היחידה שלא מתחנפת ונאמנה לעצמה היא אנה.

אורישקי

New member
ובניגוד לטומי ומירית

אנה גם בן אדם די דוחה ומתנשא.
(ד"א לפי הבלוג של טומי הוא ממש השתנה ויש מצב שאם יחזור שוב הוא יהיה יותר תחמן, הוא גם תומך בשגב!)

ממש לא הייתי בעד טומי ומירית. הם אולי נחמדים

בחיים. אבל בהישרדות הם לא הרשימו אותי בכלל. אנה ממש לא דומה להם. בגלל שלידה היו אנשים מאד דומיננטים קל התבלבל ולחשוב שהיא נגררה. אנה הייתה רק במקומות שהיא הסכימה להם. היא הייתה נאמנה מאד לברית שלה וברגע שהיא החליטה שמשהו לא מוצא חן בעיניה נקטה עמדה ברורה. שקטה זה לא בהכרח נגררת. יש אנשים שקטים שהם מאד חזקים. אנה היא כזאת לדעתי.

השורד

New member
תני לי דוגמא למהלך שהיא עשתה ממניע אסטרטגי

אני מדגיש - אסטרטגי, ולא כזה שמונע מאמוציות.
בפן המשימתי כבר הסכמנו שהיא לא ראויה לזכות (ענת ושגב זכו ביותר אתגרים)
בפן החברתי היא שנואה ע"י רוב המושבעים.

בפן המשימתי הסכמנו שענת פיזית יוצר חזקה ממנה

שגב הכי חלש בפן המשימתי. הוא אולי ניצח פעם אחת יותר מאנה אבל "זכה" בצמיד השחור פעמיים וברוב המשימות נשבר הרבה לפני אנה.
מבחינה אסטרטגית היא ידעה לבחור ברית עם אנשים חזקים שהחבור בינהם רגשי ושהיו תמיד נאמנים לה. היא יזמה את ההדחה של ענבל שהייתה מאד נכונה. ענבל היחידה שיכלה לפגוע בשלישיה.
גם כשהיא הייתה בסכנת הדחה לפני הגמר היא הציגה חוזק שגרם לשגב להתחנן על מקומו (למרות שהיה בדיוק במקום שלה).

ניצח פעמיים יותר מאנה

אני לא מחשיבה את הפעם שהחברים שלה נתנו לה את הניצחון על מגש כניצחון שלה.
גם בכך שהוא נשבר הרבה פעמים לפני אנה - לא בטוחה, קודם כתבת שאנה הייתה שניה ברוב המשימות והסתבר שלהד"ם. מה שבטוח שהוא בכושר הרבה פחות מזה של אנה.
מבחינה אסטרטגית אנה ידעה להתחבר לאנשים חזקים שהובילו אותה לגמר, נו, גם זו אסטרטגיה, אסטרטגיה של נגררת.
לא ה"חוזק" של אנה גרם לשגב "להתחנן" על מקומו אלא ששגב ידע יפה מה הוא עושה, הוא רצה להבטיח את מקומו בגמר והוא לא רצה להגיע לגמר עם בוקי כי הוא ידע שככה אין לו סיכוי לזכות. זו מחשבה אסטרטגית בעיני, הוא היחיד שהבין שהמהלך של בוקי יהפוך אותו ליקיר האומה ולא למוקצה מחמת מיאוס כפי שענת ואנה חשבו ואם שניהם יגיעו לגמר הם יצטרכו להתחלק בקולות של חברי דאנג ועזאם.

X יו יו S

New member
אמממ

את אומרת שהיא התחברה איתם כי ידעה שזה יעזור להגיע לגמר(או יותר נכון רחוק?)

ת'אמת? אין לי מושג אבל אני מהמרת

שזה דווקא לא בא מהמקום האסטרטגי והשכלתני. אם מסתכלים מהפן האסטרטגי, הדבר היחיד שהיא עשתה נכון זה להתחבר לברית חזקה מאוד וגם הרומן שלה עם תורג'י עזר לה כי זה הציב אותה לפני ענת אצלו אבל מי שטען שזה היה שיקול אסטרטגי זו הרואה בעיניים מעלי - "מבחינה אסטרטגית היא ידעה לבחור ברית עם אנשים חזקים שהחבור בינהם רגשי ושהיו תמיד נאמנים לה"
לי נראה שזה היה טבעי, הייתה לה שפה משותפת עם ענת מההתחלה והיא נדלקה על תורג'י. אולי היה פה גם משהו תת הכרתי, אולי מטבעה היא נמשכת לחזקים.

השורד

New member
אז נאוסיקאיי כבר ענתה לך ששגב ניצח יותר

משימות.
ולא, החיבור לתורג'י לא היה אסטרטגי אלא רגשי נטו.
ההדחה של ענבל היתה בגלל קינאה במישהי שלקחה מאנה את תשומת הלב, או סתם עצבנה אותה. לחלוטין לא משיקול שכלי.

השורד

New member
כי ממילא אין לה סיכוי וגם לא כושר שכנוע

עדיף שתורג'י ידבר בשבילה, כמו שהוא וענת גררו אותה על גבם כל המשחק.

כמו שהאימרה על טפשים אומרת: יש אנשים שחייבים להיות אמיתיים, כי אין להם אופציה אחרת.

ראיתי אותה בראיון עם גיא ואורלי. לדעתי כושר

השכנוע שלה הרבה יותר טוב משגב. היא נשמעת אמיתית ומאד נאמנה לעצמה. אשה חזקה

Im All That

New member

ממש חזקה הגברת אנה "אני אישה ואני צריכה לסתום את הפה" ארונוב.
אנשים ממש עיוורים.

קראתי את הכתבה באמת. לא את המשפטים שהכתבת

ניסתה להוציא ממנה כדי שאנשים יקנו את העיתון. היא אשה חזקה עם בן זוג שמכבס מנקה ומבשל(כיף לה). ראיתי אותה עכשיו יותר מחודשיים לא ברור לך שהיא אשה חזקה שהולכת רק לפי האמת שלה?!

אורישקי

New member
שיהיה לה בכיף

מבחינתי היא לא אישה חזקה, וחשבתי ככה לפני התוכנית.
נשים חזקות שהיו בתוכנית השנה: ענת,נטלי,ענבל והאמת גם יוליה למרות שהיא ילדה וטובה מדי בשביל התוכנית אבל בכמה קטעים היא הוכיחה חוזק נפשי או פיזי שאני מאמין שהיא תתחזק יותר כשתתבגר.

למעלה