רוב הזמן הוא ישן (תרתי משמע).

טלומרז

New member
אכן אשה חזקה שלא דופקת חשבון למתחסדים למיניהם

לא משחדת את בוקי כמו ענת ושגב שהבטיחו לו תשלום עבור גמילה של חברתו במידה וינצחו (יכלו לתת לו את זה לאחר הזכיה בהתנדבות ולא לשחד אותו מראש בשביל קולו).
לא מתלקקת לאנשים שהיא לא מתחברת אליהם כמו ענת ושגב, גם כשהיא יודעת שזה יעלה לה במליון, הכבוד שלה יותר חשוב לה.
מרשה לעצמה להיות פוסט פמיניסטית ולהחליט בעצמה איזו מערכת יחסים מתאימה לה, מה מושך אותה ומה לא מושך אותה מבלי להתנצל בפני הפמיניסטים "הנאורים" שעושים עליה עליהום.
היתה נאמנה לחבריה במשחק, הולכת עם האהבה שלה ומתגאה בו, למרות שכרגע הוא מוקצה (על אף איכויותיו הרבות) ואוהבים לשנוא אותו, ולמרות שהוא מוריד את סיכוייה לזכות.
אשה חזקה ונאמנה לעצמה ולדרכה, שכנראה יצאה עם הפרס הכי גדול, בין אם תקבל מליון או לא.

sweetgood526

New member
האישיות של מגעילה הזלזול באנשים הביטול

ההתנשאות הפרצופנות הכוחניות .
היא לא אישה חזקה מבחינתי היא פשוט ביצית אם ביצית נחשבת מבחינתך אישה חזקה בבקשה.

אפשר להימשך לכוח ולתת לגבר את המקום שלו אמר זה לא אומר שצריך לשתוק שנכנסים למונית כי אחרת הגבר יכעס.

כמו כן ישנם דברים אחרים שהיא אמרה בכתבה שמראים שוב את האישיות הגועלית שלה ואיך היא מתייחסת לאנשים.
מצחיק אותי גם שהיא התעסקה עם ניקול ריידמן שהראתה לה בדיוק מה זה אישה חזקה על אף סלידתי גם מניקול ריידמן ומעשיה.

למעלה