היחידה שלא מתחנפת ונאמנה לעצמה היא אנה.

X יו יו S

New member
כן על זה דברתי

ליוליה לא הייתה הבעה של הסכמה?

חלק מהתלתלים שלה הביעו הסכמה גורפת

וחלקם שידרו הססנות.
הסתכלתי עכשיו שוב, לא רואה שום הבעה של הסכמה, היא אפילו עושה פרצוף שאפשר לפרש אותו כחוסר הסכמה אבל כך או כך, על הבעות לא מבססים טיעון.
מה שהיה שונה לגמרי ממה שרואה בעיניים כתבה למעלה, בוקי לא הילל את ענת על היותה ערכית וראויה, הוא אמר שמבחינה אובייקטיבית היא ווינרית (מה שנכון בעיני) ושניה אחרי זה רצה לספר עליה משהו שנשמע שלילי אבל אז אושרי עזב וקטע אותו ו"כולם לא הסכימו איתו".

אורישקי

New member
חחחחחחחח גם אותי הצחקת עם התלתלים

בכל אופן חשבתי על זה... שזה נראה שנטלי הגנה על המהלך של בוקי בזמנו עוד יותר מיוליה שהייתה ה-BFF של בוקי.

X יו יו S

New member
לא רק זה

בגלל אשמה תורג'י
שגב הולך לזכות רק בגלל שנאה כלפי תורג'י

sweetgood526

New member
לא בגלל שאנה מגעילה ולא מגיע לה להיות בגמר

ואין סיבה שמישהו יצביע למישהי שהתנהגה בזילזול התנשאות פרצפנות כוחניות ביטול לאנשים שם מבחינת המשחק החברתי וגם לא עשתה כלום במשימות למרות היותה ספורטאית.

זה בהחלט יוסיף לו

אבל גם אנה וגם ענת עוררו אנטיגוניזם אצל המושבעים וקהל הצופים "בזכות" ההתנהגות שלהן עצמן במהלך התוכנית. ענת בניגוד לאנה גם זוכה להערכה בזכות הווינריות שלה, הניצחונות באתגרים והעובדה שלמרות שהייתה דומיננטית ויוזמת בברית שלה היא נחשבת לצלע הפחות שנואה בה משני האחרים.

X יו יו S

New member
טוב

יש מצב שאני נותנת יותר מידי קרדיט לבוקי
אבל באמת שקול שלו מכריע

אז אתמול בגיא פינס הוא אמר בקשר להצבעה שלו שהוא לא יכול שתורג'י ישמח
כיאלו מה קטע שלך כמובן שזכותו לחשוב ככה
אבל זה כזה לא קשור
לי באופן אישי היה יותר קל אם הוא היה אומר "איך אני אצביע לענת איך בנות שלי ואשתו הסתכלו עליי "
(כמובן אם הוא היה מול תורג'י לא הייתה לי בעיה אם דבריו חוץ מצריבה קלה)

בוקי עוד יכול להצביע לענת

זה לא סגור שהוא מצביע לשגב, היחידה שזה סגור נעול פלוס ערבות בנקאית שמצביעה לשגב זו נטלי.

X יו יו S

New member
אני מאמינה לצפניה

גם רואים שהם חברים עכשיו וגם בוקי בלי קשר לפסלון לא סובל את תורג'י (מעניין למה באמת)
אז גם אני מאמינה שהוא באמת מקשר בינו לבין זכייה של ענת

ובואי נגיד שאני מאמינה בזה כמו שאני
מאמינה שתורג'י שבר את טלויזיה בפרק של איחוד

לצפניה אין מידע שלנו אין

זו בסך ספקולציה שלו, ואני מקווה שהיא נכונה.
לצפניה יש גם אג'נדה, להערכתי הוא מקווה שהפוסט שכתב על שגב ידרבן אנשים לסמס לאנה וענת כדי ששגב לא יעלה לגמר (כמו שלדבריו הפוסט שכתב על קפון בעונה 4 גרם לדנמנו לפעול למען אסאמסים לשפקס).

לא הבנתי איזו טלויזיה שבר תורג'י

X יו יו S

New member
אממ

כי אני יודעת שדברים עוד יכולים להשתנות
אבל לרוב מידע שהוא כותב הוא נורא אמין
פעם אחת הוא אפילו פירסם את מועצה מכרעת (נכון שמישהו אחר עלה על סקופ הזה אבל לצפניה יש קשרים כדי לדעת שזה נכון)

בכל אופן זה לא כזה מופרך שגב יזכה
שיוליה תצביע כמו בוקי ושבוקי לא יצביע "תורג'י"

התכונתי שאני כזה בטוחה שבוקי לא יצביע "תורג'י
כמו שאני בטוחה שתורג'י שבר את טלויזיה כשהוא צופה בעצמו מביא חסינות לשגב ובעצם מביא אותו לגמר

תראי, גם לי נראה הגיוני שבוקי יצביע לשגב

אבל להיות בטוחה? איך אני יכולה להיות בטוחה? בוקי לא צלצל אלי והודיע לי שזה מה שהוא הולך לעשות.
לפרסם את תסריט המועצה זה דבר אחד, זה מסמך כתוב, אבל להיות בטוח במה אדם ספציפי יצביע זה דבר אחר (נטלי למשל תומכת בגלוי בשגב אז זה בטוח).

X יו יו S

New member
את צודקת ניסוח שלי לא מדויק

מה שאני בטוחה בו שהוא לא יתן לעצמו לגרום לתורג'י אושר לא רצוי

הוא גם הביע את דעתו השלילית על אנה וענת

אבל לא משנה, בואי נגיד ששגב לא אופציה, למה שיצביע לאנה הנגררת ולא לענת המובילה? הסיבה היחידה האפשרית היא - כדי לצאת בסדר עם תורג'י.
ואגב, זו אנה שאף אחד לא מעריך אותה בין המושבעים (חוץ מתורג'י, וזה גם רק אם היא תתנהג יפה ולא תתן הוראות לנהגי מוניות!)

נראה לי שהוא יצביע לענת ואנה ממש לא נגררת

היא פחות דומיננטית אבל הולכת בדרך שהיא מאמינה בה. אם היא הולכת עם בן ברית שלה בדרך שהיא מאמינה בה היא לא נגררת.

אם היא רוכבת על גבו היא נגררת

אם היא לא יוזמת שום מהלך, חלשה במשימות החסינות והוטו ולא מביאה שום תועלת לברית שלה מלבד קול במועצה - היא נגררת.

להיות ברוב המשימות מקום שני זה ממש לא חלש

בוקי ושגב שקבלו כמה פעמים את הצמיד השחור-הם לא מביאים תועלת. כשאושרי חזר היא ידעה יפה מאד להדיח אותו ושענבל עצבנה אותה היא הביאה להדחה שלה.

למעלה