היועמ"ש: אין מקום לפתוח בחקירה נגד שוברים שתיקה

זה בדיוק הבעיה

אני רוצה שראש הממשלה שאני בחרתי יבחר איזה יועץ משפטי וכול בכיר אחר שהוא רוצה בלי ועדות איתור למניהם וסוגיהם ובלי אימת בג"ץ .
מה שאני רוצה שבכנסת(שהיא הרשות שנבחרה) תהיה ועדת מונויים שתורכב לפי מפתח סיעתי כמו בכל דמוקרטיה מתוקתנת

איזונים ובלמים זה מכבסת מילים

להעביר סמכיות של ממשלה נבחרת שהיא מאז 1977 בעיקר ימנית למוקדי כוח שנשלטים ע"י השמאל כגון בג"ץ פרקליטות וכו'

tgranot

New member
סלח לי, אבל בגלל זה אתה שטיחון המוכן שידרכו עליו.

אני לא מוכן לתת לאף ראש ממשלה כח שכזה בין אם הוא בא מימין או משמאל.
לא למדת מפרשת דרעי? אתה באמת רוצה יועצים משפטיים שבאופן אוטומטי יסגרו תיקים לכל חשד לשחיתות שילטונית בתמורה למשרה?

אינך מבין שבניגוד למשטר פדרלי כמו בארה"ב עם בחירות איזוריות , נבחרי כנסת ישראל נכנסים על גבם של מנהיגי המפלגות ולכן אינם גורם עצמאי ובלתי תלוי.

אין לי בעיה , שכנסת ישראל היא שתקים ועדות, רק שאם כבר משטר פרלמנטרי האישור לתפקידי מפתח ושופטים יצטרך לבוא ברוב מוחלט של שני שליש מחברי הבית כמו שמקובל בגרמניה לדוגמה ולא בקומבינות של קואליציות אחרת לראשות המבצעת יהיה כח בלתי פרופורציונאלי וללא ביקורת שיכול להוביל לדיקטטורה. כבר היו לכך תקדימי עבר במדינות אחרות.

באמת? בפתח השירשור כתבת

ימנונים תאכלו את הלב. כי בניגוד למקרהו של אלילכם המושחת, הוא מבין את ההבדל בין תיק עם ראיות לפברוק.
ועכשיו אתה כותב לי שהיועמ"ש מגן עלי מפני דריכה של ראש ממשלה ?
י לי ממש לא ברור אך אי העמדה לדין של עמותת שמאל קצוני מגינה עלי מפני עריצות השלטון?

ספי111

New member
בית משפט שממונה על ידי הרוב הפוליטי לא יכול להיות בלתי תלוי.

בשיטה הישראלית הרשות המחוקקת היא חלק מהרשות המבצעת לא יכולה להרשות לעצמה בית משפט כפוף לרשות המבצעת.

דיברגנט חדש

Well-known member

הם לא מקשיבים, אלא רק מדקלמים

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל כמו כל קודמיו הוא רוצה להיות שופט עליון

ולא נראה שאפי נווה יישאר לעזור לו אז הוא זקוק לברכתם של שמלאנים קיצוניים כמו אסתר חיות כדי להתקדם הלאה לבג"צ.

tgranot

New member
נכון, ואם הוא רוצה להגיע לשם הוא לא יכול

להרשות לעצמו להתנהל כליצן פוליטי כפי שניסו לעשות עם רוני בראון על מנת שיביט לכיוון השני בתיק של דרעי הגנב, אלא באופן מקצועי כאחד היודע לבחון ראיות.
אחותי לומדת משפטים עכשיו, וכחלק מהתהליך עוברת חניכה מאוד מסודרת של למידת החשיבה המשפטית של הצמדות לעובדות בתיק תוך התעלמות מדעותיה האישיות המאוד שמלאניות אגב.

ספי111

New member
מנדלבליט ויתר כבר על בית המשפט העליון.

ההגנה שלו על נתניהו תיזכר .

אך אפשר לאכול את הלב אם לא מופתעים ?

הרי לא ציפנו מהמזבלה הסמולנית עם כיפת השקר לאחרת

evglev1

Well-known member
מנהל
זה מה שאני טוען תמיד שומרי הסף

מלבינים את העבריינות של ערבים ואנשי שמאל. תחקור חייל צה"ל על מבצע צבאי לא עבירה פלילית. בעצם אולי זאת בדיוק הבעיה שוברים שתיקה מחזיקים בסודות צבאיים מבצעיים ומאיימים לחשוף אותם אם יועמדו לדין.

tgranot

New member
קראת את הכתבה בכלל?

היית בצה"ל, אתה יודע מה זה סיווג שמור? כי מנדלבליט יודע בוודאות שכן כמעט כל חייל בצה"ל נחשף לדרגת הסיווג הזאת. אתה רוצה לטעון כאן שלא היה כמעט אזרח במדינת ישראל שלא ידע שבמבצע צוק איתן צה"ל חושף מנהרות?

כמה הזויים יכולים להיות ימנים שעוד מצפים מתביעה מקצועית להעמיד לדין על דבר שכזה? אתם בדיחה מהלכת.

Yam7M

New member
כמה הזוי משמאלנים..לחשוב שהם יצליחו לשכנע את הימין על

הארגונים האלימים שלכם.

tgranot

New member
אלימים!!!! נציג שוברים שתיקה הרביץ לך לאחרונה?

זומביבית הזויה!

Yam7M

New member
ברור אלימים. ארגון זכויות לטרור. שקרנים ואלימים

אתם משכנעים רק את עצמכם.

Yam7M

New member
ראה מה קרה למפלגה שלכם. ותבין כמה הצלחתם לשכנע..

tgranot

New member
שוב את זורקת ססמאות מהאורקל.

אין קשר בין מחת לתחת. מנדטים עברו ממפלגת מרכז אחת לשניה בזמן שאת נשארת זומביבית. זה הכל.

למעלה