היוש, זקוקה לעזרה

N o R i K o

New member
היוש, זקוקה לעזרה

אז יש לי חברה מקסימה בלונדון, שמסכימה לארח אותי לשבוע בביתה. כמובן שזה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות לי ואני לחלוטין לא יכולה להגיע בידיים ריקות. אני רוצה להביא משהו גם לבית - כלומר, לאמא שלה, וגם עבורה.
הבעיה היא, שאין לי שמץ של רעיון. חברה שלי היא לא טיפוס של תכשיטים, כבר הבאתי לה עגילים בפעם הקודמת שבה הייתי שם, אבל לא נראה לי שהיא באמת עונדת אותם... כל מיני תמרוקים וכאלה יש לה שם, היא שומרת אמונים לחנות שלה ויהיה סתם מעפן להביא לה פתאום משהו מללין, חחח. ספר ישראלי יהיה רעיון חמוד אמנם, אבל אין לה זמן לקרוא. חשבתי על ערכה ישראלית, עם ויטמינצ'יק שאני יודעת שהיא ממש אוהבת, ובמבה במילוי קרם במבה, אבל כל שאר הדברים שעולים לי לראש הם דברים שהיא יכולה להשיג גם בסופר שלה שם...
במקרה של הבית אני לגמרי חסרת אונים. חשבתי להביא להן בקבוק יין של יקב ישראלי, אבל חוץ מהחשש שהוא יתנפץ במזוודה, אין לי שמץ של מושג ביינות...

עזרה, בבקשה?

תודה רבה מראש!

ashly1997

New member
המלצה קטנה למתנה לבית

בשביל הבית מה עם אמנות ארץ ישראלית? חמסה או משהו בכיוון
אופציה אחרת היא שמן זית/ ממרחים וכל מיני דברים ארץ ישראלים

תהני

N o R i K o

New member
אפשר רעיון לדברים הארץ ישראליים?

דברים כמו שמן זית, חלבה ופסק זמן יש לה גם בסופר ליד הבית... מה עוד יכול להיות אופציה טובה?

תודה

beky1

New member
אסור להכניס אוכל ושתיה

בחו"ל , עלולים להחרים לך אותם, גם קוסמטיקה בתיק העליה למטוס יחרימו ולכן קני לה משהו פרקטי והכניסי אותו למזוודה שעולה למטוס.
ללין היא לא היחידה, גם אהבה מותק קוסמטיקה מקורי ומצויין שווה מאוד כמתנה ישראלית.
את יכולה לקנות לה ערכה של כמה דיסקים של מוזיקאים ישראליים, מתנה קלת משקל, נותנת ניחוח ישראלי ולא מתנה יקרה.
מסרי ד"ש באנגליה הקפואה

N o R i K o

New member
מותר להכניס למזוודה,

אסור להעלות למטוס אבל להכניס למזוודה זה בסדר גמור ואף פעם לא עושים עם זה בעיות.
וכאמור, היא לא אוהבת חברות ישראליות, חבל לי לקנות לה מתנה שאני יודעת בוודאות שהיא לא תשתמש בה.
לא יודעת לגבי מוזיקה ישראלית, זה אמנם מתנה יפה לאנשים שגרים בחו"ל אבל לאורך כל שנותיה בארץ היא אף פעם לא הייתה אוהדת גדולה של מוזיקה ישראלית... נראה לי פחות הטיפוס שלה.
אני עובדת בחנות ספרים ודיסקים אז זה היה הדבר השני בערך שעלה לי לראש, אבל זה פשוט לא היא.
כאמור, בחורה קשה...

תודה על העזרה אבל

ShirShir

New member
מתנה למארחים בחו"ל

- חמסה לתלות לקישוט הבית
- ספרים בעברית, ספרי קריאה או אולי ספרי בישול (למשל - בישול לחגים יהודיים)
- מסגרת מעוצבת לתמונה (שתצטלמו יחד בלונדון ותמסגרו שם)

נסיעה טובה!!!

N o R i K o

New member
ספר בישול זה דווקא רעיון נחמד,

דווקא על זה לא חשבתי
אולי אביא לבית שלה, אני יודעת שהיא והאמא אוהבות לבשל...
תודה רבה :)

למעלה